Meilės romanai trukdo moterims kurti santykius

vienisa-moteris-5888a424d4712.jpg
 
4 komentarai
Romantika ir laiminga pabaiga meilės romanuose sudaro pavojingas iliuzijas, o moterys praranda kontaktą su realybe, taip mano psichologai.

Manoma, kad meilės romanai turi įtakos daugeliui moterų, netgi jų seksualumui, o galų gale netgi jų vyrams ar partneriams, su kuriais jos gyvena. Moterys, kurios skaito tokius romanus, dažnai įtiki į iliuzijas, svajoja, laukia jausmingų išgyvenimų, o viskas baigiasi tuo, kad nepriima realybės tokios, kokia ji yra iš tikrųjų ir pačios savo rankomis griauna bet kokius meilės santykius. Tokios romanų skaitytojos visiškai išjungia sveiką protą ir vaikosi romantikos. O tokia savijauta ir elgsena neatneša nieko gero.

Romantikos pilna ne tik romanuose, bet ir internete. Ji pastūmėja moteris pamiršti apie save, apie savo teises ir būtiną apsaugą. Ir tai galioja ne tik jaunutėms merginoms, bet ir 30 - metėms ar 40 - metėms subrendusioms moterims, kurios yra pavargusios nuo kasdieninių darbų, rūpesčių, siekia pasinerti į svajonių pasaulį, o tai skatina nematyti šalia ko ji iš tiesų gyvena – tikras realus vyras, gyvenantis šalia, tampa neįdomus.

Jausmingoms skaitytojoms vertėtų pačioms stengtis realybę paversti romantiniais nuotykiais, o neįžiūrėti neegzistuojančias pasakiškas detales ten, kur jų nėra ir niekada nebuvo. Be to, karts nuo karto reiktų atsitraukti nuo bulvarinio skaitalo ir paskaityti klasiką.

Kalbant apie kino pramonę, tiek melodramos, tiek ir romantinės komedijos kenkia meilės santykiams. Tokio pobūdžio filmai trukdo žmonėms į problemas žvelgti realistiškai. Melodramos priverčia matyti savo antrąsias puses kaip Holivudo idealus, taip pat skatina neteisingus žingsnius. Dažniausiai tokių filmų mylėtojai vadovaujasi asmeniniuose santykiuose fatalizmo idėjomis ir niekada neprisiima iniciatyvos, netgi tada, kai ji būtina.

Dažnai skyrybų priežastimi tampa tikėjimas „happy - endais“ (ang. laiminga pabaiga), išgalvota siužetine linija ir melaginga filosofija, kuria persisėmę romantiniai filmai. Problemos gali iškilti ir tiems, kurie įsivaizduoja patys esantys filmo herojai, o savo antrąsias puses sutapatina su kitais herojais. Tad nenuostabu, kad realybėje tokie vaizduotės kaliniai dažniau susiduria su nusivylimu ir sunkiai su juo susitaiko.

Panašu į tai, kad knygų ir filmų pramonėje tampa svarbiau ne pristatyti naujus herojus, naują gyvenimo suvokimą ar išsakyti naują romaną, bet parduoti svajones, kurios su malonumu yra perkamos.

Galima tik būtų palinkėti aistringoms romanų skaitytojoms: išnaudokite savo fantaziją, ieškokite pozityvo realybėje, vietoj to, kad gyventumėte svetimoje realybėje, kurią jums parduoda. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Kad per kvailas straipsnis :-) toks jausmas,kad jį rašė kažkas,kad perpykes ant romantikiu moterų :-)) o tai,kas čia parašyta ir taip savaime suprantama :-)
gryna teisybe, 85% moteru
jo ypac su arabais tikisi patirt tikra romantika
taip pat yra ir su muilo operomis!
Naujas komentaras