Meilužės statusas: kaip su tuo susidoroti?

meiluziai-68527220.jpg
 
Priežasčių, kodėl tampama meilužėmis gali būti daugybė, vienas ponias žavi neįpareigojantys santykiai ir finansinė parama, kitos yra šventai įsitikinusios, kad jų išsvajotas princas patiria didžiules kančias gyvendamas šeimoje su savo žmona, todėl jos visokeriopai stengiasi padėti jam išgyventi šias kančias. Trečios viliasi, jog jų sutiktas vedęs vyras per anksti pasuko santuokos keliu ir tikisi, jog visa tai ilgai netrūks.

Tačiau, kad ir kokios priežastys pastūmėtų moterį tapti vedusio vyro meiluže, reikėtų įsidėmėti, jog tokie santykiai nėra pats geriausias pasirinkimas joms pačioms. Tikrai nesmerksime ir nemoralizuosime, kaip blogai susidėti su vedusiu, tačiau keli vertingi patarimai gali padėti susidoroti su šia, ne pačia geriausia padėtimi. Taigi, ką turėtų žinoti moteris, kuri dalinasi lova su vedusiu vyru?

Neapgaudinėkite savęs

Kai esate įsimylėjusios vedusį vyrą, pamatyti realią situaciją gali būti sunku. Dauguma vyrų siekia išlaikyti ir žmoną, ir meilužę. Nesistenkite galvoti patogiai ir nebūkite įsitikinusios, jog dėmesiu, švelnumu ir meile jis dalinasi tik su jumis. Greičiausiai, siekdamas išpirkti savo kaltę prieš žmoną, šiai jis  taip pat  yra neabejingas. Tad nepriimkite jo pasakytų žodžių už gryną pinigą. Santykių su vedusiu vyru vienas didžiausių  minusų yra  tas, jog nėra lengva išlaikyti sąžiningą ir atvirą bendravimą. 

Negalima pamiršti ir kitų variantų

Daugelis moterų, kurios tenkinasi meilužės statusu daro vieną didelę klaidą – užkertą kelią galimoms pažintims  ir skiria visą savo dėmesį ir laiką tik savo meilužiui. Laukti, kada iširs šeima gali tekti labai ilgai, o per tą laiką, jūsų šansai sukurti savąją ženkliai sumažės. 

Būkite realistės

Vyrai supranta, jog meilužės, kaip ir visos moterys, trokšta laimingo santuokinio gyvenimo bei ištikimybės, todėl nenorėdami nutraukti slapto romano jie kalba apie būsimas skyrybas. Gali būti, jog jo santuokinis gyvenimas tikrai yra nenusisekęs, tačiau pažadais sočios ir laimingos nebūsite. Jei jis kalba, jog ruošiasi skirtis su savo žmona, nebijokite paskelbti jam ultimatumo. Pasakykite jam datą iki kurios būsite pasiryžusios jo laukti. Jei praėjus duotam terminui jis bandys temti gumą ir vilkins laiką, vargu ar jis tikrai pasiruošęs  šiam žingsniui.

Dėmesys savo interesams

Meilužėms tenka nelengva dalia, mėgautis meilės trupiniais ir laukti progų, kada jis galės ištrūkti iš šeimyninio guolio gniaužtų. Jei jau taip nutiko, kad jūsų kelyje pasipainiojo vedęs, negyvenkite laukimu ir sutelkite dėmesį į savo asmeninius interesus. Skirkite laiko savo pomėgiams, kurie jums teikia malonumą, imkitės naujos veiklos ar  tobulėkite profesinėje srityje. 

Paramos ratas

Išbristi iš santykių su vedusiu vyru gali būti sunku, todėl jums gali prireikti paramos. Papasakokite apie savo jausmus geriausiai draugei ar bendraukite su į panašią bėdą įklimpusiomis merginomis forumuose internete. Sukurkite sau paramos grupę ir domėkitės kitų meilužių patirtimi bei dalinkitės savąja. Į palaikymo grupę taip pat galite įtraukti ir psichologinę pagalbą. Juk meilužės, šeimos griovėjos ir svetimų vyrų viliotojos statusas žeidžia ir menkina savivertę. Tad nesigėdykite prašyti pagalbos. 

Įrodykite sau, kad esate verta daugiau

Kodėl jūs neturėtumėte būti nusipelniusios šio to daugiau nei slaptų minčių apie vyrą, kuris apgaudinėja savo žmoną ir visuomenę? Kuo daugiau tuo tikėsite, tuo lengviau bus nutraukti santykius su vedusiu vyru. Pabandykite sudaryti tobulo vyro sąrašą ir pradėkite keisti požiūrį į save. 

Pažvelkite jo žmonai į akis

Bene geriausias būdas pamatyti objektyvią situaciją iš visų pusių, tai akistata su jo žmona. Jums visai nebūtina prisistatyti, kas iš tiesų tokia esate. Moterys greit perpranta viena kitą, todėl net trumpas pokalbis ir žvilgsnis jai į akis gali padėti pamatyti tikrą situaciją. 

Tikrai ne visos meilužių istorijos turi “laimingą pabaigą” ir kur kas dažniau viskas baigiasi nusivylimu, depresija ir psichologinėmis traumomis. Tad jei manote, jog sutikote svajonių vyrą, vertėtų dar kartą viską apsvarstyti ir gerai pagalvoti, ar tikrai esate   pasiryžusios laukti ilgus metus savo išrinktojo, ir, ar santykiai ant sugriuvusios šeimos pamatų yra geriausias sprendimas, kokį tik galite priimti. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras