Merginos

mergina-78380821.jpg
 
Vyrai iš Marso, merginos iš Veneros - gerai visiems žinomas posakis. Nepaisant to, kad šios dvi lytys skiriasi išvaizda, mąstymo ypatumais, tačiau dažnai teigiama, kad kiekvienas iš jų kalba skirtingomis kalbomis. Todėl nieko nuostabaus, jog kartais vyrams ir silpnosios lyties atstovėms surasti bendrą kalbą ar suprasti vienas kitą labai sudėtinga. Kyla klausimas, nejau merginos, tokios sudėtingos, gal net mistiškos asmenybės, kurių nuo pat amžių glūdumos vyrai niekaip negali perprasti? Ar merginos ir vyrai gali gyventi santarvėje bei puoselėti darnius tarpusavio santykius šeimoje?

Tarpusavio nesupratimas, nepakantumas vienas kito trūkumams bei nesusikalbėjimas - viena didžiausių skyrybų priežasčių. Draugystės pradžioje merginos ir vyrai dievina antrąją pusę, dėl jos pasiryžę perbristi giliausias jūras, tačiau anksčiau ar vėliau šilti jausmai atslūgsta. Santykiams prasidėjus, antrąją pusę vertiname tik kaip malonumą ir jaudulį teikiančią priemonę, meilė ateina žymiai vėliau. Todėl reikėtų įsidėmėti vieną svarbų patarimą - reikia išmokti nuoširdžiai duoti, o ne reikalauti. Nuoširdumas, besąlygiškas atsidavimas, švelnumas, prisilietimai ir visa gera energija grįš su kaupu. Viena indiška patarlė byloja: vyras su žmona turi elgtis kaip tarnas su karaliene, o žmona su vyru – kaip tarnaitė su karaliumi. Nesidrovėkite išmėginti ir pamatysite, kaip sėkmingai klosis tolimesni santykiai.

Psichologai ir santykių ekspertai byloja, jog norint išlaikyti nepriekaištingus santykius ir su tuo pačiu partneriu nugyventi visą gyvenimą, mergina niekada neturėtų prieštarauti vyrui. Tikriausiai merginos suskubs prieštarauti ir nesutiks su šiuo teigiu. Tačiau prieštaraudamos vyrui, jos tarsi menkina ir griauna jo savivertę, nes nuomonė - jo egzistencijos pagrindas, visa ko esmė.

Nesupraskite klaidingai, neskatiname merginų tapti nuolankiomis vyrų vergėmis, neturinčiomis savo nuomonės ir besąlygiškai jam paklūstančios visais atvejais. Sumanumas, gudrumas padės pasiekti geriausių rezultatų. Nuomonę ir požiūrį išreikšti galima švelniai, nekeliant audrų stiklinėje ir viską surežisuoti taip tarsi ta mintį būtų sugalvojęs pats vyras. Mergina turi būti itin įžvalgi, kad laiku sugebėtų užbėgti neteisingai vyro nuomonei už akių ir pasistengtų nukreipti jį tinkama linkme.

Sutiksite ar ne, tačiau nenuolankumas įvardytas kaip didžiausia merginos charakterio yda. Rinkdamiesi antrąją pusę, vyrai ieško meilios, nuolankios partnerės, kuri sugebėtų jį išklausyti ir nepriešgyniauti jo nuomonei. Net Biblijoje minima, kad Moteris savo rankomis gali sugriauti šeimą.

Todėl verta žinoti tik vieną, jog kiekvienoje bendro gyvenimo situacijoje reikia išminties. Vyrai turi inicijuoti naujas idėjas, pasiūlymus, o merginos - stengtis juos įgyvendinti praktiškai. Todėl iš dalies galima teigti, kad visa santykių ir šeimos gerovė - tarsi molis moters rankose, iš kurio ji gali sukurti norimą šedevrą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras