Mesk vaikiną, kuris nenusileidžia žemyn

4545FC8A00000578-4975766-image-a-1_1507848010324.jpg
 
Geras seksas yra tas, po kurio abi pusės lieka patenkintos. Būtent dėl to kiekvienas stengiasi būti pačiu geriausiu ir nepamirštamu meilužiu. Juk žinojimas, kad esi pats geriausias lovoje, ne tik padeda labiau savimi pasitikėti, bet ir glosto savimeilę.

 

Vyrai mėgsta būti pagiriami, ypač sekso srityje. Juk kiekvienas paslapčia svajoja apie sekso galiūno etiketę, nors iš tiesų jos nėra vertas. Kodėl? Kai kada vyrai tik naudojasi merginomis, kad gautų tai, ko jie nori ir visai pamirštą apie ją.

Bene pats geriausias pavyzdys – oralinis seksas. Jeigu vyrai to tikisi kiekvieno sekso metu, moterys apie tai gali tik pasvajoti. Bet taip neturėtų būti! Oralinio malonumai priklauso abiems pusėms, todėl jeigu tu to negauni, galbūt laikas pamąstyti apie kitą partnerį?

Jis yra  savanaudis

Kai kurie vaikinai yra savanaudžiai, ypač tada, kai kalba pakrypsta apie oralinio malonumus. Jau tapo įprasta, kad vaikinai nori tai gauti ir visiškai nieko nesiūlo duoti atgal. Ką tokiu atveju daryti? Bėgti kuo toliau nuo jo! Jeigu sekso metu jis rūpinasi tik savimi, gali būti, kad ir gyvenime jam visiškai nerūpės kitas asmuo.

Kodėl vyrai turėtų pamaloninti merginą oraliniu neprašomi? Pirmiausia dėl to, kad ne kiekviena mergina patiria orgazmą vaginalinės sueities metu. Klitorinė stimuliacija visada padeda merginai daug greičiau atsipalaiduoti ir tai gali suteikti daug didesnį malonumą ir nepamirštamą orgazmą. Jeigu vyrui iš tiesų rūpi merginos pasitenkinimas, jis su malonumu leisis žemyn. Ir tikrai ne vieną kartą.

Pagarbos ženklas

Galbūt tai skamba kvailai, bet oralinis malonumas jai gali būti laikomas savotišku pagarbos ženklu jai. Juk anksčiau moteris nesusilaukdavo jokios pagarbos iš vyrų – greičiau tik paniekinančius atodūsius. Tai neprižiūri vaikų, nesitvarko namuose, yra prasta šeimininkė, ką jau bekalbėti apie lovos reikalus. Seniau jos būdavo savotiškomis sekso vergėmis, nes tekdavo atlikti savo „žmonos pareigas“, t. y. patenkinti vyrą.

Šiais laikais viskas kitaip. Blogas vyras yra tas, kuris nemoka elgtis su moterimis. Be to, vis dažniau yra kalbama apie lygias teises ir seksą moterų gyvenime. Socialiai atsakingos visuomenės ugdymas padeda keisti žmonių gyvenimus. Vadinasi, tiek realiame gyvenime, tiek intymiajame, moteris negali būti ignoruojama, o į jos norus turi būti atsižvelgta.

Būtent dėl to tu nusipelnei oralinio sekso iš jo. Moteris nori būti mylima, o kad tai įrodytum, reikia jai parodyti, kad ji yra svarbi.

Jam tai neturėtų būti bjauru

Kai kada vyrai nusprendžia pagudrauti. Pavyzdžiui, jie su malonumu priima tavo atliekamą oralinį, bet atėjus jų eilei atsako, kad jiems tai... šlykštu?

Makštis yra tavo kūno dalis, kuria tu neturėtum gėdytis. Turėtų būti gėda vyrams, kurie atgrasiai žvelgia į kito asmens lytinius organus. Apie higieną kalbėti net neverta, nes visi žino, kad reikia rūpintis intymia švara.

Taigi, kas juos gąsdina? Greičiausiai primityvus mąstymas apie tai, jog Ten slepiasi kažkokios nepažįstamos pabaisos ar baubai. Mieli vyrai, verčiau pamirškite kvailus atsikalbinėjimus ir pasirūpinkite, kad jūsų mylimoji visada būtų patenkinama ir laiminga. Padovanok jai orgazmą!

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras