Mobilusis telefonas - įrankis santykiams sugriauti?

 
2 komentarai
Šiuolaikinė romantika – skubėjimas iš santykių kuo greičiau gauti viską, kas gera. Tačiau laiko ir pastangų tinkamai nutraukti santykius taip pat nelieka. Štai mobiliojo tinklo operatorius Recumbu.com po atlikto tyrimo teigia, kad vidutiniškai vieni iš dešimties santykių nutraukiami trumpąja tekstine žinute!

Be to, 25% tyrimo dalyvių teigė, kad jie telefonu yra flirtavę su tais, su kuriais nederėtų (dažniausiai tuo metu, kai jie turėjo partnerį).

Dar 2008 metais garsi Holivudo aktorė Dženifer Aniston (Jennifer Aniston) nusiuntė savo tuometiniui vaikinui Džonui Majeriui (John Mayer) SMS su žinutę su tekstu: „Viskas – tai pabaiga!”. Vyras, įžeistas tokio poelgio, o gal tiesiog siekdamas populiarumo, viešai visiems bulvariniams laikraščiams ir televizijos kanalams pademonstravo tokį nesubrendėlišką išsiskyrimo būdą.

Ir tai dar ne viskas: praeitų metų Balandį porno žvaigždė Reičel Olson (Rachel Olson) nusiuntė savo vaikinui dviejų mėnesių draugystę nutraukiantį SMS, o kaip tik tuo metu kita mega žvaigždė Britni Spyrs (Britney Spears) tekstine žinute nutraukė dviejų metų santuoką su Kevinu Federlainu (Kevin Federline).

Net trečdalis apklaustųjų (iš 2000 respondentų) neslėpė, kad skaito partnerio susirašinėjimo istoriją, o vienas iš dešimties perklauso ir balso paštą. Vienas iš penkių laukia tinkamos progos skambučių istorijai peržvelgti.

Kaip sakoma, kuo pats kvepia - tuo ir kitą tepa, todėl bent vienas iš dešimties visada ištrina bet kokias įtartinas žinutes, kad partneriai jų nerastų, net nežinodami, ar jų telefonai yra slapta tikrinami.

Tyrimas taip pat parodė, kad darbinių santykių taip pat neaplenkia SMS išsiskyrimai. Vienas garsiausių atvejų, kai Tigeris Vudsas (Tiger Woods) atleido savo trenerį tiesiog SMS žinute po 6 metų bendro darbo.

Hana Bakli (Hannah Bouckley) Recombu.com puslapio redaktorė teigia, kad išsiskyrimai SMS žinute silpnųjų, bijančių pasiaiškinti ar galimos konfrontacijos, požymiai.

Nors žinutės taip pat naudingos santykiams – malonu gauti trumpus meilės „laiškelius“, tačiau panašu, kad dažnai mobilusis telefonas netarnauja santykių gerovei.

Ar slapta tikrinate partnerio telefoną?
 
Komentarai (2)
Niekada,jei jau nepasitiki žmogum, kam iš viso su juo būni. 100 % pasitikėjimas - kelias į laimę mano nuomone.
patikrinu jo telefoną kiekvieną kartą, kai ieškau dingsties pasipykti :)
Naujas komentaras