Mobilusis telefonas – svarbiau už vaikiną?

 
11 komentarai
Atlikta apklausa atskleidžia - moterims jų mobilusis telefonas yra svarbesnis nei vaikinas!

Atliktame tyrime dalyvavo 4000 moterų. Paaiškėjo, kad labiau nei antrąją pusę moterys brangina savo mobilųjį telefoną bei turimas nuotraukas.

Dauguma dailiosios lyties atstovių teigė, jog be mobiliojo telefono jų gyvenimas žlugtų, tačiau galėtų nugyventi visą gyvenimą be vyro.

Apklausos duomenimis, brangiausias turtas moterims – jų mamos. Toliau seka turimos nuotraukos ir mobilusis telefonas.

Tiksliais tyrėjų duomenimis, net viena iš dešimties merginų teigė, jog gyvenimas be telefono – tikrai nieko vertas.

Kitos respondentės labiau nei vaikiną, mobilųjį telefoną bei mamą vertino draugus.

Kiti be galo branginami dalykai moterų sudarytame sąraše – deimantai, gyvūnai, nešiojamieji kompiuteriai bei plaukų tiesintuvai.

Tiesą sakant, dauguma tyrime dalyvavusių moterų prisipažino, kad mestų savo vaikiną ar vyrą, jei už tai joms būtų sumokėta 1 milijonas dolerių.

Santykių ekspertės – psichologės teigimu, šis tyrimas tik atskleidžia, kaip kinta žmonių vertybės.

„Manau, apklausa patvirtina faktą, kad šiandien visi žmonės rūpinasi tik savo pačių gyvenimais“,- sakė psichologė.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (11)
Na už kai kuriuos vyrus telefonas tikrai geriau. telefono ekranas gali gėlę ekrane rodyti, tuo tarpų kai kurie vyrai tokių nepažysta;D
Pritariu Tomui, puikiai pasakei.
nebuvo*,pasaulis* atleiskit uz klaidas
Na negalima i viska taip aklai ziuret,galbut daugelis is tu moteru tiesiog nebuvi isimylejusios ir kaip daugelis mano kad tu vyru pilnos pakeles del to taip ir sneka. bet kazkada i gyvenima ateina toks zmogus del kurio ta telefona ismestu:) o del tu diskriminacyju vyras auksciau uz moteri arba atvirksciai tai as labai negatyviai ziuriu i tai,as laikiausi ir laikysiuosi tokios nuomones,kad turi buti ligybe:) o iki ko musu pasalis nusiris pamatysim per savo trumpa gyvenimeli;)
Pradėkim skaičiuot kas pirmas pradėjo, kieno eilė. Kas pirma - višta ar kiaušinis. Absurdas. Gerai pagalvojus, tai Adomas sau gulėjo rojuj, chill out, o Ieva obuolių skint sugalvojo. Va ir bauda ;D
na man agtrodo jog tos "motetys" kurios teigia, jog gyvenimas be telefono – tikrai nieko vertas. yra tikrai nieko vertos ir intelekto neturincios tustuoles..
Vyrai pajuto grėsmę, nes daugelį metų būtent jie moteris laikydavo nieko vietoj. Dabar jų eilė :))
Idomu: kur dingsta meilė telefonui, kai reikia užtempti sofą į 5tą aukštą, o krovininio lifto - nėra...:)
visos bobos yra valytojos... sweicia kotus... !
tegu nesneka nesamoniu. atsirastu viena diena princas ant balto zirgo ir nebereiktu nei telefonu nei nuotrauku ar dar ko. kaip mane nervina ju tokie pasisakymai. jei mes jom tokie nereikalingi, tai kokio velnio tada jos dar buna su mumis?
Su tokiais tempais moteris tuoj valdys pasauli. busime joms reikalingi tik seksui (ir tas dar neaisku). Reikia su tuo kazka daryti:DDD
Naujas komentaras