Moteris dažniau nei vyrai renkasi vienos lyties santykius

 
Pagal mokslininkų patvirtintą teoriją, žmogus pačioje pradžioje yra biseksualus, vis dėl to poreikis daugintis ir susiformavusios visuomenės normos, padaro jį heteroseksualų. Todėl dar ir dabar dažnai vengiama turėti santykių su tos pačios lyties atstovais. Norėdami patikrinti šią teoriją, užsienio šalių mokslininkai atliko įdomų tyrimą.

Šis tyrimas truko beveik dešimt metų. Jame dalyvavo abiejų lyčių jaunuoliai, prisistatę kaip biseksualai, taip pat tie, kurie renkasi tos pačios lyties santykius ir tie, kurie nėra iki galo apsisprendę dėl lytinių santykių bei poreikių. Mokslininkai neprašė, kad tiriamieji keistų savo orientaciją, tačiau paprašė fiksuoti tam tikrą laiką savo seksualinius poreikius, bet kokias permainas jų asmeniniame intymiame gyvenime.

Po ilgai trukusio tyrimo paaiškėjo, kad iš vyrų ir moterų, kurie dar nebuvo apsisprendę dėl savo lytinės orientacijos, taip pat ir biseksualų, dauguma pasirinko vis dėl to priešingos lyties atstovą.

Kalbant apie tuos, kurie buvo linkę link vienalytės meilės, dalis iš jų per tyrimo eigą, pakeitė savo nuomonę, tačiau tokiu buvo ne daugiau nei 25 proc. Be to, moterys-lesbietės pasirodė stipresnės ties savo įsitikinimais nei kad vyrai-homoseksualai.

Taip pat tyrėjai išaiškino, kad moterys iš principo žymiai dažniau nei vyrai sutinka pabandyti vienos lyties santykius, ir dažniau nei vyrai yra biseksualios. Čia kalbama apie dvi moteris iš dešimties.

Mokslininkai mano, kad tokio elgesio priežastys yra tos, kad intymiuose santykiuose yra labai svarbūs jutiminiai pojūčiai ir dvasinis artumas. Ir vieną, ir kitą dailiosios lyties atstovės gali suteikti viena kitai, ir žymiai kokybiškiau nei tai gali padaryti vyras. Būtent todėl moterys, sudarydamos sąjungą su kita moterimi, dažniausiai net ir nepajunta vyro poreikio.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras