Moteris erzinantis vyrų elgesys (I)

 
5 komentarai
Dažniausiai vyrai santykių pradžioje taip stengiasi įtikti moteriai ir padaryti kuo geresnį įspūdį, tačiau gerokai persistengia ir pasiekia priešingą rezultatą. Kokie stipriosios lyties atstovų veiksmai, pastariesiems atrodantys teisingi, iš tikrųjų moteris erzina?
  • Tu skambini jai per dažnai.

Kodėl tai sulaukia neigiamo atsako? Nesiliaujantys skambučiai yra pagrindinis netaktas. Tai ne tik atima iš tavęs savarankiškumo įspūdį, bet ir erzina. Jeigu nuolatos esi kitame telefono gale, tokie veiksmai nuplėšia tokius intriguojančius dalykus kaip paslaptingumo aurą bei nepriklausomybę.

Kaip elgtis? Po trijų ar keturių savo skambučių, kitą kartą leisk paskambinti jai pačiai. Be to, netrukdyk jos telefoniniais pokalbiais darbo valandomis ir penktadienio bei šeštadienio naktimis.
 

  • Tu verki.

Kodėl tai sulaukia neigiamo atsako? Ne kartą girdėjai sakant, kad ji savo gyvenime trokšta jautraus vyro. Tačiau šiuo atveju nekalbama apie nuolatos verkšlenančius partnerius. Ašaros moterų akyse vyrą paverčia emocionaliu, skystu ar net nestabiliu. Verkimas ne tik atima bet kokį vyriškumą, bet ir erzina. Be to, vyro ašaros viešumoje moteriai sukels tik gėdą prieš aplinkinius.

Kaip elgtis? Kad ir kas benutiktų gyvenime, pasistenk prie moters neapsiverkti. Jeigu to sulaikyti neina, pasistenk šių scenų nekartoti per dažnai. Buvimas jautriam su moterimi reikalingas, tačiau ašaros – ne.
 

  • Bendraudamas su ja naudoji per daug mažybinių žodžių.

Kodėl tai sulaukia neigiamo atsako? Nes tai kvepia kiču, yra skysta ir, apskritai, kvaila. Vaikiškos kalbos yra skirtos vaikams, o ne moterims.

Kaip elgtis? Pavadinti ją neįprasto gyvūno vardu ar mielai pajuokauti visada galima, tačiau ne daugiau. Jeigu degi noru nuolatos vadinti ją gyvūnu vardais, pirmiausia atsargiai išsiaiškink, ar jai tai priimtina. Geriau padaryk sau paslaugą ir skirk šiam reikalui daugiau laiko, kad įsitikintum savo veiksmų teisingumu.
 

  • Esi pernelyg nuolaidus.

Kodėl tai sulaukia neigiamo atsako? Žinoma, leisti jai išrinkti filmą yra svarbu, tačiau jei tą patį žiūrėsite jau vienuoliktą kartą – turi problemą. Nuolatinis nuolaidžiavimas labiau primena minkštabūdingumą. Turi žinoti, kad ne visada dėl tam tikrų dalykų moters reikia atsiklausti.

Kaip elgtis? Parodyk jai, kad gali priiminėti sprendimus: išrink filmą, restoraną ar televizijos programą pats.Geriausiai, kai vieną kartą dėl kažko nusprendžia ji, o kitą – tu.
 

  • Pernelyg artimai bendrauji su jo draugais bei šeima.

Kodėl tai sulaukia neigiamo atsako? Moteris nori, kad vyras būtų draugiškas su jos šeima bei draugais, tačiau viskam savas laikas. Ji visų pirma nori įsitikinti naujais užsimezgusios draugystės rimtumu, o tik vėliau pilnai įsileisti naują partnerį į savo aplinką.

Kaip elgtis? Draugystė su moters šeima bei draugais yra tas aspektas, kurio išsiplėtojimui reikia laiko, dėl to neverta įvykių skubinti. Būk draugiškas su jos aplinkos žmonėmis, tačiau po mėnesio draugystės nesumąstyk prisidėti prie jos brolio gimtadienio organizavimo.

Parengta pagal Askmen.com 

 
Komentarai (5)
Jei nesupranti, kad cia tau ne vadovelis parasytas, kuri reikia mintinai ismokt ir juo vadovautis, tai tikrai geriau neskaityk.
va!!! matot ne visos moterys yra lietos pagal viena recepta... pievos tie straipsniai mano nuomone... moterys tokiomis kaip cia raso tampa tada kai daug tokiu pievu prisiskaito ;). maziau to slamsto rasykit ir gyvent bus linksmiau :)
O man kaip tik patinka svelnus bei jautrus vyrai ir yra labai gerai kai naudoja daug meiliu zodeliu snekedamas, ir labai vertinu tai kai vyras yra man nuolaidus :)
Paskutinis mano nuomone ir asmenine patirtimi yra visiška nesąmonė. Dauguma panelių tiesiog tempia į savo šeimą vaikinus. koktu
Asmeniniai trūkumai.
Bendraudamas su ja naudoju per daug mažybinių žodžių.
Neretai pernelyg nuolaidu taikau, bet taip gaunasi dėl to, kad ji mano priimanti sprendimus dalykuose kuriuose sutampa nuomonės, plius nusileidžiu dalykuose kurių nesureikšminu... Gaunasi nuodemingai saldus. Ir po mėnesio ar tai dviejų viskas visada ima irti :)
Naujas komentaras