Moteris, gimusi būti neištikima

 
32 komentarai
Kartais moterys tikina, jog į kito vyro glėbį jas pastūmėjo tai, jog partneris – iš tiesų pasibaisėtinas, šlykštus žmogus, o štai naujasis vyras – jautrus ir dėmesingas. Tikra nesąmonė! Tai – tik išsisukinėjimas.

Šis straipsnis nebus apie moterį, kuri apgaudinės jus, nes ją ignoruojate, neskiriate dėmesio jos trapiems poreikiams. Kalbėsime apie tai, ar jūsų partnerė bus neištikima nepriklausomai nuo elgesio su ja.

Tai gali būti neišvengiama

Galite būti pats nuostabiausias vyras žemėje: geriausias meilužis, linksmas, seksualus, džentelmeniškas... Tačiau jeigu moteriai „įgimta“ neištikimybė, ji vistiek apgaudinės, nepriklausomai nuo jūsų pastangų. Tai tiesiog neturi nieko bendra su jumis, čia kalbėti reikia tik apie parterę.

Svarbiausia atpažinti tokią moterį anksčiau nei ši išplėš jūsų širdį per sėklides.

Štai keletas ženklų, kad jūsų išrinktoji gali būti „gimusi apgaudinėti“ :

1. Būdama su jumis partnerė apgaudinėjo buvusį vaikiną

Nors galbūt tai buvo įspūdinga, ši mintis seksą padarė tik įdomesniu ir labiau nepakartojamu, tačiau faktas, kad moteris gali taip elgtis leidžia manyti, jog jums teks patirti tą patį, ką ir buvusiajam.

2. Ji buvo neištikima visiems savo vaikinams

Sužinojote, jog mylimoji apgaudinėjo ne tik buvusį, bet ir visus kitus savo vaikinus. Tai reiškia,  kad moteris yra „šakos pasileidėlė“ – nepaleis vienos šakos, kol nebus tvirtai sukibusi su kita.

Jei prieš išsiskirdama su vienu vaikinu, ji visada jau turi kitą, kas verčia jus galvoti, jog esate išimtis? Turite du pasirinkimus: laukti, kol partnerė užsikabins ant kitos šakos ar iškart pasakyti, kad gali pradėti jos ieškoti...

3. Ji sako „visi apgaudinėja“

Kai moteris apgavystę supranta kaip faktišką dalyką kiekvieno žmogaus gyvenime, nepriklausomai nuo sąmoningų sprendimų, galite būti tikras – netrukus išgirsite žodžius „tai tiesiog nutiko“.

Kai kažkas sako, jog visi tai daro, reiškia – jis taip pat. Žinoma, tai nebūtinai reiškia, kad partnerė ketina būti neištikima, tai reiškia, jog jei pasitaikys tokia proga, jos pasiteisinimas bus „visi apgaudinėja“.

4. Viešumoje demonstruoja savo seksualumą

Naktiniuose klubuose ji šoka su kitomis moterimis, iššaukiančiai rengiasi, traukia visų vyrų dėmesį, elgiasi taip, tarsi turėtų ypač godų apetitą seksui, tačiau atsidūrus namuose paaiškėja, jog taip toli gražu nėra.

Tokia mergina tiesiog linkusi apgaudinėti, ji užsideda kaukę, susikuria atvaizdą, siunčiantį žinutę visiems aplinkiniams vyrams. Jai tiesiog patinka lenktyniauti.

5. Ji dažnai kaltina jus apgavyste

Kai žmogus dažnai kaltina kitą be priežasties, jis dažniausiai taip numato savo elgesį. Jei partnerė linkusi į neištikimybę, ji žino, kaip lengva ir paprasta apgaudinėti, o tai gali sąlygoti nuolatinį kaltės jausmą ar paranoją. Jei moteris puola kamantinėti jums pavėlavus 15 minučių – tai negerus dalykus bylojantis ženklas.

6. Ji vis susiranda naujų draugų vaikinų

Nekalbame apie verslo ar darbo santykius, taip pat apie seniai turėtus draugus, tačiau jei mergina nuolat susipažįsta su naujais vaikinais, leidžia su jais laiką – tai ženklas, kad kažkas ne taip. Tokie veiksmai kelia bereikalingą pagundą.

7. Ji nemano, kad seksas yra ypatinga

Pasaulyje, kuriame seksas tapo efektyviu reklamos įrankiu, seksualinės paslaugos – bene normalus reiškinys, jūsų mergina intymumą gali suprasti kaip tiesiog paprastą veiklą. Jei panelė tvirtina, jog nori tik jūsų, tačiau seksą supranta kaip niekuo neypatingą žmonių užsiėmimą, kiek vertinga, jos manymu, bus likti ištikima?

8. Jai nerūpi, ar esate šalia

Ji nelaukia jūsų susitikimų. Jei buvote suplanavę vakarą ir paskutinę minutę atšaukėte, partnerė to nesureikšmina. Net jei nesimatėte kelias savaites – ji verčiau renkasi laiką praleisti su draugais, nei su jumis. Žinoma, tai gali reikšti, kad nelabai jai rūpite. Tačiau jeigu jus sieja rimtesni įsipareigojimai, tai ženklas, kad  mylimosios lovą gali kartkartėmis šildyti kitas.

9. Gali būti per vėlu

Prieš planuojant rimtai įsipareigoti, turėtumėte išsiaiškinti, ką mergina mano apie monogamiją. Jums reikia moters, kurios požiūris į draugystę ir lūkesčiai sutampa su jūsų. Ir jei manėte, kad mylimoji – tobula partnerė, tačiau pastebėjote, kad ją apibūdina daugelis aprašytų bruožų, patariame antrąkart permąstyti savo ateities planus...

Suaugusiems.lt 

Ar manote, kad galima perauklėti neištikimą moterį?
 
Komentarai (32)
Vyrų ir moterų slapti susitikimai. VILNIUS KAUNAS KLAIPĖDA www.ero.intriga.lt
Dalies netenkina tarpusavio santykiai, dalies- sekso kokybė ar kiekybė, dalis esant bet kokioms aplinkybėms eis į šoną. Tai liečia tiek moteris, tiek vyrus.
Manau, kad gal tai ir nėra blogiausia, jei žmona gera, meili, seksuali ir retkarčiais paišdykauja su kitu. Blogiau turėti namuose elgesiu ar išvaizda raganą, tegul ir besąlygiškai ištikimą.
Man atrodo, kad teisingas straipsnis. Žinau iš patirties. Jei jau tenka gyventi su tokia, kuri yra linkusi taip elgtis, tada belieka atsipalaiduoti, nes nieko nepakeisi. Galima pyktis, skirtis, kas iš to? Ypač jei santykiai su ja būna puikūs. Kam draskytis? Kaip sakiau, belieka atsipalaiduoti ir.... pačiam elgtis taip pat :D Patikėkite labai palengvėja gyvenimas.
P.S. tas straipsnis subalansuotas moterims, bet tinka ir vyrams :D
Jas reikia dulkint, dulkint ir dar karta dulkint. Visaip, per visur, kad pajustu vyriska jega. Tada ir neis pas kitus.
hmmm...
cia tikslie apie buvose
gerai cia parasyta, nes vis i vyru darza svaido, girdi eina ikaire. o pas ka eina? nebutu kairej...
Visos kurios isduoda savo partneri esat URVOS + K pradzioje :) Visa gyvenima busit tokios ir liksit galiausiai senmerges. HA ;p
Manau moteris eidama i kaire nori kazko ko negauna is vaikino/vyro.... Nemanau jog moteriai dazniausiai truksta vaikino/ vyro demesio (tai aisku yra svarbu, bet...). Jei intymus santykiai nera tokie kokiu reikia moteriai ir jei ji to neaptars su partneriu-99% ji ieskos kazko kito, ir velgi gali nusiminti jei nieko nekalbes apie seksa... Mano nuomone, nors santykiu pradzioje buna sunku, reikia butinai kalbetis kas patiko kas nepatiko, ko noretai, ko daugiau gyvenime nedaryti, kas malonu ir kas sukiale diskomforta... Asmeniskai man seksas yra kazkas daugiau negu tiesiog.. Nzn... As po visko bunu atsipalaidavusi, pailsejusi..pvz. Kaip kitiems sporto klubas ar naktinis klubas, baseinas ar poilsis prie juros... Ir nera cia ko kaltinti moteru jog jos nueina i kaire, tiesiog kaikurios nenori izeisti partnerio ir viska nutyli, bet moteris negali ilgai taip tverti.... Taiki jei jus, vyrai, matote jog santykiuose kazkas ne taip tai reiketu jums patiems susimastyti ka darote ne taip kur galite kazka naujo padaryti.... Dauguma vyruku po to kai nueina ju merginis i kaire tesugeba pasakyti- buvau demesingas, siltas, geles dovanojau ir t.t.... Jei jau likote, vyrai, isduoti tai nera cia ko vaidinti nuskriaustais ereliais, nesugebat su moterimi lovoje elgtis tai moteris ir ieskos kas sugebes.... Zinoma yra moteru kurios pacios nezino ko nori lovoje is partnerio, tada eina pas ta pas ana...- tokiu as nepateisinu....
Kaliu pasiteisinimai tokie juokingi ir kvaili. Na, pasauliui reikia ir paleistuviu :D
Labai gera būti ištikimai, kai į tave niekas nežiūri ir nekabina, o kada tu sulauki didžiulę dozę dėmesio, labai sunku atsispirti. Ištikimos lieka tik niekam nereikalingos moterys...
KU*VOS
Nesuprantu kaip galima būti neištikimai savo vaikinui ar vyrui?! Juk netgi draugystė iki santuokos yra įsipareigojimas. Jei jau norisi su kitais gultis, tai išsiskiri su vaikinu ar vyru ir gulkis tada...
Atitinka mane 100%. Kiek turejau vaikinu, nei vienam nesugebejau buti istikima. Paskutiniam ypatingus jausmus jauciau, bet grizus atostogu i Lt, vistiek sugebejau isduoti. Kartais saves uz tokius poelgius nekenciu.
pirma vaikina apgaudinejau o kai susiradau kita dabartini savo vyra ir ispradziu apgaudinejau, pacioj pradzioj draugystes kai nevertinau ka turiu ir kai jis mane prigavo tai lb supratau kad be jo negaliu ir kaip ji myliu ir jau dar esu 5 metus jam istikima ir net negalvoju jo apgauti. Kai supranti ka turi kartais buna laiku o kartais per velu ir jau nieko negali pakeist man laime atsitiko laiku ir mes dar esam sukuria puikia seima.
Pritariu ir Liutauro ir Indres nuomonems ;)
atsiprasau, ne zodziai parodo tikraji veida, o VEIKSMAI :)
Gedai, jeigu isdave karta, labai didele tikimybe, jog isduos ir antra, ir trecia... Laikausi nuomones, jog kalbeti galima viska ir betkam... bet zodziai parodo tikraji zmogaus veida, tad mergina melage ir paleistuve :) o tavo draugas jai tik laisvalaikio praleidimas. Juk gera zinoti, jog kazkas del taves pametes galva laukia, kada gales tave pamatyti ;)
Asmeniskai pazystu mergina,kuri sake jog neatleistu isdavystes niekada,bet pati isdave mano drauga su kitu... Bet jis jai atleido,bet mergina nesistengia jo susigraint kaip vaikino nors sako,kad patinka ir labai gailisi del to ka padare. Nori daugiau iniciatyvos is vaikino puses. Bet pati vel komentuoja,kad tokio dalyko ji nebutu atleidus nors gal taip ir negalima jai sakyt. Ar manot,kad tokia mergina gali ir antra karta isduot ji?
jei jau karta nuejo i kaire-daugiau sansu,kad ir dar karta tai padarys,nebent tas nuejimas jai nepateisino lukesciu...
visi persiaukleja su amzium. tiek vaikinai tiek merginos tai vienodai liecia visus. juos gyvenimas privercia rinktis arba tu keitiesi kad turetum pora ,arba lieki vienas. ir ce nera jokiu bet. arba, arba. jei nekopijuosim pasaulio ,kuris ritasi zemyn,tai ir neistikimybiu bus maziau.pasitykejimo ir atvirumo truksta siais laikais. ai ne mazi esat patys suprantat :D
Ziauriai pritariu ir laikinu Indres nuomonei!!!
Ai paziurejus visos jus paneles nuo pradziu kulturingos, nekaltos, kai tik prisigeret d-ul-kinates ir b-y-bi ciulpet!
tikra tiesa karta paragavusi nebegali sustoti,juo lab kad draudziamas vaisius saldesnis,atsibuskit!!!!
Meile tai meile, bet jei santykiai tesiasi daugeli metu... Svarbiausia viska daryti tyliai, ramiai ir visi bus patenkinti. juk ir vyrai nepasizymi istikimybe..
Sutinku su Liutauru. Tik aisku pagarba turi buti merginai ir jausmams taipogi. Turiu vaikina, kuris gali pasirodyti idealiausias zemeje, padarys atrodo viska. Bet va kaip ir sake Liutauras, jei zmogus zeminasi... nu tai koks jis vyras...
O moteris yra kazkokia ypatinga sunu veisle, kad ja reikia peraukleti? Jei moteris gyvena taip, ar tai nereiskia, kad tera jos reikalas ir jai taip gyventi yra gerai? Kolkas tai mazapimpio seksisto autoriaus 'straipsnelis'. Vemti vercia.
reikia ne tik gerbti save,bet ir gerbti savo antraja puse.
Visada galima pakeisti moteri. Vyras turi buti tikras vyras ir tada moteris seks paskui ji visa gyvenyma. O jei vyras kaip mazgote tai ir gauna ko nusipelne. Jei vyras iskelia moteri ant pjedestalo auksciau uz save, jei vyras keliaklupsciauja, maldauja, verkia, tada simtas procentu kad jinai bus jam neistikima. Normalus santykiai turi buti tarp zmoniu, reikia gerbti save visu pirma ir tada viskas bus tvarkoj
nesutinku !!!!!!!!!!! gali atrodyt taip o istiesu but kitaip NESUTYINKU
Agne, pagal save gali taip sprest, bet as esu pats patyres, jei ji yra tokia, daryk ka nori, nks nepadeda, nei meile, nei kitos priemones. pabeigoje lieki viena, iskaudintas geriausiu atveju ir kaip mano atveju buvo dar ir suzalotas. visi sie "simptomai" yra tiesa.
Manau, kad meilės gali pakeisti moterį.Čia pagal save bandau spėt :)
Naujas komentaras