Moteriško žavesio paslaptis – palinkusi galva

 
Mokslininkai atlikę tyrimą išsiaiškino, kaip turėtų būti pasvirusi moters galva, o kaip – vyro, norint atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį.

Moters pasisekimas tarp vyrų priklauso ne nuo biusto apimties

Paaiškėjo, kad moters pasisekimas tarp vyrų priklauso ne nuo jos kojų ilgio, krūtinės apimties ar simetriško veido. O nuo to, kaip moteris laiko galvą padidėja galimybė suvilioti vyrą.

Savo tyrimo rezultatus Niukaslio universiteto mokslininkas Darrenas Beckas ir Makvario universiteto (Australija) mokslininkas Danielis Sulikovskis paskelbė žurnale „Biology Letter“. Mokslininkai išsiaiškino, kur slypi moters patrauklumo paslaptis ir kokia žmonių galvos laikysena flirtuojant.

Moteris atrodo gražesnė, jei ji pakreipia galvą skirtingu kampu

Tyrimo autorių teigimu, moters žavingumas priklauso nuo jos galvos palenkimo bendraujant! Norėdami patvirtinti šią savo teoriją, mokslininkai atliko eksperimentą. Jie surinko savanorių grupę ir paprašė jų įvertinti iš 165 fotografijų, 20-30 metų moterų veidus, sumodeliuotus 3D. Be to, dailiosios lyties atstovės, pavaizduotos nuotraukose, buvo užfiksuotos skirtingai palenkusios galvas: nuo 5 iki 15 laipsnių kampu.

Remdamiesi eksperimento rezultatais mokslininkai nustatė, kad kampas, iš kurio žmonės žiūri į priešingos lyties atstovus, turi įtakos patrauklumui. O fiziologinis ūgio skirtumas tarp vyro ir moters, paaiškinamas kaip vyriškas ir moteriškas.

 

Tyrėjų manymu, dailiosios lyties atstovės atrodo gerokai patraukliau vyrų akyse, jei jos žiūri į jų veidą iš viršaus į apačią. Be to, moteris atrodo gražesnė ir įdomesnė, jei ji pakreipia galvą skirtingu kampu.

Vyro galvos laikysena priklauso nuo jo ūgio

Тaip pat ši taisyklė tinka ir vyrams, kad moterys atkreiptų į juos dėmesį. Bet kuris stipriosios lyties atstovas atsidurs „labiau palankiame apšvietime“, jei moteris žiūrės į jį iš apačios į viršų. Todėl vyrams, priklausomai nuo ūgio, reikia arba truputėlį atmesti galvą atgal, arba, jei pašnekovė žemesnė už jį, kiek nuleisti galvą žemyn. Tai suteiks jam daugiau vyriškumo, o moterys priims tai, kaip simpatijos joms išraišką.

Dažniausiai vyrai aukštesni už moteris, todėl jie nesąmoningai žiūri į jas iš viršaus į apačią. Tačiau, pasak tyrėjų, jei vyras nedidelio ūgio, tai reikėtų elgtis aukščiau aprašytu būdu.

„Mūsų tyrimais įrodyta, kad galvos palenkimo kampas turi tiesioginės įtakos žmogaus patrauklumui priešingos lyties atstovo atžvilgiu“, - teigė Darrenas Beckas.

Šou verslo įžymybės retai laiko galvą tiesiai

Moterims, norinčioms padaryti gerą įspūdį vyrui, turėtų žinoti, kad stipriosios lyties atstovų ne itin domina partnerės, žiūrinčios į juos iš viršaus su kiek pakelta pasmakre. Vyrus labiau traukia moterys, žiūrinčios kiek primerktomis akimi, o jų žvilgsnis - iš apačios į viršų.

Šis tyrimas kiek praskleidė ir šou verslo įžymybių patrauklumo paslapties skraistę. Jie paprastai labai retai laiko galvą tiesiai. O Holivudo žvaigždės dažniausiai laiko galvą kiek pakreipdamos į šoną tarsi flirtuotų su aplinkiniais.

 
Komentarai
Naujas komentaras