Moterų klaidos: 10 dalykų, kurie vyrų neužveda

 
7 komentarai
Kartais moterys, norėdamos kuo labiau sujaudinti partnerį, klysta: pasirodo, ne visi dalykai, kuriuos jos pratusios daryti, vyrams patinka. Štai – 10 dažniausių moterų klaidų, įsitikinkite, kad Jūs to tikrai nedarote:

1. Per stiprus sėklidžių spaudymas: „Mielos moterys, mūsų sėklidės tikrai nėra stresą nuimantys kamuoliukai. Nebandykite iš sėklidžių išspausti sultis. Tikrai nemalonu ir skauda“ (Algirdas, 26).

2. Verčiate partnerį „atidirbti“: „Kiekvienas, kuris nori, kad dirbtų už jį – paprasčiausiai yra sukčius“ (Egis, 30).

3. Šiurkštūs prisilietimai: „Moters rankos turi būti švelnios. Vienas dalykas, kai lieti man nugarą, o visai kas kita – kai penį. Būk švelni ir neliesk grubiai“ (Tomas, 28).

4. Orgazmo imitavimas: „Aš nesifilmuoju pornografiniuose filmuose, todėl prašau nevaidinti“ (Erikas, 32).

5. Žaidimais vyro speneliais: „Galbūt aš nenormalus, tačiau manęs nejaudina, kai lieti mano spenelius. Aš nesu moteris“ (Andrius, 21).

6. Iniciatyvos laukimas: „Kiek galima pirmam žengi žingsnį? Tai – vyriškos prigimties dalykas?“ (Ernestas, 20)

7. Pirštas užpakalyje be įspėjimo: „ Apie tokius dalykus reikia pranešti  iš anksto, nes dažniausiai tai būna visiškai netinkamu metu“ (Armandas, 26).

8. Savo norų nesakymas: „Dauguma merginų tikisi, kad darysime tai, ko jos nori, tačiau nė žodeliu neužsimena apie tai, ko norėtų...“ (Paulius, 23)

9. Mylėjimasis, kai tam nėra noro: „Nėra nieko blogiau, kai mergina mano, kad seksas – tai dovana vaikinui, tačiau seksas vyksta tarp dviejų žmonių, todėl reikia, kad abu to norėtų“ (Mantas, 27).

10. Vaikiškas balselis: „Aš nekenčiu, kai mergina vartoja mažybinius žodžius ir kalba paplonintu balsu. Tai taip erzina, kad atbaido bet kokį norą mylėtis“ (Martynas, 29).

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
tai zinoma, kokios algos tu kurie is tikruju DIRBA, o kokia alga to verslininko kuris yra imones savininkas ir vadovauja paradui, ir tikriausiai tik visokiu menedzeriu paradui, pats net nedeliodamas zemiausiojo sluoksnio "figuru savo sachmatu lentoj".
su 3,4 sutikciau o kita nesamone
„Kiekvienas, kuris nori, kad dirbtų už jį – paprasčiausiai yra sukčius“ (Egis, 30).
Tai kiekvienas verslininkas, turintis savo įmonę yra sukčius? o_O
del speneliu tai gryna tiesa :)
gal su 2-3 sutikciau, kita tai nesamones mano manymu :)
yra tiesos. jei vienam netinka tai kitam tiks, nes keli variantai man buvo ir man tai nepatiko
nu ka zinau paziurejau atrodo lyg ir nesamones cia parasytos..........belekas paraso nesamone ir ideda
Naujas komentaras