Moterų klaidos santykiuose: ką jos daro ne taip?

moteru-klaidos(1).jpg
 
Moterys daro labai daug klaidų santykiuose. Jos užsideda rožinius akinius ir įsivaizduoja, kad viskas yra gerai. Dažnai moterys ilgai laukia ir tiki, kad jis pasikeis ir nuoširdžiai nustemba supratusios, kad to tikrai niekada nebus.

Kyla klausimas - kodėl moterys taip daro? Galimi įvairūs atsakymų variantai. Galbūt tokius santykius matė šeimoje. Nepasitiki savimi, todėl džiaugiasi sulaukusi bent šiek tiek dėmesio. Pirmą kartą užmezgė santykius, todėl stengiasi prie jo prisitaikyti.

Žemiau nurodėme pagrindines moterų klaidas santykiuose. Tiek vyrai, tiek ir moterys turėtų perskaityti jas ir įsidėmėti. Jeigu matote, kad jūsų antra pusė ar pažįstama moteris taip elgiasi, kuo skubiau priverskite ją tai nutraukti.

Pamiršta pagalvoti apie save

Tai yra pati didžiausia moterų klaida. Taip, jos yra stiprios ir nepriklausomos, bando parodyti, kad jos viską gali pasiekti, tačiau dažnai pamiršta save. Moterys pamiršta parodyti vyrui, kad jomis reikia rūpintis. Kai moterys pradeda visą dėmesį skirti savo vyrui, jos pamiršta save ir po to stebisi, kur dingo jo meilė jai. 

Vyrai gali patys savimi pasirūpinti. Todėl nereikėtų jaudintis dėl to, ar jis pavalgęs ir kad jo marškiniai rytdienai dar neišlyginti. Jam nereikia motinos, jam reikia geros draugės ir sekso partnerės. Vietoj to, kad rūpintumeisi jo nešvariais skalbiniais, pasirūpink savimi.

Nebijokite reikalauti dėmesio iš partnerio, jei jo negaunate. Nebijokite pasakyti partneriui, kad jaučiatės blogai. Nors ši frazė skamba gana banaliai, tačiau jis nėra vienintelis vyras šiame pasaulyje, jų yra ir daugiau. Jeigu jis nekreipia į jus dėmesio ir reikalauja atlikti tai, ką jūs paklusniai visą laiką darėte, verčiau jį palikite.

Taikosi prie jo norų

Vyrams nepatinka tos moterys, kurios bando prie jo prisitaikyti. Jeigu jis sako, kad jam patinka blondinės, ji skubiai persidažo tamsius plaukus šviesiai. Arba, jis sako, kad jam nepatinka vulgariai besirengiančios moterys, todėl ji išmeta per trumpas sukneles ir kardinaliai keičia savo stilių, kad tik jam patiktų.

Vyrams patinka natūralios moterys. Ji gali turėti priaugintas blakstienas, jeigu tai jai patinka ir ji to nori. Ji gali ir netgi privalo elgtis taip, kaip galbūt jam nelabai patinka. Vyrams patinka moterys, kurios laisvai jaučiasi ir nebijo būti savimi. Jie tikrai įvertina tas moteris, kurios žino, kas jos yra ir nebijo apie tai kalbėti. Todėl tikrai neverta taikytis prie jo poreikių ir gyventi taip, kaip jo svajonių moteris gyvena. Moterys, būkite savimi užtikrintos.

Leidžia jam kontroliuoti

Moterys nori būti šiek tiek kontroliuojamos. Jos nori pajusti vyro kontrolę, tačiau ne visišką jos suvaržymą. Moterims vyro kontrolė - tai įrodymas, kad ji jam rūpi. 

Jokiu būdu kontrolė neturėtų būti susijusi su visišku gyvenimo suvaržymu. Moteris pati turi nuspręsti, kaip ji nori ir turi gyventi. Todėl negalima leisti, kad jis visiškai suvaržytų jos gyvenimą ir lieptų bendrauti tik su tais, kuriais jis leidžia bendrauti. Ji negali atsisakyti savo draugų, pomėgių ar šeimos vien dėl to, kad jis to prašo.

Mielos moterys, mylėkite save! Kai pamilsite save, tada ir kiti pamils jus tokias, kokios jūs esate.

Dar labai svarbu suprasti, kad be meilės sau jūs nebūsite TA moteris, be kurios vyras neįsivaizduos savo gyvenimo. Vyrai nesistengia gauti tos moters meilės, kuri nespinduliuoja meile pačiai sau. Tokia moterimi galima tik naudotis, bet jos meilės vyrai nesiekia.

Kalbant apie jūsų stiprybę - manau, jūs painiojat tikrąją asmenybės stiprybę su savarankiškumu. Vyrų negąsdina savarankiškos, nepriklausomos moterys. Jie tai vertina. Stiprios asmenybės moteriškam pavidale taip pat turi paklausą vyrų tarpe. Vyrai bijo vyriškų moterų, šaltų, grubių. Tokių, kurios savo veiksmais parodo, kad vyras joms nereikalingas, kad jis turi džiaugtis gavęs galimybę būti su jomis. Jei moteris nestokoja moteriškos šilumos, meilumo, rūpestingumo, jei vyras šalia moters jaučiasi tikru vyru - ji gali būti nors Margaret Tečer dublikatas, bet ji vis tiek bus vyro mylima ir branginama moteris. Tai tokios pastabos ir tokie patarimai. Sėkmės! 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras