Moterų temperamentas pagal akių spalvą

paakiu-oda-5d35a0005641b6-31450076.jpeg
 
Yra daugybė būdų pažinti moterį.Vieni sako, kad gali spręsti apie pagrindinius dailiosios lyties atstovės bruožus pagal pirštus, apgamus ar net krūtinės formą. Tačiau tokiai informacijai“ gauti reikia ganėtinai gerai pažinti žmogų. Yra kur kas paprastesnis būdas ją pažinti – tiesiog pažvelk į jos akis.

Mėlynų akių savininkės

Įprasta manyti, kad mėlynakės yra švelnios, svajingos ir meilios. Taip, tačiau šios damos žino savo vertę ir naudojasi tuo norėdamos gauti viską ko nori, tačiau joms svarbu, kad vyras su jomis būtų švelnus ir malonus. Todėl vienas esminių principų mėlynakių gyvenime, kuriuo jos vadovaujasi: “Nesielk su kitais taip, kaip nenorėtum, kad elgtųsi su tavimi”.

Rudos akys

Rudos akys byloja apie jausmingumą ir emocionalumą, tačiau tuo pačiu pergalę švenčia tingiai. Įžiebti aistrą rudakės akyse gali būti ne taip ir sunku, tačiau išlaikyti rusenančią meilės liepsnelę – didis darbas. Bet įmanomas. Rudakės kaip ir mėlynakės nereikalauja iš vyrų neįmanomo, priešingai jos net linkusios atleisti vyrui jo ydas.

Tamsiai rudos akys - pasiutusio tempetramento ženklas

Jei moteris turi tamsiai rudas akis yra tiesiog nevaldomos. Tokios moterys greit ir lengvai pasiduoda eksperimentams lovoje, o tabu tiesiog neegzistuoja. Tačiau tamsių rūdų akių savininkės ir greit užsiplieskia bei tampa irzlios kai viskas vyksta ne pagal jų planą.


Pilkas akis reikia užkariauti

Pilkos akys įprastai byloja apie darbščią moterį. Šios moterys aktyviai dirba visose srityse, įskaitant ir intymiąją sferą. Tačiau pilkų akių savininkes nelengva pavergti ir palenkti į savo pusę. Vyras siekiantis užkariauti šios damos širdį turi atkakliai siekti jos, būti iniciatyvus, bet tuo pat ir subtilus.

Žalios akys - idealistės

Žalias akis turi tik 2 procentai žmonių. Žaliaakės moterys yra svajingos. Tinkamiausia frazė skirta žalių akių savininkėms  širdies tema “Jos myli pačią meilę”. Tad meilė žalių akių savininkėms yra svarbi. Jas galima pavadintini idealistėmis ir jos retai kada gali atleisti neištikimybę. Kalbant apie erotines fantazijas, žaliaakės labai dažnai svajoja, tačiau savo troškimų įgyvendinti realybėje neketina.

Akys mišrūnės

Jeigu akys yra mišrios ir jose “apsigyveno” – pilka, mėlyna, žalia, tokių moterų netraukia potencialūs partneriai. Jas domina tik uždraustas vaisius. Todėl mišrių akių savininkei nevertėtų iškart atskleisti visų savo kėslų, o vilioti ją reikia labai subtiliai. Kai pavyksta ją gauti, verta pasiruošti, kad tokia moteris nepaisys jokių draudimų ir kompleksų intymiuose reikaluose.
 


 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras