Moterys gailisi dėl vienos nakties nuotykių

 
7 komentarai
Naujausi tyrimai atskleidžia, jog dėl vienos nakties nuotykių kur kas labiau jaudinasi jaunesnės moterys.

Atliktoje apklausoje dalyvavo 1000 ištekėjusių ar ilgai su partneriu esančių moterų.

Beveik pusė respondenčių 30-ais gyvenimo metais turėjo atsitiktinių santykių (46 proc.), 40-ais gyvenimo metais – 45 proc. ir 50-ais – daugiau nei trečdalis moterų.

40-ies metų moterų atgailauja mažiausiai – net trys ketvirtadaliai jų teigia, jog nejaučia jokių nuogąstavimų dėl to. Taip pat sąžinės graužaties  nejaučia net 65 proc. 50-ies metų amžiaus moterų.

Net 16 procentų 20-29 metų amžiaus moterų nuotykių metu „pasigavo“ lytiškai plintančią ligą, galbūt dėl to 44 proc. tokio amžiaus moterų teigė manančios, jog geriau niekada nebūtų turėję atsitiktinio sekso. Tuo tarpu savo poelgio besigailinčių vyresnių moterų buvo tik 26 proc.

Apklausos duomenimis, 23 proc. jauniausios amžiaus grupės (20-29 m.) narių teko patirti abortą. Tyrėjų nuostabai, vyresnių moterų, patyrusių abortą, skaičius panašus – 22 proc. Vyresnių nei 60-ies moterų tarpe tai patyrė tik 9 procentai, tačiau tai galima paaiškinti aborto nelegalumu jų jaunystėje.

„Šiandien pasiekėme tašką, kuomet abortas suprantamas kaip viena iš ekstra kontracepcijos priemonių. Dar tik pradeda ryškėti tokio supratimo fizinės ir psichologinės pasekmės. Vis daugiau moterų bando nusižudyti ar po aborto suserga depresija.“,- teigia mokslininkas.

Nors 56 procentai moterų teigė nesigailinčios aborto, jos visos pripažino patyrę ar dar vis patiriančios daugybę neigiamų emocijų. Ypatinga psichologinė žala jaučiama vyresniame amžiuje – 64 proc. 40-49 metų amžiaus moterų gailisi šio savo sprendimo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
jei nevisiškai tenkina seksas, tereikia pasišnekėt, kas negerai, ir taisyt padėtį, vienos nakties nuotykis su kitu nieko gero neduos, nors kol laisvas žmogus, tai vienos nakties romanai gali būt neblogas dalykas, iš skirtingų partnerių galima ko nors naujo išmokt, be to, kai žinai, kad daugiau to žmogaus nebematysi, galima labiau atsipalaiduot, o paskui jau ir su nuolatiniu partneriu bus paprasčiau spręst kilusius nesklandumus šioj srity :)
donata,sutinku su tavimi—poroje neistikymibes neturetu but... bet jei jau taip nutiko ir zmogus gailisi galima jam duot antra sansa aisku,jeigu nori duot ta antra sansa... bet jei vel tai pasielgia ir alteidi,dar baisiau jei dar vel ir atleidi,cia yra negerbimas saves,nors myli privalai gerbt save
jei su antra puse yra problemų, viską galima aptart ir taisyt padėtį, jokia neištikimybė poroje negali egzistuot
Hmmm... vienos nakties nuotykiai. Mano manymu jei esi laisvas zmogus tai nieko blogo nematau,bet jeigu esi susituokes ar siaip draugysteje tai vadinasi,jei to uzsimanai kazkas santykiuose netaip. Galbut partneris nepatenkina tavo poreiku,o tada iskyla problemos kai antra puse tampa nebeydomi ir norisi kazko naujo. Juk tai pirmo laipsnio isdavyste butu... bet pasikartosiu,jeigu esi laisva(s) tai nieko blogo nematau,aisku prezervatyvas yra lb geras draugas,kad nebutu nepageidaujemu pasekmiu
apie kokį vyrą tu čia kalbi?
o ar idomu nuo kazko pabegus ir saugotis kad problemu nekiltu grizus pas vyra nemanau kad idomu
pora kartų teko pastirt vinos nakties nuotykį, ir nė kiek to nesigailiu, ir jokių blogų pasekmių, mat visada reikalauju prezervatyvo
Naujas komentaras