Moterys gali mylėti tik vieną kartą gyvenime

 
6 komentarai
Mokslininkai išsiaiškino, kad jausmas, kuris vadinasi meilė, labiau būdingas dailiosios lyties atstovėms nei vyrams.

Be to, paaiškėjo, kad moterys gali patirti tikrą meilę tik vieną vienintelį kartą gyvenime, o visi kiti intymūs ryšiai – tai tik seksualinio pobūdžio susižavėjimai ir trauka bei banalus prisirišimas, rašo  thelondonpaper.com.

Kas dėl vyrų, tai jie gali įsimylėti 5-8 kartus per gyvenimą. Šis skirtumas paaiškinamas tuo, kad moterų genuose -  siekis sukurti tvirtą šeimą ir išsaugoti ją, o vyrų – stiprus instinktas daugintis.

Tyrinėtojai taip pat išsiaiškino, kad net labiausiai romantiški ir stiprūs jausmai negali tęstis ilgiau nei ketverius metus. Dėl visko „kalti“ tie patys genai.

O šai Ohajo (JAV) universiteto mokslininkai priėjo dar ir prie tokios išvados, kad sueitis su mylimu žmogumi gerokai naudingesnis už mechaninį lytinį aktą, kai siekiama vien patenkinti instinktus, rašoma leidinyje „Journal of Sexual Medicine“.

Intymus artumas tarp mylinčių žmonių sumažina cholesterino kiekį

Atlikę ne vieną eksperimentą, mokslininkai išsiaiškino, kad intymus artumas tarp mylinčių vienas kitą partnerių, gerokai sumažina cholesterino kiekį kraujyje.

Be to, sekso tarp įsimylėjėlių metu gerokai daugiau patenka į kraują ir dopamino, kuris ir išvalo organizmą nuo cholesterino. Taip pat dopaminas turi teigiamos įtakos žmogaus psichikai, atlikdamas savotiško trankvilizatoriaus funkciją.

Seksas - gera priemonė nuo nemigos ir depresijos

Ir priešingai, mechaninis lytinis aktas skatina oksitocino ir vasopresino perdirbimą organizme, kurie padeda geriau įsisavinti riebalams. Kitaip tariant, norintiems sulieknėti, reikėtų ieškoti geresnių „sporto šakų“.

Tačiau nepaisant to, medikai pažymi, kad apskritai seksas teigiamai veikia žmogaus organizmą, nes tai ir gera priemonė nuo nemigos, depresijos bei insulto.

Kiek kartų gyvenime esate buvę įsimylėję?
 
Komentarai (6)
Gali but kad tiesa, bent del vyru kad kelis kart mylet gali tai tikrai, o del moteru nezinau, atrodo viskas labai itikinimai, ir asmenine patirtis nelabai keiciai ka nors mastyme...
ne vieninteli, bet myli moterys tikrai stipriau ir atsakingiau...jei jau myli..
nesamone...
Kaip suprantu jiems talkino gerokai pagyvenusios moteriskaites, kitaip kaip gali 30m moteris paaiskint, kad jinai mylejo tik karta gyvenime?:)
manau, kad mokslininkai kazkaip nepataike si karta ...
Mane myli jau dvi moterys! :D
Naujas komentaras