Moterys konkurentes atpažįsta pagal balsą

 
7 komentarai
Gražiosios lyties atstovės, vos išgirdusios kitų moterų balsą, jau žino, ar jos gali sugriauti santykius su mylimuoju.

Kaip praneša telegraph.co.uk, tyrimo metu vyrai klausėsi įvairaus diapazono moterų balsų. Paaiškėjo, kad vienam nakties nuotykiui vyrai rinktųsi moteris, kurių balso tonas buvo aukštesnis. Moterys tyrimo metu iškart galėjo pasakyti, kurios moterys labiausiai patiks vyrams.

Pensilvanijos valstijos universiteto mokslininkai mano, kad aukštesni moterų balsai vyrams asocijuojasi su jaunyste, flirtu ir patrauklumu. Žinodamos šį faktą, moterys tuo piktnaudžiauja, kad suviliotų partnerį.

„Šie rezultatai patvirtina mūsų spėjimą, kad moterys analizuoja konkurenčių balso skambesį“, - teigė antropologas Davidas Puts. Mokslininkas pabrėžė,  kad moterims grėsmingiausias atrodė aukštas, jaunatviškai skambantis kitos moters balsas.

Tokių aktorių kaip Renee Zellweger ar Jennifer Tilly balsas vyrus ypač žavi, o moterys, jas išgirdusios, jaučia grėsmę.

Mokslininkai neatmeta prielaidos, kad moterys, norėdamos patraukti vyro dėmesį, dažnai žaidžia su savo balso tembru ir aukščiu.

 
Komentarai (7)
o man kaip tik nepatinka auksti balsai. Net negaliu su tokiom cypenciom bendraut, nervus eda :)
o tada kai prašau sekso :D kas cia per savi idejimai teksto be mano paspaudimo :DDDD
O taip , moters balsas labai gaug ką lemia , kam tuomet skirtas sexas telefonu ? tam kad moteris sujaudintų vyra savo balsu bei pokalbiu :) tikrai sutinku su straipsniu , bet dar galėčiau pridurti, kad vyrams patinka ir seksualiai žemas balsas , toks tarsi prikimes, butent tokio balso savininkės ir žadina vyrų aistrą sexu telefone , ex...mano draugas sako , kad mano seksualus balsas pasidar
wow, nežinojau... reiktų išbandyt
haha :D
real bulshit
ech tos moterys :)
Naujas komentaras