Moterys mylisi tik dėl vienos priežasties

 
4 komentarai
Teksaso tyrimo universiteto Ostine (JAV) mokslininkai atlikę tyrimą įvardino pagrindinę priežastį, kodėl moterys turi intymių santykių.

Todėl jų nuolatinis seksualinio noro ir intymaus pasitenkinimo nebuvimas tapo įprastu ir visai normaliu reiškiniu, rašoma „News of The World“.

Pagrindinė priežastis – bijo likti vienos

Mokslininkai atliko 6 tūkst. 23-42 metų moterų apklausą ir paaiškėjo, kad daugiau kaip 70 proc. iš jų lytiškai santykiauja tik dėl to, kad taip nori jų partneriai.

Таip pat buvo nustatyta, kad oficialios ar neoficialios žmonos pasirengusios mylėtis su savo „antrosiomis pusėmis“ bijodamos nelikti vienos. Pasak psichologo Kyle‘o Stevensono, moterų nepasitenkinimo priežastys glūdi neteisingai vertinant tiek subjektyvius, tiek emociškus išgyvenimus seksualinių santykių metu.

Negali realizuoti savo seksualinių norų

Paaiškėjo, kad moterys labai bijo likti vienišos, todėl dažnai mylisi iš prievolės, nei iš noro. Amerikiečių specialistai išsiaiškino, kad moterys, net ir gyvendamos kartu su vyrais, nesugeba realizuoti savo seksualinių norų, nes nerimauja, kad partneris gali palikti. Nepaisant to, 58 proc. moterų įsitikinusių, kad seksas – pats teisingiausias kelias, padedantis ne tik atlikti moterišką pareigą, bet ir palaikyti vyro gerą nuotaiką bei savijautą. O taip pat vienas iš būdų sulaikyti, kad jis neišeitų pas kitą moterį.

O kas dėl seksualinio pasitenkinimo, tai paaiškėjo, kad daug moterų nepatiria orgazmo ir jei būtų bent menkiausia galimybė, tai jos apskritai atsisakytų intymių santykių.

 
Komentarai (4)
nesamone, moteris juk nera toks robotas, malonu todel ir myliesi,
jei tu nesupranti to, tai aplamai dar gyvenime mazai ka supranti , itariu :)
tiek pakalbejus su draugem, tiek aplamai patyrinejus moters psichologija, be to orgazmas moteriai nera taip svarbu moteris pradzioj labiau nori myletis, nesjuacia didesni demesi is partnerio, globa...rupesti, veliau kada is vyro to nebegauna, tai ir noras myletis praeina...viskas
Kokia nesamone nesuprantu kaip galima nepatirt orgazmo...
Naujas komentaras