Moterys vardina nuobodžių meilužių savybes

6969488.jpeg
 
7 komentarai
Vargu, ar vyrams patiks, jei juos vadina kas nors nuobodžiais, turint omeny, kad stipriosios lyties atstovai dažnai nė nesusimąsto, kodėl moteris nustoja jausti trauką ir netgi atsisako santykių.

Taigi, kas yra nuobodūs vyrai?

Per daug atsargūs

Moterų nejaudina, kai vyras visuose savo veiksmuose, ypač lovoje ima klausinėti mandagius klausimus – „Galima?“ Geras meilužis žino, kaip be žodžių leisti suprasti moteriai savo ketinimus ir sujaudinti ją, neužduodant nereikalingų klausimų.

Lengvai nusakomi

Moterims patinka eksperimentai lovoje dar daugiau nei vyrams. Tačiau jei vyras tinginiauja ir mano, kad seksas misionieriaus pozoje vienoje ir toje pačioje vietoje tikrai patenkins partnerę, jis labai klysta. Jei nenorite prarasti pirmųjų dienų aistros, būtina bandyti naujas technikas ir stengtis nustebinti.

Tinginiai

Nepaisant, kad dauguma moterų, kaip ir vyrų, jaučia, kad turėtų būti dėkingi už seksualinį dėmesį, iš tikrųjų partnerių tinginystė juos galų gale išvargina ir priverčia dairytis į šonus ieškant karštesnio partnerio.

Tyleniai arba per daug garsūs lovoje

Per daug garsios dejonės arba mylimas, daugkartinis tam tikrų žodžių kartojimas – visa tai labai erzina moteris, kaip ir visiškas tylėjimas. Mokėjimas pranešti apie savo pojūčius labai svarbus moteriai, o teisingai parinkti žodžiai tik uždega aistrą ir jaudina.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Kaip meilužis tu esi zluges
Tu užsizymeki sau ant nosies, kad tik nevykėliai visad nepatenkinti moterimis. Vyras, protingas ir mokantis būt sėkmingas su moterimi (vienaskaita, beje:))) neverkia ir netarkuoja moterų. Jei esi nevykęs, tobulink save, o na kitus kaltink
ko cia taip uzsiraukei kaip uzpakalis ;D
motery suprasti ir patenkinti yra menas kūry as ismanau....
"Visa tai moteris labai erzina" - o yra, kas moteru... neerzina? :D:D
jeigu tau ir pasiseka surasti moterį, kuri sutiktų pasimylėti, labai abejoju, kad ji antrą kartą sutiktų pakartoti. visiškas egoistas, net nesuprantu, kaip galima moteris bobomis vadinti. jei dėl kokio vyro ir verta stengtis, tikrai ne dėl tavęs
Ot ne px ko reikia boboms... Tegu jos tiek stengiasi ir iesko kas patinka vaikinams... Uzpisa, kad visad reikia kazkaip joms itikineti....
Naujas komentaras