Moterys vis dar nori daug uždirbančių vyrų

 
3 komentarai
Naujas tyrimas byloja, jog lyčių lygybė – vis dar mitas. Moterys vis dar trokšta ištekėti už daug uždirbančių vyrų.

Londono Ekonomikos Mokyklos atstovė Catherine Hakim spėja, jog vyrai vis dar dominuoja versle ir kituose aukštuose postuose dėl to, jog moterys iš tiesų nesiekia karjeros.

„Moterų troškimas pasitaikius galimybei ištekėti už labiau išsilavinusio ir daugiau uždirbančio vyro vyrauja daugumoje Europos valstybių. Dailiosios lyties atstovės vis dar naudoja santuoka kaip alternatyvą karjerai ar jos papildymą.“,- teigia mokslininkė.

Žinoma, nestebina, jog tokiu atveju moterys lieka namuose, augina vaikus ir toliau mažiau uždirba. Natūralu, kad motina nori pati auginti vaiką.

Mokslininkė pastebi, jog feminisčių „karo“ kurstymui ateina galas.

„Moterys šiandien turi daugiau pasirinkimų nei vyrai. Jos gali rinktis tarp susikoncentravimo į šeimą ar karjerą, gerai apmokamą darbą, tačiau daugybė feminisčių ar politikių teigia esą nusivylusios, kad tiek mažai moterų yra valdžioje, aukščiausiuose postuose. Nepaisant to, ką tvirtino feminizmo šalininkės, reikia suprasti, jog tiesiog skiriasi vyrų ir moterų karjeros tikslai, prioritetai, apskritai, gyvenimo tikslai. Vien dėl to negalime laukti vienodų darbo rezultatų“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
moterys, bukite moteriskos...o vyrai vyriski..
tik dėl, kad moterys tingi ir leidzia, o gal kartais bijo paminti vyru savimeile :) jei tos nesamones baigtusi - vyruciai - jums galas!
Viena tiesa! Vyrai visada bus auksciau uz moteris!
Naujas komentaras