Moterys vos žvilgtelėjusios gali suprasti apie vyro neištikimybę

 
Moterys gali nustebinti: vien tik pasižiūrėjusios į vyro veidą, jos gali pasakyti, ar vyras buvo ištikimas. Tuo tarpu šios savybės vyrai neturi, teigia mokslininkai.

Australų mokslininkai pagal tyrimo išvadas teigia, kad moterys vos tik pažvelgusios į vyrą, supranta, ar jis linkęs „eiti į kairę“. Kuo vyriškesni vyro bruožai, tuo dažniau jis buvo neištikimas arba yra linkęs į neištikimybę.

Tyrimo metu 34 vyrams ir 34 moterims parodė 189 europiečių veidų spalvotas nuotraukas, ir paprašė įvertinti jų ištikimybės lygį.

Mokslininkai sulygino dalyvių atsakymus su nufotografuotų žmonių seksualinio gyvenimo istorija. Tyrimo išvados teigia, kad moterys žymiai geriau įvertino, kurie vyrai buvo ištikimi savo partnerei, o kurie ne: klaidų buvo padaryta tik 38 proc. atsakymų. Be to, moterys apie tai sprendė pagal vyriškumo bruožus veide, o ne pagal jo patrauklumą.

Tuo tarpu vyrai apsiriko 77 proc. atvejų. Jie manė, kad kuo patrauklesnė ir moteriškesnė moteris, tuo ji labiau linkusi į išdavystę. Jų spėjimai nepasitvirtino.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras