Mylimieji irgi verčia raudonuoti iš gėdos

 
2 komentarai
Nesvarbu, kokios tobulos, linksmos ir meilios antrosios pusės gali būti, tačiau kai kurie vieši jų elgesio bruožai suteikia nenumaldomą norą prasmegti skradžiai žemėn.

Kokie vyrų ir moterų poelgiai priverčia jų antrąsias puses pačiose netikėčiausiose situacijose jaustis nepatogiai?

Vyrų elgesys:

  • Išgėrę, nuolatos įsivelia į muštynes, nesilaiko ant kojų, vemia, mylimosios artimiesiems kalba nesąmones bei visada sukelia gėdingas situacijas.
  • Pasižymi neįtikėtinai prastu rengimosi stiliumi. Jo mėgstamiausi drabužiai yra tie, kurie iš tikrųjų yra patys neskoningiausi. Žinoma, galima tokį vyrą vestis į parduotuves ir apsipirkinėti drauge ar pačius blogiausius drabužius tiesiog išmesti, tik deja ne visada tai galėtų šią problemą išspręsti.
  • Visiems kalba apie jūsų asmeninius reikalus, viešina seksualinio gyvenimo detales bei aikštėn iškelia pačius gėdingiausius mylimosios nutikimus.
  • Viešumoje elgiasi kiauliškai: bezda, riaugėja, spjaudosi, dvokia prakaitu ar savo merginą restorane pusvalandžiui palieka vieną, kol susitvarko kokius nereikšmingus reikalus.

Moterų elgesys:

  • Demonstruoja motininį rūpestį viešumoje: servetėle nuvalo nuo lūpų atsitiktinius maisto likučius, nuolatos prie visko kabinėjasi ir patarinėja.
  • Išgėrusios įsivelia į muštynes su kitomis moterimis, nebepastovi ant kojų, vemia kur papuola, flirtuoja su savo mylimojo draugais, verkia, galiausiai visiškai nebesivaldo ir yra išvežamos namo.
  • Viešumoje elgiasi kvailai: prie tėvų ar draugų savo mylimąjį vadina mažybiniais gyvūnų vardais, rodo perdėtą prisirišimą ir lipšnumą, be perstojo visiems kartoja, koks jis mielas.
  • Su savo draugais kalba apie intymaus gyvenimo detales: aptaria savo mylimojo pasididžiavimo dydį, sekso technikas ar lygina jį su buvusiais partneriais.

Parengta pagal Thesite.org 

 
Komentarai (2)
Kaip juokinga, kai pagalvoji :)
vadinti mylimąjį gyvūnų vardais turėtų drausti įstatymai :D
Naujas komentaras