Nauji metai- geresni asmeniniai santykiai

 
Artėjant Naujiesiems metams, kiekvienas išsikeliame sau tikslus, kuriuos norėtumėme įgyvendinti ateinančiais metais. Vieni nusprendžia išmokti naują užsienio kalbą, kurios pamokoms pristigo rįžto ar lankyti gimnastikos užsiėmimus, kūno linijoms padailinti, treti nusprendžia mesti rūkyti. Tačiau kodėl asmeninių santykių tobulinimas ir sekso pagerinimas negalėtų būti didžiausia ateinančių metų siekiamybe? Todėl pateikiame keletą gydytojo patarimų, kuriais pasinaudoję tikrai nenusivilsite.

Daugiau meilumo. Tiek vyrai, tiek moterys teigia, jog norėtų iš partnerio norėtų sulaukti daugiau dėmesio ir švelnumo. Todėl nevenkite apkabinti mylimojo, prigusti prie jo netikėčiausiu metu, kad ir žiūrint drauge televizorių. Paimti už rankos, švelniai paglostyti pečius ar plaukus. Tyrimų rezultatai byloja, jog apkabinimo metu organizme išsiskiria didesnis testosterono kiekis.

 

Neatsakykite mylėtis. Neieškokite priežasčių atsisakyti sekso. Puikiai suprantame, kad kartais jaučiatės itin pavargę, nenusiteikę meilės žaidimams ir vietoj to, ilgai nedelsiant pasirinktumėte saldų miegą. Tačiau artumo, glamonių ir aistringų naktų niekad nebus per daug. Išvaikykite miegą ir jokiu būdu neatstumkite mylimojo.

 

Naujovės miegamajame. Išbandykite naujus sekso žaislus, skirtus žaidimams poroms, dar nematytą lubrikantą, sudėtingiausią sekso pozą. Atminkite, jog aistrą sužadina ir širdį plakti stipriau priverčia nauji dalykai ar daiktai. Tam puikiai tiks naujas, gundančios patalynės komplektas, vaidmenų žaidimai, nauji kvapai. Visa tai suteiks daugiau malonumo negu įprastai.

 

Nepamirškite puoselėti santykius. Dažnai žmonės taip įsisuka į darbus ar vaikų auginimo rūpesčius, jog asmeniniams santykiams belieka tenkintis antraeiliu vaidmeniu. Tačiau pagalvokite logiškai, ar darbas jums susirgus atneš puodelį šiltos arbatos į lovą? Atsakymas ne, o mylimas žmogus bus kartu tiek sveikatoje, tiek ligai esant. Vaikai taip pat vieną dieną užaugs ir išskris iš namų, kurti savarankišką gyvenimą. Todėl nepamirškite mylimojo ar sutuoktinio, iš naujo pamilkite vienas kitą ir kaip galima stipriau stenkitės išlaikyti gerus santykius bei nenustoti mylėti vienas kito.

 

Klausykitės. Mes visi leidžiame daugiau laiko galvodami, ką norime pasakyti ir nepakankamai skiriame laiko išklausyti kitus. Išklausykite partnerio nuomonę, troškimus, siekius ir nusivylimus. Ne veltui klausymas yra gerų santykių pagrindas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras