Nebenoriu sekso! Kaip galiu sau padėti?

lowlibido.jpg
 
4 komentarai
Esama labai daug priežasčių, dėl ko prarandate domėjimąsi seksu. Jei poroje vienas staiga nebenori sekso, būtinai reikia apie tai kalbėtis ir bandyti aiškintis priežastis. Pateiksime keletą priežasčių, kurios gali turėti įtakos nenorui mylėtis.

Partneris Jūsų seksualiai netraukia

Daugumą žmonių tai trikdo, bet meilė ir lytinis potraukis partneriui - du skirtingi dalykai. Galite stipriai mylėti savo partnerį, tačiau taip pat Jus gali labai stipriai traukti kitas asmuo. Jei nebejaučiate lytinio potraukio savo partneriui, tai dar tikrai nereiškia, kad jo nemylite. Ilgą laiką būdami su tuo pačiu partneriu, jį dažnai matėte nuogą, tad tai nebeatrodo taip jaudinančiai kaip atrodė anksčiau. Jei norite vėl jausti potraukį savo partneriui, pabandykite pakurstyti aistrą, dažnai tiesiog pamirštama, koks patrauklus yra partneris. Pabandykite pradėti nuo savęs, ir įneškite aistros į miegamąjį, galbūt seksas vėl bus toks pats jaudinantis, koks buvo anksčiau.

Seksas tapo per daug nuspėjamas

Galite nuspėti savo partnerio veiksmus, iš karto žinote, kokia poza pradėsite mylėtis, ir kokia užbaigsite. Tai tampa rutina. Geriausia, ką Jūs galite padaryti – pabandykite į miegamąjį įnešti naujovių: pabandykite naują pozą ar sekso žaisliukus. Būkite spontaniški.

Mylėtis ne taip smagu, kaip galėtų būti

Seksas – tarsi „amerikietiški kalneliai“, tai pakyla, tai vėl nusileidžia. Kartais seksas - be galo jaudinantis ir įdomus, o kartais patiriamas „nuosmūkis“, kuomet tai atrodo nebe taip malonu. Geriausia, ką galite padaryti – nuolat eksperimentuoti ir vis išbandyti kažką nauja.

Vienas iš Jūsų nepakankamai susijaudina

Moterys mano, kad pakanka gražiai apsirengti, norint sujaudinti partnerį. Tačiau to tikrai nepakanka. Pabandykite savo partnerį nustebinti. Glamonėkite jį ne taip, kaip visada, būkite spontaniškos.

Dažnai vyrams pakanka trumpesnės įžangos prieš seksą nei moterims, tad derėtų įsiklausyti į tai, ko nori partnerė.

Priežasčių, be abejo, gali būti daug daugiau, tačiau pateikėme keturias dažniausias priežastis. Kai išsiaiškinsite, kodėl nebenorite mylėtis, bus paprasčiau spręsti problemą. O juk seksas – vienas didžiausių gyvenimo malonumų.

Taigi, ką daryti, kad sekso norėtumėte vėl?

Pagalvokite apie tai, kas Jus „užveda“. Ar partneris tai žino? Nevenkite kalbėti apie tai.

Analizuokite, kurios partnerio kūno vietos Jums atrodo seksualiausios.

Prisiminkite apie tai, kaip kažkada karštai mylėjotės.

Kalbėkite su partneriu apie seksualumą – tegu ir jis pasako, kokios Jūsų kūo dalys jam atrodo seksualiausios.

Parašykite partneriui „sekso laišką“, kuriame išdėstykite karštus prisiminimus bei savo norus. Skaitykite tuos laiškus vienas kitam garsiai.

Mylėkitės ne tik miegamajame – išbandykite įvairias vietas.

Tai - visai paprasti patarimai, tačiau nustebsite, kokią naudą jie gali suteikti. Analizuokite, ko norite Jūs, ir ko nori Jūsų partneris – įžiebkite naują aistros kibirkštį. Dažniausiai vienas iš poros nebenori sekso dėl to, kad mylėjimasis tapo rutina, lygiai tokia pat, kaip valytis dantis ir pan. Kartais žmonės pamiršta, kad aistrą reikia nuolat kurstyti.

Jei nenorite sekso – tai yra problema, tačiau ją galima paprastai išspręsti, tereikia noro tai padaryti ir šiek tiek pastangų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
manau ant dvasiniu dalyku patrauke ???????? nejaugi taip blogai kad net sexo nesinori
Kai valdžia dulkina be perstojo per visus galus, tai nenuostabu, kad nesinori ir tradicinio sekso.
Kai nebesinori reikia pailsėt ir keist partnerį
Kas per nesąmonė kad nėra noro mylėtis? Aš birbinsiuosi tol kol man stoves
Naujas komentaras