Nedaryk to, jeigu jis tavęs to prašo

grazi_diena_patarimas2.jpg
 
Kiekvienų santykių pradžioje žmonės pradeda keistis. Vieni daugiau šypsosi, kiti numeta svorio, o treti visiems pasakoja, kokie jie yra laimingi.

Pokyčiai į gerąją pusę visada yra sveikintini, bet ne visada būna viskas taip gerai. Kuomet antroji pusė iškelia ultimatumą (arba taip darai, arba aš tave palieku), jokios meilės čia visiškai nėra. 

Kokie ženklai rodo, kad jis visiškai tavęs nemyli, bet valdo tavo gyvenimą?

Liepia  pakeisti išvaizdą

Kiekviena moteris turėtų keisti savo išvaizdą tik tada, kai ji pati to nori. Persidažyti plaukus ar juos nusikirpti, pradėti nešioti sijonus ar trumputes sukneles. Tu geriausiai žinai, kas tau tinka ir ką tu norėtum išbandyti, todėl jokiu būdu nekeisk savo išvaizdos vien dėl to, kad jis to nori.

Pavyzdžiui, jam patinka didžiakrūtės blondinės, o tu juodaplaukė su A dydžio krūtine. Nepaisyk jo norų ir gyvenk taip, kaip tu nori. Jeigu jis tave iš tiesų myli, tikrai neprašys, kad įsidėtum krūtų implantus ar nusisiurbtum riebalus. Bet jeigu prašo, vadinasi, jis nori iš tavęs pasidaryti jam patinkančią lėlytę. Jei tu ir pati to nori – viskas gerai, bet atsimink, kad žaislai gali greitai nusibosti, todėl jam reikės kažko nauja.

Verčia mylėtis per prievartą taip, kaip jis nori

Jeigu esi turėjusi kelis lytinius partnerius, vadinasi žinai, kas tau labiausiai patinka ir jaudina. Žinoma, naujovės lovoje turi būti išbandytos, bet tik tuo atveju, jei abu to norite.

Tau nepatiko analinis, bet jis kiekvieną karto to prašo ir net buvo tave paėmęs prieš tavo valią? Kad ir ko jis užsigeistų, tegul prisimena, kad sekse visi yra lygūs ir niekas nedaro to, ko nenori. Jis negali tavęs priversti mylėtis taip, kaip jis užsigeidžia. Jam reikia suprasti, kad tu nesi jo paklusnus augintinis, kuris daro tai, kas jam liepta.

Neleidžia bendrauti su draugais ar šeima

Vyras, kuris visada randa priežastį, kodėl tavo draugai yra tikri „blogiukai“ ar kuris nenori susitikti su tavo šeima ir verčia tave atsisakyti bendravimo su jais, nes tai jį liūdina, nejaučia pagarbos nei tau, nei tavo praeičiai. Tu neprivalai būti tik jo. Tu turi savo draugų ratą bei mylimą šeimą, kuri padėjo tau sunkiausiomis akimirkomis. Jie pažįsta tave geriau nei jis, todėl jų nuomonė tau turėtų būti svarbesnė.

Tavo privatumas – jo rankose

Kai kurios poros pasidalina savo socialinių tinklų duomenimis (slaptažodžiais) taip parodydamos, kad nieko neslepia nuo mylimųjų. Visa tai yra gražu ir miela, bet jeigu tik jis prašo tavęs įvairių slaptažodžių ar net banko prisijungimų duomenų, vadinasi, kažkas čia yra ne taip.

Nepasiduok jo spaudimui. Abu partneriai sprendžia, ar nori dalintis tokiais asmeniniais dalykais. Jeigu jis užsimanė tavo slaptažodžių, bet pats nenori išplepėti nei vieno, reiškia, kad jis kažką nuo tavęs slepia. Jis nori tave valdyti, todėl trokšta žinoti, ką tu veiki socialinėje erdvėje. 
Jeigu jis nerodo noro dalintis savo informacija, geriau mesk jį lauk, nes kitu atveju šalia savęs turėsi nuolat tave persekiojantį vaikiną.

Nors visi žmonės trokšta turėti mylimąjį, dažnai nesuvokia, kad tinkamai nepasirinktas partneris juos tik žlugdo. Neleisk, kad jis pradėtų gyventi tavo gyvenimą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras