Nedideli pokyčiai, padėsiantys susirasti antrąją pusę ar pagerinti jau esamus santykius

1ee9a869d612f5fd17a39d36b8a49226(1).jpg
 
Dažnai naujųjų metų pradžia atneša norą pakeisti ir tam tikrus aspektus savo gyvenime, tokius kaip santykiai, vienatvė ar pan. Tiesa, norint tai padaryti, nereiktų iš karto pradėti nuo didelių, grandiozinių planų, kurie ne tik apsunkintų gyvenimą, bet ir keltų nusivylimą jiems nepasisekus.

Vietoj jų verčiau reiktų galvoti apie mažus, ne taip sunkiai įgyvendinamus pokyčius, atnešiančius smulkesnį, bet tikrai svarbų pokyčių vėją į jūsų kasdienybę. Jei nesugalvojate, kas tai galėtų būti, čia pateiksime kelias idėjas pokyčiams, tiksiančias tiek neįsipareigojusiems, tiek jau esantiems santykiuose žmonėms. 


Tiems, kurie neturi antrosios pusės:


1. Pakeiskite pirmojo pasimatymo vietą.


Nors turėti vieną specifinį barą, restoraną, parką ar bet kokią kitą vietą, kur praleidžiate kiekvieną pirmąjį pasimatymą, ir nėra labai bloga mintis, užsibrėžkite išbandyti kažką naujo. Galbūt pažinimo jausmas jus kaip tik suartins su tuo žmogumi, su kuriuo leidžiate laiką, ar padės lengviau užmegzti pokalbį jaudulio momentu. Galite net išsikelti tikslą, jog kiekvieno pirmojo pasimatymo metu išmėginsite vis kitą vietą. 


2. Išlipkite iš savo galvoje susikurtų rėmų.


Tai gali būti ypač aktualu tiems, kurie naudojasi įvairiomis pažinčių programėlėmis. Jei galvojate, jog galite bendrauti ar susitikinėti tik su žmogumi, kuris nėra vyresnis už jus daugiau nei keleriais metais ar kuris būtinai yra iš to pačio miesto, tai sumažinate savo šansus atrasti sau tinkamą žmogų. Dažnai tai, apie ką galvojame labai kategoriškai, ateityje atsisuka prieš pačius mus ir parodo visiškai kitokią tiesą. Tad pakeiskite programėlės nustatymus, pasirinkdami naujas amžiaus ribas ar atstumą, susikurkite naują aprašymą bei pakeiskite savo nuotraukas – išbandykite viską, ką tik galite, ir galbūt tai bus jūsų sėkmės priežastis!


3. Nebijokite išreikšti susidomėjimo žmogumi.


Vietoj to, jog lauktumėte, kol žmogus, su kuriuo ką tik susižvilgčiojote, prieis prie jūsų – prieikite prie jo pirmas (-a).  Be abejo, visa tai lengviau pasakyti nei padaryti, tačiau patikėkite, net jei tai ir nebus jūsų būsima antroji pusė, pabandyti verta! Tiesiog sukaupkite visą drąsą savyje, atrodykite savimi pasitikinti, stipri asmenybė ir imkitės iniciatyvos. 

Tiems, kurie jau yra santykiuose:


1. Susiplanuokite kelionę. 


Tai nebūtinai turi būti savaitės trukmės kelionė į tolimus kraštus – pilnai užtektų ir savaitgalio išvykos į kitą šalies miestą ar į kitą kaimyninę valstybę. Nėra svarbu, ką pasirinksite, svarbiausia – visas planavimo procesas bei džiaugsmas, kurį patiriate darydami kažką naujo. Planuodami, jūs sužinote labai daug apie savo antrąją pusę, pamatote, kas jam iš tikrųjų patinka ar nepatinka, kas jam svarbu. O puikus pažinojimas vienas kito ir yra santykių pagrindas. 


2. Kiekvieną mėnesį aplankykite naują restoraną.


Be abejo, maistas, šalia jūsų namų esančiame restorane, tikrai be galo skanus, tačiau jis niekur nedings, jei vieną penktadienio vakarą mėnesyje nuspręsite išbandyti naują kavinę, restoraną ar barą. Visa tai padeda apsisaugoti nuo tapimo ta nuobodžia pora, kuri leidžia laiką viename restorane tyliai valgydami savo maistą, nesišnekučiuodami ar nuolat naršantys savo išmaniajame telefone. Ieškokite naujų vietų, suteiksiančių naujų emocijų!


3. Pasiskirkite dieną, kai nieko neveiksite.


Labai lengva sutarti su žmogumi tuomet, kai abu veikiate kažką įdomaus ar linksmo. Ir tai tikrai yra vienas iš santykių privalumų. Tačiau jei norite įsitikinti, ar jūsų meilė tikra, praleiskite visą dieną kartu nieko neveikdami. Kada du žmonės gali mėgautis laiku vienas su kitu be jokių papildomų veiklų ar kitų dėmesį blaškančių veiksnių, jų santykiai tikri. Be to, tokios dienos yra puikus būdas pailsėti bei atsipūsti nuo visų darbų, tad mėgaukitės!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras