Neįpareigojantis seksas padėjo atrasti laimę šeimoje

 
1 komentaras
46 metų Jenny, gyvenanti pietų Anglijoje ištekėjusi jau ne vieną dešimtmetį, augina du gražius vaikus, tačiau nesijaučia laiminga.

Siekdama širdyje užpildyti tvyrančią tuštumą ir patenkinti asmeninius savo poreikius, moteris nusprendė užsiregistruoti vienoje iš  pažinčių svetainių. Tačiau apie viską nuo pradžių.

Su vienu vyriškiu moteris susipažino internete ir, žinoma, ryžosi sulaužyti šventus santuokos saitus bei išduoti sutuoktinį. Keista, tačiau Jenny be jokios sąžinės graužaties gyveno dvigubą gyvenimą ir tikėjosi išsaugoti santuoką.

Įdomu, tačiau pirmasis poros pasimatymas įvyko ne kur kitur, o pakelės motelyje, sprendžiant iš susitikimo aplinkos, pasimatymo pabaiga buvo aiški.

O ir pati Jenny neslėpė, jog vos tik paspaudusi žavingam nepažįstamajam ranką, buvo aišku, jog pasimatymą vainikuos aistringas seksas.  

 Žinoma, daugelis tikriausiai nieko nelaukdami puls smerkti Jenny. Klausti: kaip ji taip galėjo pasielgti ir išduoti vyrą? Aš tiesiog stengiausi patenkinti savo poreikius. Tai visiškai nepažeidžia mano moralės normų, nieko smerktino ar gėdingo, lyg apsilankymas kirpykloje ar grožio salone – pasakoja Jenny.  

 Moteris, santuokoje išgyvenusi 25 metus teigia, kad laimingas santuokinis gyvenimas nebūtinai turi apsiriboti lytiniais santykiais su vienu žmogumi. Juk nieko baisaus kartais leisti sau atsipalaiduoti ir paįvairinti kasdienę rutiną. Ir jai toks gyvenimo būdas nepriimtinas kitiems, jis puikiai tinka man – atvirai savo nuomonę reiškė Jenny.

Moteris nusprendė visiems papasakoti savo gyvenimo istoriją nuo pradžių. Jenny ištekėjo būdama 25- erių, po keleto metų į pasaulį pasibeldė sūnus ir dukra. Gyvenau nuostabų gyvenimą, turėjau gražius namus, mylintį vyrą ir du nuostabius vaikus, argi gali būti geriau? - teigia moteris.

 Visada gyvenome gerai, vyras sparčiai kilo karjeros laiptais, o aš užsiėmiau prekyba, pinigų niekada netrūkdavo.  Buvome puiki komanda, drauge auginome vaikus. Žvelgiant iš šono viskas buvo puiku, tačiau visgi trūko vieno svarbaus dalyko – sekso.  Mylėdavomės tik kartą per mėnesį ir tai ne visada. Man to būdavo per maža. Bėgant metams bandžiau pasikalbėti su vyru, išsakyti jam savo lūkesčius, tačiau viskas buvo veltui, šiuo klausimu jis mane tiesiog ignoruodavo – savo išgyvenimais dalijosi Jenny.

Keista, tačiau su buvusiu vyru beveik nesipykdavome, o ir priežasčių pykčiams nebuvo. Vos tik pradėdavome diskutuoti rimtomis temos, dėl kurių mūsų nuomonės išsiskirdavo, vyras iškart man nusileisdavo, mat norėdavo kuo greičiau užbaigti diskusiją ir nebesukti dėl jos galvos.

Taigi man reikėjo kuo skubiau apsispręsti: palikti vyrą, kurį myliu ar toliau gyventi santuokoje, kurioje nesijaučiu iki galo laiminga? O galbūt yra trečiasis variantas? Būtent pastarąjį variantą moteris ir nusprendė pasirinkti.  

 Prireikė dviejų ilgų metų, kol ryžausi pokyčiams, žinojau, kad žengusi šį žingsnį, kelio atgal nebebus – teigia Jenny. Galiausiai vieną dieną interneto naršyklėje įvedusi žodžius ''santuoka ir pasimatymai'', radau internetinių pažinčių portalą, skirtą šeimas jau turintiems žmonėms, tačiau siekiantiems ištrūkti iš niūrios kasdienybės gniaužtų – pasakoja moteris.

Jenny ieškojo šeimyniško žmogaus, kuris mylėtų, brangintų savo artimuosius ir jokiu būdu neketintų jų palikti ar įskaudinti. Moteris stengėsi užblokuoti savo mintis ir nė negalvoti apie tai, kaip jaustųsi jei toliai avantiūrai ryžtųsi jos vyras. Kai tik sąžinė pradėdavo belstis į mano širdį, stengdavausi šiuos jausmus užgniaužti.

 Naršyti tinklapyje bei domėtis kitų anketomis man labai patiko, buvau maloniai nustebinta, kiek daug priešingos lyties atstovų užsiregistravę šiame tinklapyje. Tai reiškia, tik vieną – platų pasirinkimą man.  

 Dėmesį patraukė Filipas (sprendžiant iš išvaizdos 50 – ies metų vyras), tamsiaplaukis architektas iš Londono. Jis atrodė mielas vyras, atitinkantis mano kriterijus.

Kurį laiką pabendravę internete, nusprendėme susitikti viename viešbučių, esančių kažkur netoli Londono. Pasipuošiau kuklia juoda suknele, beprotiškai nervinausi, jaučiausi susijaudinusi. Siekdama save nuraminti, kartojau, kad tai tik verslo susitikimas ir nieko daugiau.

 Atpažinau jį iš tolo, atrodė lygiai taip pat kaip ir nuotraukoje, kurią mačiau internete. Žinojau, kad rimtų santykių jis neieško ir šeimos palikti nežada, tačiau romantiško polėkio tai nė kiek nesugadino.

Jis kaip ir aš turėjo du vaikus, buvo vedęs jau dvidešimt metų ir jo žmona lygiai taip pat kaip mano vyras nenorėjo sekso. Taigi mes abu norėjome to paties – tiesiog patenkinti savuosius poreikius. Tai buvo lyg verslo susitarimas, nieko daugiau.

Žinoma, po 25- erių santuokos metų miegoti su kitu vyru man buvo nemenkas psichologinis išbandymas. Kiekvieną savaitę mudu susitikinėjome tame pačiame viešbutyje, pasimylėdavome, apsirengdavome ir kiekvienas išeidavome savais keliais.

Kartais mudu šiek tiek užkąsdavome, išgerdavome taurę vyno ir tiek, romantiškų pasimatymų tai nė kiek nepriminė, vien tik seksas be įsipareigojimų, nič nieko daugiau – atvirai pasakoja moteris. 

 Aš jaučiuosi laimingesnė nei buvau iki šiol ir visai nesvarbu, kad santuokinis gyvenimas netapo stipresnis, dabar jame jaučiuosi šimtą kartų geriau. Nors sąžinės priekaištai mane užklumpa gana dažnai, tačiau stengiuosi nuo jų atsiriboti, negalvoju apie draugų ar šeimos nuomonę šiuo klausimu. Juk tai yra mano gyvenimas ir stengiuosi nugyventi jį taip kaip man atrodo geriausia.

Nelaikau savęs nusidėjėle ar blogu žmogumi ir naujo vyro neieškau, esu paprasta, normali moteris. Kaip ir visi žmonės turiu poreikių bei stengiuosi juos realizuoti. Galbūt ir netikėsite mano žodžiais, tačiau santuoka, vaikai ir šeima man didžiausia vertybė – atviravo moteris.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
na cia tik maskuote, kad neipareigojantis seksas gali duoti kazka gero santykiams.
Naujas komentaras