Neištikimybe prasidėjusių santykių lemtis

herapist-Explains-12-Ways-to-Deal-With-Infidelity.jpg
 
6 komentarai
Žmonių santykiai susiklosto labai įvairiomis aplinkybėmis: susipažįstama draugų kompanijoje, vakarėlyje ar tiesiog parduotuvėje. Kiek komplikuočiau, jeigu naujoji pažintis prasidėjo tada, kai du žmonės buvo neištikimi vienas kito antrosioms pusėms. Ar tokiems santykiams lemta turėti gražią ir laimingą pabaigą?

Ką byloja statistika?

Draugystės, prasidedančios esamo partnerio apgaudinėjimu su naujuoju, dažniausiai neturi gražios pabaigos. Statistiškai, antrosios santuokos išyra kur kas dažniau nei pirmosios, jau nekalbant apie trečiąsias ar ketvirtąsias. Žinoma, tai tik bendra tendencija ir konkreti draugystė nebūtinai turi klostytis būtent taip. Santykiai paremti ne tik susipažinimo aplinkybėmis – jie susideda iš kur kas daugiau aspektų. 

Esmė yra tame, kad kurdami bendrą ateitį, partneriai turi besąlygiškai vienas kitu pasitikėti bei būti atviri. Čia ir kyla visos problemos. Jeigu santykiai prasidėjo išdavyste, galvojama, kad naujasis partneris jus apgaudinės taip pat, kaip jūs kartu prieš tai apgaudinėjote savo buvusias antrąsias puses. Dėl to būtina susėsti ir rimtai pasišnekėti, sudaryti griežtą susitarimą dėl visiško atvirumo bei pasitikėjimo vienas kitu.

Kartojamos tos pačios klaidos

Svarbiausia priežastis, kodėl santykiai nesiklosto sėkmingai, yra ne susipažinimo aplinkybės ar kaip viskas ėjosi jų pradžioje. Paprasčiausiai žmonės laikosi įsikibę savo senų įpročių, kurie privesdavo ir prieš tai buvusias draugystes prie žlugimo. Dažniausiai nesėkmės priežasčių savyje neieškoma. Pasirenkamas lengvesnis kelias – apkaltinti kitus. Nors antrosios pusės keičiasi, tačiau kai kurie neigiami žmogaus bruožai išlieka. Ne kartą tenka pereiti tuo pačiu keliu, kol galiausiai suvokiama, kame iš tikrųjų slypi bėda.

Reikia išspręsti asmenines problemas

Susidorojus su asmeninėmis problemomis, naujieji santykiai paprastai klostosi sėkmingai, ir nesvarbu, kokiomis aplinkybėmis jie prasidėjo. Reikia skirti laiko apmąstymams, savianalizei. Galima perbėgti per buvusias draugystes, apgalvoti išsiskyrimų priežastis, prisiminti, ką partneriai sakydavo apie jus. Palyginkite pastaruosius aspektus – gal kažkas kartojasi, gal pastebite tam tikrą polinkį ir ar tuose žodžiuose gali būti tiesos. Knaisiotis po asmenines nesėkmės nėra lengva, tačiau kartais – tiesiog būtina. Tik didžiulio darbo su savimi dėka galima pagerinti naujuosius santykius ir laukti laimingos pabaigos.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
nesikabinėkit :D koks skirtumas, ar vieną, ar daugiau kartų :P
kazy, tu kalbi apie vieną kartą, o straipsnyje kalba eina apie iš neištikimybės išsivysčiusius ale normalius sanktykius :)
Kazy, o tu čia iš savo patirties? :D
nepatikėsit, bet šį kartą parašysiu rimtai. :D nu čia slidus reikalas. gali keturis metus pirkti bandeles toj pačioj parduotuvėj pas tą pačią pardavėją. ir vieną dieną ji tau patiks. aišku, permiegosi, gailėsies ir apie viską pasakysi savo merginai. ji supyks, išsiskirsit ir vsio. bet ar tokiu atveju dėl vienkartinio geismo verta griauti visus santykius? gal tiesiog geriau viską išsiaiškint ir žiūrėt, kas gausis toliau?
niekada negali zinoti...
Tai aišku, kad gali būti gero iš žmogaus, kuris kitą apgaudinėjo su tavim. Na bet kartais ta viltis "o gal jis mano vienintelis" apsuka galvelę...
Naujas komentaras