Nekaltas vyrų melas

kaip-suprasti-kad-vyras-jums-meluoja-52d43be133e4a.jpg
 
Daugiau ar mažiau meluojame kiekvienas, vieniems tai neatsiejama gyvenimo dalis, kiti melo griebiasi tik išskirtinėmis situacijomis, norėdami sušvelninti padėtį. Baltasis melas nebe dažniausias mūsų palydovas kasdienybėje, kurį naudojame norėdami apsaugoti save nuo nemalonių situacijų ar tiesiog neišdrįstame pasakyti tiesos, nenorėdami įskaudinti artimųjų. Be abejonės moterys ir vyrai meluoja skirtingai, kiekvienas iš jų turi savas priežastis tai daryti. Tačiau šiandien, Jums mieli skaitytojai, norime pateikti tipines nekalto stipriosios lyties atstovų melo situacijas.

1. Aš nespoksojau į kitą moterį. Šį faktą mylimasis neigs iki pamėlynavimo veide. Juk nemalonu, jei Jums esant šalia jis geidulingu žvilgsniu nužiūrinėja kitą merginą. Dėl to neverta išgyventi neigiamų emocijų, juk visi esame žmonės, turime akis ir negalime neatkreipti dėmesio į pro šalį einanti simpatišką praeivį. Tačiau tai nereiškia, jog pulsime flirtuoti ir akimirksniu nutraukti santykių su partneriu. Tikra meilė visagalė, joks kitas žmogus negali jos sugriauti.

2. Aš nerūkiau. Kai Jūs tik įsėdusi į mylimojo mašiną pradedate jį graužti dėl besaikio mėgavimosi cigaretėmis, kas jam vargšui belieka - tik iš visų jėgų teigti, jog nuo rytdienos jų nebus nė kvapo. Jis puikiai supranta, jog šis įprotis kenkia sveikatai ir Jūs norite jam tik gero, todėl griebiasi šio nekalto melo, kad neskaudintų Jūsų.

3. Aš buvau per geras šiam darbui. Po nepavykusio pokalbio dėl būsimo darbo, mylimasis be abejo nenori pripažinti savo klaidų ar per mažo kvalifikacijos lygio. Ta pati situacija galioja ir kalbant apie atleidimą iš darbo arba pareigų sumažinimą. Manau, jog tiek vyrai, tiek moterys smarkiai išgyvena tokias negandas. Juk savuosius trūkumus pripažinti nėra lengva.

4. Su GPS aš kelių asas. Faktas, kad net naujausios technologijos gali suklaidinti, tačiau vyriškas pasididžiavimas jokiu būdu neleis to pripažinti.

5. Aš negaliu be tavęs ištverti nė dienos. Melas, kai tik judu išėjote į darbus ar užsiėmėte savo reikalais, mylimasis be abejo taip pat pradėjo planuoti savo dienos darbus.

6. Aš nemiegojau, tik galvojau. Įdomiausio filmo metu atsisukate į vaikiną ir matote jį akivaizdžiai snaudžiant. O jis naiviai bando Jus apgauti teigdamas, jog užmerktos akys reiškia intensyvų galvojimą.

7. Aš neužmiršau. Mylimasis užmiršo paskambinti santechnikui dėl užsikimšusios kriauklės ar sugedusio šaldytuvo, tačiau pamiršo tai padaryti? Būtinai atras tam pasiteisinimą, teigdamas, jog buvo svarbesnių reikalų.

Bet kuris mūsų trūkumas yra greičiau dovanotinas nei gudrybės, kurių griebiamės, norėdami jį nuslėpti.  (F. de La Rochefoucauld).

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras