Nepasitikinčios moterys imituoja orgazmą

 
2 komentarai
Moterys reguliariai imituoja orgazmą, kad užsitikrintų, jog jų partneriai išlieka joms ištikimi, teigiama naujo tyrimo išvadose.

Remiantis Farnazo Kaighobadi iš Kolumbijos universiteto, Toddo Shackelfordo ir Vivianos Weekes-Shackelford iš Oklendo universiteto pranešimu, „partnerį saugantis“ elgesys buvo dažniau pastebimas tarp tų moterų, kurios įtarė, kad jų vyrai ar vaikinai gali būti nuklydę į šoną.

Mokslininkai apklausė 453 moteris, amžiaus grupėje nuo 18 iki 46 metų, kurios buvo įsipareigojusios bent 6 mėnesiams, ir daugiau kaip pusė jų prisipažino bent kartą suvaidinusios orgazmą.

„Viena išskirtinė priežastis, kuri iškyla daugybės tyrimų metu yra „išlaikyti partnerį susidomėjusį šiais santykiais“ arba „kad užkirstų kelią santykių nutraukimui ar išėjimui dėl kitos moters“, - sakė F. Kaighobadi.

Mokslininkai taip pat pastebėjo, kad imituojančių orgazmą moterų grupė buvo dažniau linkusi turėti įtarimų dėl savo partnerių neištikimybės, palyginus su tomis, kurios sakė niekada nebandžiusios jo suvaidinti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Ten kokaino doze ;)
ar ten bruksnys jai likes ant pilvo?
Naujas komentaras