Nešvaistyk laiko nevykėliams!

 
6 komentarai
Laikas yra didžiausias tavo turtas. Pinigai yra uždirbami, išleidžiami, taupomi, pažįstamų ir draugų ratas nuolatos kinta. Tačiau laiko, kuris nepaliaujamai bėga pro šalį, nenusipirksi niekada.

Ši sąlyga galioja ne tik meilei sau, prasmingam gyvenimui, bet ir santykių kūrimui. Visos dienos iki šios dienos tavo gyvenime buvo pačios gražiausios. Švaistydama tokią neįkainojamą vertybę vyrams, kurie tavęs neverti ar su kuriais tiesiog nelemta, nukentėsi.

Atmink, vyrai, kuriems tu patinki – nemala š*do! Daugelis psichologų ir santykių analitikų daro karjerą aiškindami tokioms kaip tu apie tai, kaip reikėtų interpretuoti vienokį ar kitokį partnerio elgesį, tačiau viską, ką skaitei ar girdėjai iki šios akimirkos, gali tiesiog nubraukti!

Jei vis rezgi santykius ir tau atrodo, kad esi tarsi užburtame rate ir nuolat kartojasi kažkokios neigiamos situacijos santykiuose bei nuolat suki galvą, kas dėl to kaltas, patarsiu nuoširdžiai – baik!

Tam, kad tau būtų gera su „kažkuo“, visų pirma, tau turi būti gera su savimi. Jei jauti diskomfortą, kai neturi antrosios pusės, jai atsiradus niekas nepasikeis.

Moteris dažnai mano, kad jos gyvenime atsiradus vyrui kažkas kardinaliai pakis. Tarsi vyras yra būtent tas balastas, kuris padeda išlaikyti pusiausvyrą ir vos jam atsiradus, gali pagaliau pradėti iš tikrųjų gyventi. Netiesa.

Nuolat skundžiamasi dėl mažėjančios populiacijos, didelio mirtingumo, tačiau pažvelgus į praeitį pamatytumėme, jog anksčiau, jei vienas iš 10 vaikų šeimoje numirdavo, niekas labai nesukdavo galvos, nes, matyt, motina jau vėl būdavo nėščia. Medicinai dar neišsivysčius išlikdavo tik stipriausi. Tuo tarpu šiandien medicina leidžia išgydyti net silpniausius.

Taip pat yra ir su santykiais. Visuomenėje geriausiai funkcionuoja tik tie, kurie sugeba pasirūpinti savimi ir išgyventi. Įsivaizduok, jei į pasimatymą eitum su tokiu vyru, kuris pareikštų, jog tobulėti ir siekti kažko gyvenime pradės tik tada, kai suras šeimai kurti tinkamą moterį. Ar norėtum būti su tokiu vyru? Matyt, pamanytum, jog šis yra tinginys, vėjo pamušalas, egoistas ir visiškas nevykėlis. Vyrų taip pat nedomina „laukiančios“ moterys. Kol neturėsi savo gyvenimo, nebūsi įdomi jokiam vyrui.

Be to, turi žinoti savo vertę. Jei jos nežinosi, vėliau susiradusi prastą partnerį jausiesi nelaiminga, priekaištausi, taip gadindama santykius.

Tu neprivalai mylėti visų, visada ir visur. Neprivalai nusileisti, taikstytis ir, tuo labiau, gaišti savo brangaus laiko. Pastarojo ne tik nepavyks sustabdyti, bet ir sutaupyti.

Jei manai, kad šiuo metu aplink tave esantys vyrai yra per prasti, vadinasi tavo vertė yra didesnė, tačiau… Reikėtų pamąstyti, kokių žmonių rate sukiesi. Galbūt tave supa ne to socialinio sluoksnio žmonės. Socialinis sluoksnis apima ne tik finansus, bet ir išsilavinimą, išsiauklėjimą, kultūrą, įpročius.

Jei tavo rate negeras vienas ar du žmonės, tai dar yra normalu, tačiau jei yra negeri visi, derėtų apsvarstyti ne tik esamus draugystės, darbo ryšius, bet ir vietas, kuriose tu lankaisi.

Išvados? NEGAIŠK LAIKO SU NEVYKĖLIAIS, MYLĖK SAVE IR RINKTIS. Būtent tokią galimybę turi. Neverta to gėdytis. Sprendimą turi priimti būtent Tu, tad rinkis teisingai!

 
Komentarai (6)
straipsnelyje radau pykcio (kuris reiskiasi nekenciu vyru), savimeiles (tikiuosi toki rasiu kuris vertas mano demesio) ir agitacijos (stokit i mano puse jauciuosi nepalaikoma). ce tik mano nuomone.
Straipsnis neblogas, padrasinimas toms, kurios fainos, bet joms nelb sekasi. Reikia stengtis tureti tai, kas miela.. antraip privalesi pamilti tai, ka turi.
visiška nesamonė. Jau vien dėl to, kad tokios panelės kaip tu ("Žinančios savo vertę", o gal tiesiog pervertinančios save), dažniausiai ir lieka katėmis apsikrovusiomis, piktomis bambeklėmis. Tiesiog nesvarbu kuris prastesnis (o vienas toks turi būti, ar bent jau nusileisti antram, nes kitaip namie duš indai), svarbiausia, kad būtų pagarba vienas kitam, nes tu pamiai tą žmogų tokį, koks jis buvo.. ir nereikia čia iš š*do (straipsnio tema) spausti vaško...
O paziurekim is kitos puses. Gal tai pastumejimas merginoms, kurios is tikruju susitikineja su prastesniais uz jas, su tokiais kurie megsta isgerti ar naudoja smurta pries jas. Tai joms turetu buti pastumejimas susimastyti ir padrasinimas, kad jos yra vertos geresnio nei mano.
Man rodos šitą straipsnį rašė nusivylūsi vyrais bei išsiskyrūsi mergina ))))
man tai nesamone,atrodo,kad kazkokia didele savimila tai rase:D beto per tuos ieskojimus ir netektis,tik gali suprast ko tau reikia
Naujas komentaras