Nosis ir seksualinis temperamentas

pic05.jpg
 
Mitas, kad didelė vyro nosis lemia jo aukštą seksualinį temperamentą jau seniai išsisklaidė. Tačiau atidžiai pažvelgę į tam tikras veido dalis, galima gauti naudingos informacijos apie žmogų ir jo seksualinį temperamentą, teigia knygos “Veido skaitymo paslaptys” autorius, Simonas Ruda.

Taigi, pažiūrėkime, ką anot veido bruožų specialisto, mums išduoda  informacija apie nosį.
 

Didelė kreiva nosis 

Paprastai tokiu žmogumi galima pasikliauti. Jie ramūs, savarankiški ir moka išlikti taikūs net ir konfliktinėje, stresinėje situacijoje. Tačiau sekse jie retai kada išdrįsta išbandyti kažką naujo. Pirmenybę teikia “patikrintai” misionieriaus pozai, o 69 jiems tėra tik skaičius einantis prieš 70.

.

Maža nosis, linkstanti žemyn

Tokią nosį turintys vyrai yra puikūs herojai ir meilužiai. Saugokitės, greičiausiai prieš jus stove klasikinis mergišius. Savanaudis, tačiau labai įdomus ir patrauklus vyras. Jo “silpnybė” – erotiniai žaidimai su papildomais privalomaisiais elementais. Taip pat jie mėgsta mylėtis neįprastose vietose.
Plati nosis 

Tokią nosį turintys vyrai yra tikri herojai ir puikūs meilužiai. Bendra tendencija tarp plačios nosies savininkų ta, jog kuo platesnė nosis, tuo daugiau atsiskleidžia žmogaus kūrybiškumas. Plačių nosių savininkai nuolat ieško naujovių erotikos ir lovos srityje, todėl retai jiems galioja žodis  - tabu. Gera naujiena moterims – tokie vyrai nusiramina tik tada, kada partnerė pasiekia orgazmą.


Normali ir lygi nosis

Tai švelnus ir meilus vyras. Lovoje gerai daro beveik viską.  Gyvenime toks vyras yra patikimas ir ištikimas. Jam žodis “šeima” ir “šeimos vertybės” nėra tik tušti žodžiai. Mylisi dažniausiai tik iš meilės ir yra labai aistringi.
 


Ilga smaili nosis 

Ilganosiai sekse yra labai ištvermingi ir jei tik dalyvautų sekso maratone, tikrai jį laimėtų. Nors tokie vyrai erotinėmis fantazijomis nepasižymi ir nėra bučinių virtuozai, jie gali mylėtis neribotą laiką.
 


Riestanosiai

Vyras turintis į viršų riestą nosį kaip žuvis vandenyje jaučiasi konfliktinėse ir  stresinėse situacijose. Vyrui su tokia nosimi svarbiau yra patenkinti savo seksualinius poreikius, o partnerės seksualinė pilnatvė lieka antrame plane. Būkite atsargios, riesta nosis gali įspėti apie seksualinį maniaką.
www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras