Paleisk žmogų, kuris tavęs nemyli

 
Gana dažnai straipsniuose apie santykius yra naudojama frazė „toksiški santykiai“. Toksiški santykiai - tai tokie santykiai, kuriuose meilę pakeitė pyktis, nesusikalbėjimas ir apgaulė. Dažnai žmonės, tiek moterys, tiek ir vyrai, nors ir kenčia būdami santykiuose, kuriuose nėra meilės, tačiau vis dar bando juos išsaugoti.

Kuomet santykiuose nėra pagarbos ir meilės vienas kitam, to bandyti išsaugoti tikrai neverta. Nors ir labai sunku, tačiau reikia paleisti žmogų, kurį vis dar myli. Apie tai greičiausiai nenori galvoti, tačiau turėtum tai apsvarstyti.

Viskas baigta

Faktas, kad santykiai, kuriuos taip puoselėjai ir tikėjai, sugriuvo, yra labai skaudus. Atsivėrusią tuštumą sunku kuo nors kitu užpildyti ar sumažinti. Tačiau reikia pripažinti skaudžią tiesą - jeigu santykiai nesiklijuoja, net ir po kelių kartų bandant juos pataisyti, reikia su tuo atsisveikinti.

Žmogus, kuris anksčiau buvo toks svarbus tavo gyvenime, pradingo. Tai - praeitis, buvusi jūsų gyvenimo dalis, kuri dabar turi likti prisiminimuose.

Būna ir blogiau

Visi aplink tokie laimingi. Saulė šviečia taip skaisčiai, kaip niekada anksčiau. Visi tokie sėkmingi, mylimi ir mylintys. Tik tu vienas esi nevykėlis, nes tave paliko, todėl niekas tavęs daugiau nepamils.

Tačiau būna ir blogiau. Gyvenime negali viskas vykti kaip pasakoje. Taip, galbūt aplinkiniai ir mėgaujasi pasakišku gyvenimu, tačiau tu nežinai, kas iš tiesų vyksta jų širdyse. Be to, pagalvok apie tuos žmones, kurie gyvena karo zonose arba tuos, kurie net neturi už ką nusipirkti maisto. Žmonės, kurie sužinojo, kad serga nepagydoma liga, sugeba nepasiduoti blogoms mintims. 

Tai, ką dabar jauti, yra laikina. Nesiskųsk, kaip tau yra blogai, nes nežinai, kas bus rytoj.

Tu būsi laimingas

Dažnai moterys ir vyrai bijo paleisti antrą pusę, su kuria jie nelaimingi, nes netiki, kad ras kažką geriau. Baimė ieškoti ir vėl bandyti laimę su kitu žmogumi dažnai atbaido nuo toksiškų santykių nutraukimo.

Tačiau bijoti tikrai nereikėtų. Tu būsi laimingas. Pasiduoti baimei tikrai nereikia. Galbūt iš pradžių bus sunku, tačiau reikia sau pripažinti, kad laimę verta ir reikia kurti antrą kartą. Neskubėk ir nepulk pačiam pirmam žmogui į glėbį. Tu esi vertas laimės, todėl rinkis tą žmogų, su kuriuo būsi laimingas.

Neatsigręžk atgal

Gyvenk šia diena. Planuok ateitį ir jokiu būdu neatsigręžk atgal. Tu tikrai sulauksi tos dienos, kada suprasi, kad tai, kas tave anksčiau laikydavo, dabar jau tave paleido.

Laikas po išsiskyrimo yra labai sunkus. Tu greičiausiai jau kelis kartus apsvarstei, ką būtum daręs kitaip, tačiau turi susitaikyti su ta mintimi, kad tikrai viskas baigta. Laikas išgydys skausmą. Vėliau greičiausiai net nusijuoksi prisiminęs, kaip tau skaudėjo.

Jeigu dar galvoji, kad...

… viskas gali pasikeisti, atsakyk sau į vienintelį klausimą - ar tas žmogus nori to, ko ir tu? Paleisk žmogų, kuris su tavimi nemato bendros ateities. Žmogus, kuris tave skaudina, nesistengia dėl santykių ar akivaizdžiai tave ignoruoja, tikrai nevertas tavo dėmesio. Nešvaistyk savo laiko žmogui, kuris to nevertino draugystės metu ir dabar. Tai tikrai nepasikeis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras