Pamiršti santykių patarimai

heather-mount-607549-unsplash.jpg
 
Tobulų santykių recepto nėra ir tikriausiai niekada toks nebus sukurtas. Kiekvienas puoselėjime juos taip, kaip mums atrodo geriausia ir tinkamiausia. Tačiau kaip bebūtų, patarimų kaip išlaikyti santykius dažnai išgirstame iš pačių artimiausių žmonių, šiuo atveju iš mamos. Be abejo, kiekviena mama išmintimi lenkia mus visus, jos vertingi pamokymai tikrai praverčia gyvenime, bet yra keletas dalykų, kuriuos mama pamiršo pasakyti.

Geras seksas- raktas į sėkmingą santuoką. Seksas neatsiejama laimingų santykių dalis, todėl niekada savęs nevaržykite. Nevenkite išbandyti naujų sekso pozų ar įsigyti tam tikrų erotinių prekių, kurios miegamajame sukels nenuvaldomas aistros audras. Nesvarbu, Jūs drauge tris mėnesius ar trejus metus, tačiau nesiliaukite stebinti vienas kito.

Išlikite spontaniški. Atmenate kaip stengėtės pirmojo pasimatymo metu palikti kuo geresnį įspūdį? Atėjus kitiems susitikimams darėte vienas kitam malonias staigmenas tiesiog be jokios progos, netikėtai? Visi suprantame, kad medaus mėnuo ir romantika nesitęs amžinai, tačiau rankų nuleisti nevalia. Tai dar nereiškia, kad kartais negalite elgtis spontaniškai ir maloniai nustebinti mylimąjį. Užsakykite staliuką mėgstamame restorane ar neplanuotai nupirkite bilietą į ilgai lauktą filmą, partneris tikrai liks sužavėtas. Kas gi nemėgsta malonių staigmenų?

Lauk nusistovėjusius stereotipus. Gyvename 21 amžiuje, todėl pamirškite mamos taip įkyriai kartojamą frazę: tiesiausias kelias į vyro širdį - eina per skrandį. Nors kiekvienas vyrukas neatsisakys gomurio pamaloninti skaniu patiekalu, tačiau jei nesi gera šeimininkė tikrai nesuk dėl to galvos. Labiau už kulinarinius sugebėjimus, vyrai vertina moters protą, išmintį, savarankiškumą, norą siekti užsibrėžtų tikslų. Pora, kuri gerbia vienas kito svajones ir iš visų jėgų stengiasi padėti jas realizuoti, tai žmonės, koja kojon drauge žengiantys per gyvenimą.

Optimizmas ir pastangos. Nemanykite, kad mylimasis - tai princas ant balto žirgo, o Jūs princesė, kurią jis išgelbės ir kartu, be jokių vargų ir nepriteklių gyvensite per amžius. Atminkite, jog geriems tarpusavio santykiams reikalingos didžiulės Jūsų abiejų pastangos ir trykštantis, nesibaigiantis optimizmas.

Jokių palyginimų. Kai su draugais ar giminaičiais aptarinėjate savo santykius, jokiu būdu nelyginkite jų su savaisiais. Kiekvienos poros asmeniniai santykiai yra skirtingi ir jei būdai problemoms spręsti tinka vienai porai, tai dar nereiškia, jog bus efektyvūs ir kitos poros atžvilgiu.

Gerbkime vienas kito siekius, svajones ir atminkite, jog meilė ne visada spindi ryškiausiomis spalvomis. Kartais ji būna itin blanki, tačiau net ir blogiausi dalykai baigiasi, tereikia palaukti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras