Paprasti dalykai, kurie suteikia Jai malonumą

 
6 komentarai
Į ką Tu kreiptumeis patarimo dėl to, kas suteikia moterims malonumą? Į seksologą ar į meilužį, kuris retai kada bendrauja su tavim, nes laisvalaikiu jis mylisi su bendradarbe, su kaimyne, su savo merginos geriausia drauge?

Taip, vyrams galima būtų kreiptis į abu savo srities žinovus, kadangi tiek teorija, tiek praktika – svarbu, tačiau aš manau, kad reikėtų pačiam skirti daugiau dėmesio tam, ką darai (kaip ir minėjau ankstesniam straipsnyje). Išties viskas paprasta, norint kažko pasiekti (šiuo atveju, suteikti moteriai malonumą), reikia kartoti tai, ką daro patyrę vilkai.

Pokalbiai su Dievu

Turime pripažinti, kad tai, kaip vyras atrodo, turi įtakos viliojimui ir didina tikimybę, kad įvyks seksas. Tačiau didžiausią įtaką turi tai, kaip vyras, panaudodamas žinias ir savo „įrankį“, suteikia moteriai orgazmą. Jeigu Tu sugebi padaryti taip, kad jai prasidėtų pokalbiai su dievu („O, Dieve! O, Dieve“), atsiranda didelė tikimybė, kad ji maldaus iš tavęs daugiau sekso negu Tu pajėgsi duoti.

Jau buvau prisipažinęs ir dar pakartosiu, kad aš nebuvau patyręs. Visų gudrybių išmokau atidžiai sekdamas ir įsimindamas įvykius. Iš patirties pasakysiu vieną: kai įgavau gero meilužio reputaciją, moterys pačios ėmė „gultis po manim“ norėdamos išbandyti jausmingą seksą, kurio, anot kai kurių merginų, teko ragauti vos keletą kartų.

Svarbiausia yra stebėti

Aš ir kiti meilužiai laikosi keturių esminių taisyklių. Pirma – moteris jie įkaitina masažo, prisilietimų, žodžių pagalba; antra – klausia moterų, kas joms patinka labiausiai; trečia – stebi, į kokius stimulus moterys reaguoja stipriausiai; ketvirta –nuolat stebi savo partnerės susijaudinimo lygį. Taigi:

Pradėk nuo masažo

Visos moterys skirtingai reaguoja į skirtingus stimulus. Pojūčiai, kuriuos sukelia vyro prisilietimas nuolat keičiasi. Masažuojant visą jos kūną, jos jautrios vietelės bus atskleistos, kas leis mėgautis aistringesniais meilės žaidimais.

Iš savo pastebėjimų galėčiau paminėti, jog masažo metu merginoms dažniausiai patinka švelnus lyžtelėjimas ar prisilietimai tokiose jautriose vietelėse kaip pvz., kaklas bei sritis už ausų, kur labai švelni ir daugybę receptorių turinti oda. Turėk tai omeny kai kitą kartą tau į rankas klius „meno kūrinys“ ir paimprovizuok užuot minkęs ją kaip tešlą. Pabandyk pirštų galiukais ir liežuviu švelniai glamonėti vidines alkūnių dalis, vidinę kelių dalį, riešus bei nebijok po kurio laiko patikrinti kas pas ją tarp šlaunų. Gali būti, kad ji jau 15 min. galvoja kaip Tave „paimti“.

Klausk, ką ji mėgsta

Yra begalė sekso ekspertų, tačiau geriausi dažniausiai neturi mokslo daktaro laipsnio. Jie vadinami „Moterimis“ ir su jomis daug įdomiau bendrauti negu su savo seksologais (nebent tu geidi savo seksologės). Moterys tikrai žinos, kas joms patinka, nes nuolat eksperimentuoja su savo kūnu (dažniausiai jos tą neigia). Jos tikrai žino kaip galima jas patenkinti ir suteikti malonumą. Tad kitą kartą pamatęs, kad ji nebejaučia stipraus malonumo, paklausk ko ji nori. 

Žiūrėk filmus suaugusiems

Aš nekalbu apie tuos filmus, kuriuose moterys žeminamos ir su jomis nederamai elgiamasi. Pažiūrėkite normalų filmą su lesbietėm. Akto metu jos nuolat stebi viena kitą, kad išmatuotų malonumo, kurį jaučia partnerė, lygį.

Daryk tą patį kreipdamas dėmesį į savo partnerės reakciją. Jeigu pastebi, kad jai patinka, kaip tu ją lieti – tęsk, nekeisk nieko. Dažniausiai vyrai suklysta savo „įrankį“ judindami per greitai arba per stipriai. Lauk, neskubėk. Vat kai ji prie tavęs prisispaus arba dejuos „greičiau“ arba „stipriau, giliau“, gali tai daryti. Įsiklausyk, atkreipk dėmesį – jos viską parodo ir pasako, tau tereikia tik padaryti.

Stebėk jos susijaudinimo lygį

Geras seksas atsiranda tada, kai jūs abu esate ant tos pačios bangos. Maža to, kad kiekviena moteris – atskiras pasaulis, netgi ta pati moteris kasdien būna kitokia. Vieną diena ji nori stipriai ir greitai, o kitą – lėtai ir švelniai. Todėl tau verta žinoti ant kokios ji bangos „jodinėja“ šiuo metu. Patikėk, nepasigailėsi.

Daryk išvadą iš to, kaip moteris su tavim flirtuoja. Jeigu ji elgiasi jausmingai ir artinasi prie tavęs švelniai, pamažu, pradėk pamažu ir išsaugok švelnią bei romantišką atmosferą. Tačiau jei ji ateina ir griebia tave, greičiausiai ji nori tokio sekso, kurį kovo mėn. katinai už lango daro.

Puikūs meilužiai neįsimena jokių ypatingų ir sudėtingų technikų, jie tiesiog yra įvaldę paprastus dalykus, kurie suteikia moterims malonumą. Tai iš kur gi jie gali žinoti, kas jų moteris veda iš proto ir verčia fantazuoti apie juos? Paprasta! Geri meilužiai atmerkia akis ir stebi, stebi, stebi, o kai būna neįsitikinę, paprasčiausiai paklausia.

 
Komentarai (6)
Visada patikrink kas pas ja darosi tarp slaunu, gal ten kabo pimpalas :D
Geras straipsnis 10 balu
Ne WTF o pabandyk ;)
buciuot vidines alkuniu dalis? what a fuck?
Uz sita straipsniuka - 10+ atidumas daro stebuklus :)
kurį kovo mėn. katinai už lango daro. :D
Naujas komentaras