Pasimatymų idėjos, kai kišenėje - vėjai

love-1790142_960_720(1).jpg
 
Sutikite, jog turėti merginą – ne pigus malonumas. Tačiau ne visoms moterims rūpi tik prabanga ir pasimatymai, kainuojantys šimtus eurų. Tiesa sakant, merginą gali papirkti ir tie, kurių kišenėse švilpauja vėjai. Tereikia į kiekvieną situaciją pažvelgti kūrybiškai ir ne per materialumo prizmę.

Siūlome kelias pasimatymo idėjas, kurios nieko nekainuoja arba kainuoja tikrai nebrangiai! Būkite drąsūs ir pakvieskite ją į pasimatymą dabar!
 

Pasivaikščiojimas parke arba senamiesčio gatvėmis

Jeigu norite susitikti ir pabūti su jus sudominusia mergina, pakvieskite ją pasivaikščioti po parką. Taip pat pasimatymui galite rinktis senas senamiesčio gatveles, tačiau šiuo atveju, jūs turėsite ją nusivesti ir į kavinę bei pavaišinti savo merginą karštu vynu ar arbata. Kad ir kurį variantą pasirinksite, pasimatymas pėsčiomis yra labai romantiškas, o judant ir vaikštant yra lengviau atsiskleisti bendravimo žavesiui!
 

Pasimatymas namuose

Pasikviesdami ją pas save į svečius, ne mažai sutaupysite kurui. Kitas dalykas, jums nereikės naujų batų, džinsų ar gėlių! Žinoma, kad ir kiek pavyks sutaupyti pinigų, svečius pavaišinti reikės, o ypač jei tas svečias – dama. Taigi, prieš atvykstant jai į svečius pasiteiraukite jos apie mėgstamą gėrimą bei būkite pasirūpinę skaniais užkandžiais. Nepamirškite atsisiųsti kino filmo!


Kelionė pas tėvus

Kiekvieno vaikino reikalas, kada savo išrinktąją  pristatyti  tėvams. Po metų ar jau per antrąjį pasimatymą.  Jeigu savo merginą nuspręsite supažindinti  su savo tėvais vos įsibėgėjus santykiams, nemažai sutaupysite.  Tėvams tikrai rūpi, kokia gi yra toji marti, tad galite neabejoti, jūsų tėvai tikrai svetingai ir vaišingai priims jūsų naująją draugę. 
 

Pasikvieskite ją į draugo gimtadienį

Tai gali būti vienas nuostabiausių, linksmiausių ir mažiausiai atsieinančių pasimatymų. Jeigu esate pakviesti į kokį nors renginį, šventę ar draugo gimtadienį, būtinai ten pakvieskite ir jums patinkančią merginą! Tai senas vyrų triukas, kuris atsiperka su kaupu. Daug įspūdžių, emocijų, įdomių pokalbių, o kaina labai sąlyginė.  Tai yra tiek, kiek jums kainuos dovana draugui. Na, galbūt, dar teks įtraukti išlaidas kurui. 
 

Kelionė traukiniu

Kelionė traukiniu įsimins ilgam. Nukeliautas nemažas atstumas, besikeičiantis vaizdas pro langus ir galimybė pasimylėti traukinyje! Ar gali būti kas nors nuostabiau už tokį pasimatymą? Jei nusprendėte patirti pasimatymo traukinyje džiaugsmą, vertėtų atminti, jog  į galutinę stotelę vis vieną atvyksite. Tad pagalvokite ir apie kelionės tikslą. Kelionė pas tėvus, giminaičius, o gal draugus?
 

Pasivažinėjimas automobiliu

Tai vienas populiariausių, bet tikrai ne prasčiausių pasimatymų. Merginoms patinka vairuojantys vyrukai, o vienas didžiausių tokių pasimatymų privalumų, jog viskas gali baigtis nuostabiu seksu! Pakvieskite jus sudominusią merginą tiesiog pasivažinėti, be jokio tikslo. Degalinėje nusipirkite kavos ir nuvažiuokite pasigrožėti vaizdu į Nerį ar kitą gražią panoramą. Jei siekiate daugiau intymumo, iš anksto pagalvokite apie jaukią atokesnę vietelę. 


Pasimatymas McDonald'e

Gal tai ir ne pats sveikiausias pasimatymas, bet greito maisto restorane tikrai galite įsigyti nuostabaus skonio ledų kokteilių ar karšto šokolado! Daugelis merginų mėgsta saldžius desertus. Pavaišinkite ją gabalėliu pyrago ir prie jos širdies priartėsite per vieną didelį žingsnį!


Auksinės frazės, jei kišenėje - nė cento

Surengti nieko nekainuojantį ar reikalaujantį nedaug išlaidų pasimatymą tikrai galima! Bet tikriausiai kiekvienas vyras jaustųsi geriau, jei kišenėje turėtų bent šiek tiek šlamančių... Tai ne bėda, jeigu esate plikas ir basas, jums gali padėti šios stebuklingos frazės:

  • Koks aš kvailys, darbe ir vėl palikau piniginę!
     
  • Labai skubėjau, net neturėjau laiko užbėgti į parduotuvę…
     

Suaugusiems.lt
 
Komentarai
Naujas komentaras