Pasipiršo su žiedu skirtu jo EX

 
18 komentarai
Asta: Mano vaikinas neseniai pasipiršo, žinoma, sutikau. Tačiau... žiedas, kurį jis man padovanojo, yra tas pats, su kuriuo piršosi savo buvusiai merginai. Beje, sužinojau tai atsitiktinai, partneris man nesakė. Tai iš tiesų gražus žiedas, tačiau jaučiuosi tarsi būtų padėvėtas, o aš – antras pasirinkimas... Ką turėčiau daryti?

Santykių ekspertė:  Visų pirma tiesiog džiaukitės, kad Jums pasipiršo - tai ypatinga diena moters gyvenime, o prieš priimant rimtą sprendimą gerai viską apgalvokite. Manau žinote, kad jūsų išrinktasis turėjo merginą, o tai, kad ši išsiskyrus grąžino vyrui žiedą - pagirtinas elgesys. Jei žiūrėdama į žiedą matote tą moterį, liaukitės. Tai pernelyg menkavertiška, sentimentalu.

„Iš antrų rankų“ paprastai reiškia tai, kad žiedas yra brangesnis, turi savo istoriją, siejasi su didingumu, o ne kančia ir skyrybomis. Bet jūsų situacijoje tai netinka. Tačiau nėra reikalo nutraukti santykių, sviesti vyrui žiedą be teisės pasiaiškinti, verčiau pabandykite atvirai pasikalbėti, išsakykite, kokias asociacijas jums kelia žiedas. Išklausykite vyrą – kodėl šis nusprendė padovanoti tą patį žiedą? Jokiu būdu nesmerkite, surasite tinkamesnę išeitį. Galbūt po pokalbio nusiraminsite ir suprasite, kad žiedas tiesiog reiškia jūsų amžinus įžadus, meilę... O galbūt vyras paprašys tapti jo išrinktąja antrą kartą. Šiaip ar taip, nekentėkite.

Suaugusiems.lt

Jei ir Jūs turite klausimų panašiomis temos, drąsiai rašykite redakcija@suaugusiems.lt - kartu išspręsime visas problemas.

Merginoms: Kaip reaguotumėte, jei vaikinas pasipirštu žiedu skirtu EX?
 
Komentarai (18)
Tai gal ji net nebuvo priėmusi to žiedo, o čia aistros verda...
na mano nuomone jeigu tai suzinociau gal ir isizeisciau trumpam.bet logiskai mastant jeigu nesi milijonierius ir pinigais uzpakalio nesisluostai tai kodel ne,juk wistiek tau pasipirso o tai kazka reiskia.pwz as zinojau kad mano vaikinas pasipirsh,tik nezinojau kuria diena.nes kartu ejom i juvelyrine isrinkti ziedo.nes mano pirstai labai smulkus.tai lyg ir nebuo staigmenos wow tipo man pasipirso.bet ne tame esme.esme tame kad vyras zenge dideli zingsni,kad tu jam swarbi ir nori sieti ateiti kartu su tawimi.tad nebukim materialistes o dziaukimes tuom kuom galim:)
bepigu moterims vyrus kritkuoti, kai pačios tik priima dovanas, komplimentrus ir t.t. per daug išlepusios darotės
Iš kur sužinotumėte, kad ten EX žiedas :)
ar tas žiedas specialiai buvo pirktas ankstesniai? Ar tas žiedas jo šeimos relikvija, dar bobutė buvo supiršta tuo žiedu?
patrakciau,garbes zodis.tas pats kas svetima daikta nesioti,dar gerai,kad ta jo ex negrazino jam dovanotu savo visu rubu,o taip juk buna,tai butu dar graziau.suprantu,kad is second hendo zmones gyvena ne is gero gyvenimo,bet pirstis merginai su tokiu ziedu tikra nepagarba.net darzelinukai zino,kad dovanos neperdovanojamos,o cia dar suzadetuviu ziedas...baisu!
o blt merginos baigit save jau statyt nezinia kokioj vietoj... jei tikrai myletum savo vaikina tai tikrai nerupetu tau tai o tik dziaugtumeisi...
taigi ta zieda max metus nesiosi :) paskui pasikeisk i nuostabius auskarus :)
nesamone, tie psichologįs patarimai vien ieškojimas būdų save apgauti, normalu, kad kiekvienai tai būtų nemalonu. Taip, suprantu, galima džiaugtis žiedą su istorija ir pan, jei tau mamos, močiutįs žiedą kaip šeimos relikviją dovanoja, bet ne bando prakišt kitai pirktą.
mano mamymu tuksta vieno sulo kaip minimum...........
mano ex trumpikes yra palikes , neprastos, calvin klein , tai dabar dabartinis sunesios, negi mesi lauk? :DDDDDDDDDDD
Liepciau susikisti ta zieda sau i gera vieta!
Ai nezinau jauciu man butu nesvarbu...nu nebent ten vaikinas piniguose maudosi,tai galetu gal tada ir sugalvoti kazka geriau,o sita zieda pakeis santuokos ziedas ir bus tvarka :)
jei vyras dovanoja ta patį žiedą piršdamasis kitai savo mylimajai, vadinasi jis savo ex mylejo labiau nei myli jum ir negali jos pamiršti. Vyras žiūrėdamas į tą žiedą visada prisimins savo ex. VISADA :)
Saulele, kaip galima zieda parinkt asmeniskai kazkam? Juk ne drabuzis ten, vardas neisgraviruotas ant sono..
vaikinai aisku kalba is savo puses, bet pvz ir as jausciausi nekaip, nes ziedas nespecialiai buvo pirktas man, o dar jo buwusiai... kazkaip nepriimtina man tai!!!
pzdc tik boboms toks dalykas gali kliut...koks skirtumas, esme kad persasi TAU ir vest nori TAVE, o ne kazka kita
o tai baisiai, negi dabar vaikinui naują žiedą pirkt :)
Naujas komentaras