Patarimai, kaip pasiruošti pavasario meilei

25593534_1513694598750348_2003149172_n.jpg
 
Saulė šviečia, gėlės žydi ir... meilė tiesiog sklando ore. Toks yra pavasaris! Nors šiandien vis dar nelabai džiugina tikros, kiek šiltesnės pavasario dienos, tačiau siūlome pasiruošti naujam meilės sezonui su naujomis pasimatymų taisyklėmis!

Pavasario patarimas nr. 1: Išlįskite iš savo "kokono"

Ar pastaruosius 6 mėnesius jūsų meilės reikalai buvo apmirę? Seksualinis gyvenimas buvo išvykęs žiemos atostogų? Kaloringas maistas, saulės trūkumas ir stori megztiniai sunkiai dera su fatališkos moters apibrėžimu. Taigi, kiškite giliau į spintą savo žiemos garderobą ir išsitraukite savo seksualesnes sukneles, įgaukite gražesnę odos spalvą soliariume, pasidarykite bikini depiliaciją, apsilankykite kirpykloje ir išsilaisvinkite iš celibato sezono.

Pavasario patarimas nr. 2: Susiraskite savo modžo

"Pagauti pavasarines nuotaikas" - gal ir lengva pasakyti, tačiau ne taip lengva padaryti, po mėnesių, praleistų drybsant ant sofos ir šlamščiant šokoladą. Norint tapti seksualia, reikia ir jaustis seksualia, tai pirmasis žingsnis. Pusvalandis mankštos kasdien suteiks gerų pojūčių pliūpsnį. Į darbą važiuokite dviračiu, įstokite į teniso klubą, plaukiokite baseine ar susitikite su draugais energingiems pasivaikščiojimams parke ir iškart jausitės kaip koketė.

Pavasario patarimas nr. 3: Kalk geležį, kol karšta

Įrodyta, jog buvimas saulėje gerina nuotaiką ir suteikia optimizmo. Įrodyta ir tai, kad linksmi žmonės yra patrauklesni. Taigi, matematika paprasta. Neatsikratysite žiemos niūrumo, jei visą dieną lindėsite tamsiame biure, tad stokitės ant kojų ir pietaukite parke. Juk niekada negali žinoti, ką ten rasi.

Pavasario patarimas nr. 4: Išlįskite iš savo komforto zonos

Jei visuomet žiūrite į to paties tipo vyrus, tačiau niekada taip ir nepavyko užmegzti reikšmingų santykių, galbūt atėjo laikas peržiūrėti savo pliusų-minusų sąrašą ir pažiūrėti kiek plačiau. Galvokite apie tai kaip apie trumpą atostogų romaną. Išdrįskite pasakyti „taip“ bet kokiam pasimatymui ar piršlybų galimybei, kuri pasirodys kelyje ir būsite nustebinta. Galų gale, cheminėms reakcijoms juk nesvarbu tinkami batai ar svoris. 

Pavasario patarimas  nr. 5: Ženkite pirmąjį žingsnį

Artėjant atostogoms visi jaučiasi labiau pasitikintys savimi ir kiek labiau atsipalaidavę. Tai metas, kai reikia išmesti savo pasimatymų vadovą ir pasinerti į nuotykius. Gėda dėl to, kad moteris žengia pirmą žingsnį buvo sumaišyta su žemėmis tada, kai išpopuliarėjo pasimatymai internete. Dauguma vyrų jaustų pasitenkinimą, turėdami besimeilinančią merginą. Tad ko laukiate?

Pavasario patarimas nr. 6: Nustokite ieškoti Pono Tobulybės

Problema ta, kad toks paprasčiausiai neegzistuoja. Tokį surasti turite tiek pat šansų, kaip ir Kalėdų naktį sutikti Kalėdų Senelį. Tačiau nenusivilkite. Ponas Tobulybė po kurio laiko vis tiek taptų nuobodus. Juk suvalgyti didžiulę šokolado plytelę būtų tiesiog nuostabu, tačiau nenorėtumėte to daryti kasdien. Taigi paleiskite Tobulojo idėją ir rinkitės Poną Netobuląjį. Tai tie maži trūkumai ir silpnybės jūsų santykius palaikys gyvus.

Pavasario patarimas nr. 7: Pamirškite praeitį

Jei manote, kad su buvusiuoju buvote „sutverti vienas kitam“, tokie ir būsite. Galų gale. Tačiau dabar jis ignoruoja jūsų žinutes / liepia jums eiti velniop / miega su kita moterimi - jūs tikrai negalite būti kartu. Sutelkite dėmesį į smagius netolimos ateities planus. Vienintelė priežastis, kodėl turėtumėte atsisukti į praeitį, tai tam, kad iš jos pasimokytumėte.

Pavasario patarimas nr. 8: Padidinkite savo draugų ratą

Jei nuolatos einate į tą patį barą ir diena iš dienos matote tuos pačius žmones, jūs smarkiai sumažinate savo šansus susirasti partnerį. Pavasaris yra idealus metas paįvairinti savo socialinį gyvenimą: įstokite į klubą, kur sutiksite patinkančius žmones arba per socialinius tinklus suorganizuokite masyvią sporto dieną parke, kur jūsų draugai atsivestų naujų žmonių.

Pavasario patarimas nr. 9: Susitikinėk kaip vyras

Žinoma, mes nenorime pasakyti, kad turėtumėte sužavėti jį, numauti kelnes ir dingti nė neparašius žinutės. Sakome, kad reikia mažiau analizuoti. Vien todėl, kad paskutiniame savo elektroniniame laiške jis padėjo kelis bučkius, o šiame – nebe, dar nereiškia, kad jis atitolo nuo jūsų. Tai reiškia, kad jis yra vyras. Leiskite viskam vystytis natūraliai ir jūsų nesuvaržytas požiūris apvynios jį aplink pirštą. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras