Patrauklaus vyro kūno kalba

5476665.jpeg
 
4 komentarai
Daugybė vaikinų nieko neišmano apie kūno kalbą ir dėl to kartais atbaido moteris. Yra keletas paslapčių – sužinokite jas ir padarykite puikų įspūdį. Žinoma, yra daugybė būdų tapti patrauklesniu, o kūno kalba – vienas jų. Beje, tai iš esmės nulemia pirmą įspūdį, kuris, kartais būna ir paskutinis...

Paslaptys, kurias privalote žinoti:

1. Stabilios pėdos – puiki laikysena

Kojas laikykite kiek plačiau nei įprasta, tai padės išvengti svorio perkilnojimo nuo vienos kojos ant kitos. Atkreipkite dėmesį į pėdos padėtį – ji turi stovėti stabiliai, taip vizualiai atrodysite stipresnis, beje, ir išstovėti galėsite ilgiau.

Panašią techniką naudoja kovos menus praktikuojantys žmonės, tai šiems padeda tvirčiau jaustis stovint ir lengviau atremti priešininkus.

2. Nelieskite savo veido, nežaiskite daiktais

Kaip paprastai laikote savo rankas? Jų traukiojimas ar žaidimas su pasitaikančiais daiktais priverčia jus atrodyti nervingu, o tai toli gražu nėra patrauklu. Geriausias būdas išmokti valdyti rankas  – tai išeiti ir tiesiog stebėti kitus žmones. Jei nepavyksta atsikratyti įpročio bevališkai judinti rankas, pabandykite vieną triuką: stovėdamas rankas laikykite prie kūno, nykštį pridėdamas tarp viduriniojo piršto ir smiliaus. Tai turėtų nuraminti plaštakas.

3. Kad ir ką darote, nežiūrėkite žemyn

Žinoma, išskyrus atvejį, kai stovite ant uolos krašto!Kitu metu laikykite galvą iškeltą. Jei norite pasidairyti – žiūrėkite į šonus ar į viršų. Žiūrėjimas žemyn – tai įrodytas silpnumo, paklusnumo ženklas.

4. Lėtai judinkite galvą

Visur pilna aukštą statusą turinčių vyrų: filmuose, versle... visi turime bendrų savybių su žmonėmis iš savo socialinio rato. Pastebėjote, koks yra dažnas sėkmingų vyrų žingsnis? Tai lėti, sklandūs judesiai. Žinoma, nekratykite galvos tarsi būtumėte padauginę kofeino ar kitos medžiagos, verčiau neskubant gražiai apsidairykite, susidūrus su moters akimis nepulkite staigiai nusukti galvos. Sklandumas, judesių ramumas, meilumas  – pagrindiniai sėkmės faktoriai.

5. Vaikščiokite šiek tiek lėčiau, pasitikėdamas savimi

Tai privers jus atrodyti tarsi turėtumėte šiek tiek aukštesnį socialinį statusą. Tylaus pasitikėjimo jausmas išduodamas patogiais, glotniais judesiais. Pasistenkite sulėtinti žingsnį, net tuomet, kai aplink jus esantys žmonės kažkur skuba. Atminkite: esate pakankamai svarbus, kad kiti galėtų palaukti, o jūs – neskubėti.

6. Nelaikykite gėrimo prie krūtinės

Pasidėkite gėrimą ant staliuko, laikykite taurę šone, nesvarbu... tik nelaikykite jos prieš savo krūtinę. Kūno kalboje toks gestas reiškia užsiblokavimą, tai tarsi gynybinė poza, priverčianti jus atrodyti silpnu.

Pradėkite naudotis šiais 6 patarimais ir pajusite, jog paliekate geresnį pirmąjį įspūdį. Žinoma, naujiems įpročiams išvystyti prireiks šiek tiek laiko ir pastangų, tačiau verta. Pasitikėkite savimi ir žavėkite!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
„ stovėdamas rankas laikykite prie kūno, nykštį pridėdamas tarp viduriniojo piršto ir smiliaus. Tai turėtų nuraminti plaštakas”
Čia turi omeny špygą rodyti? :))))))
nepatrauklu,kai vyras kalbedamas ranka liecia burna ,nosi,nurinkineja pukelius nuo saves ar dar koki mesla veikia ;)
Taigi atvirkščiai :)

Trypčiojimas vineoje vietoje, žiūrėjimas žemyn, žaidimas su daiktais pasitaikiusiais po ranka, pastovus skubėjimas, nervingumas, nepasitikėjimo jausmas.
Visgi įdomu pasidarė, o kokia nepatrauklaus kūno vyro kalba?
Naujas komentaras