Patvirtinti patarimai, kaip ją sužavėti

unnamed(13).jpg
 
1 komentaras
Vos pradėjus susitikinėti gali būti sudėtinga žinoti, kaip užsitarnauti moters palankumą. Ką sakyti? Kaip elgtis? Ar „pagražinti tiesą“? Jei vyrą pasimatymo metu nuolat kankins tokie klausimai, susitikimas su moterimi gali virsti visiška nesėkme. Norėdami padėti išvengti klaidingų žingsnių, mes siūlome keletą išbandytų patarimų, kaip ją sužavėti.

Tai elgesio normos, kurių besilaikantis vyras padidins antro ar trečio pasimatymo galimybes  ir sugebės rasti aukso viduriuką tarp buvimo ištižėliu ir per dideliu kietuoliu. Kai kurie iš šių patarimų gali atrodyti kaip elementarūs įgūdžiai, tačiau jie yra labai svarbūs ir turėtų būti labiau vertinami. Atlik šiuos patarimus gerai ir tu ją sužavėsi. Atlik juos blogai ir pastebėsi, kad pasimatymas baigėsi greičiau nei tikėjaisi. Niekas nenori tokios pasimatymo pabaigos ar susidūrimo su nejaukia tyla, todėl šie patvirtinti patarimai – kaip tik Tau!

Planuok

Jei nori sužavėti moterį per pirmus kelis pasimatymus, puikus būdas tai padaryti – būti ryžtingu, kai reikia planuoti. Vyrai yra linkę vengti pasimatymų planavimo dėl daugybės priežasčių: nenori prisiimti atsakomybės, jei pasimatymas nepasiseks, arba nenori pasirodyti nemandagūs šiais, lygių teisių aukštinimo, laikais. Normalu, kad pirmo ar antro pasimatymo metu moteris nervinsis bijodama priimti blogus sprendimus, todėl vyro suplanuotas pasimatymas jai bus kaip paguoda ir viskas, ką jai reikės daryt – gerai praleisti laiką kartu.  

Moteris bus sužavėta Tavo sugebėjimu imtis iniciatyvos ir priimti sprendimus, jei iš anksto suplanuosi pasimatymo vietą ir užsiėmimus. Nebijodamas suklysti, Tu iš tikrųjų pademonstruosi didelį pasitikėjimą.    

Pasidomėk susitikimo vieta

Po to, kai susitarėte, ką veiksite, labai svarbu yra turėti keletą sąmojingų su aplinka susijusių idėjų. Nereikia žinoti visko, bet gali pademonstruoti bent šiokias tokias žinias apie tai, kur važiuojate. Taip parodysi moteriai, kad esi išsilavinęs.

Jei einate į restoraną, kuriame prieš tai dar neteko būti, pabandyk iš anksto apie jį sužinoti šiek tiek daugiau. Dauguma vietų turi tinklalapius internete, kuriuose yra pagrindinis meniu, ten taip pat galima surasti ir atsiliepimų. Sugebėdamas pakomentuoti, kas tame restorane turėtų būti gero, parodysi, kad esi iš tų, kurie siekia pažinimo ir atlieka namų darbus. Vis dėlto, spontaniškumas taip pat žavi, o taip pat didelį įspūdį moterims daro sugebėjimas sukurti jaukią atmosferą.  

Elkis pagarbiai

Nors kategoriškumas ir drąsa priimant sprendimus gali būti patrauklia savybe, privalu būti atsargiam, kad neperžengtum ribos ir netaptum šiurkščiu ir diktatorišku. Tai plona riba, kurią peržengus pasitikėjimas savimi virsta arogancija. Nereikia būti šiurkščiu ar nemandagiu su aplinkiniais žmonėmis. Jei esi pasimatyme, žavinga savybė yra būti draugišku ir mandagiu su visais, kuriuos sutinki.

Pagarba aplinkiniams ir paslaugumas, pavyzdžiui, buvimas taksi vairuotoju ar padavėju geriausiam draugui, paliks įspūdį moteriai. Tai parodo, kad vyras turi puikius elgesio standartus. Neturėtum pasirodyti šiurkštus vien dėl to, kad nori atrodyti kietas. Gali išlikti stiprus savo įsitikinimais, tačiau tuo pačiu būti ir mandagus.

Gražiai apsirenk ir skaniai kvepėk

Tai gali atrodyti pakankamai akivaizdu, bet tiesiog nuostabu, kiek daug vyrų susimauna bandydami tinkamai save prižiūrėti. Šis dalykas yra ypač svarbus pirmame ar antrame pasimatyme, kai vyras ir moteris dar menkai vienas kitą pažįsta. Jei nuo vyro sklinda prakaito kvapas arba jis apsirengęs kaip klounas, galima garantuoti, kad dauguma moterų suras priežastį, kodėl daugiau niekad su juo nebesusitikti. Tuo tarpu vyras, apsirengęs stilingais ir jo kūno tipui tinkančiais drabužiais, visada atrodys mandagus ir išsilavinęs. Jei jis taip pat ir gerai kvepia – jis parodo, kad rūpinasi savo išvaizda ir gerbia žmones su kuriais susitinka.

Žinok kuo ji domisi ir klausinėk

Būti geru pašnekovu yra menas. Moteris bus sužavėta vyru, kuris gali palaikyti inteligentišką pokalbį. Labai svarbu yra žinoti apie ką kalbėti, tačiau ne ką mažiau svarbu ir sugebėti gerai klausytis, ką kalba moteris. Jei kalbėdama ji apie kažką užsimena, yra didelė tikimybė, kad ji nori apie tai pasikalbėti. Tai – Tavo šansas tikrai ją sužavėti.

Klausk jos atvirų klausimų, į kuriuos ji atsakytų pilnai. Atidžiai klausykis, ką ji sako, ir parodyk nesuvaidintą susidomėjimą dalykais, kurie jai rūpi. Nereikia pokalbio paversti interviu, nebijok parodyti, kad turi ir savo nuomonę, bet žinok, kada gerbti tai, ką ji sako. Nepraleisk kažko, kuo ji yra labai susižavėjusi – įvertink energiją, kurią ji tam skiria.

Ir toliau veik atkakliai

Po pasimatymo, vyras gali parodyti pagarbą moteriai, pasistengdamas su ja susisiekti ir padėkoti už praėjusį vakarą bei pasakyti, kaip labai mėgavosi jos kompanija. Šiais laikais yra priimtina siųsti SMS žinutes, tačiau skambutis yra labiau asmeniškas ir daro didesnį įspūdį. Vis dėlto, bet kuris kontaktavimo būdas yra geriau nei nieko. Dėmesingas, mandagus ir rodantis pagarbą vyras atkreips bet kurios moters dėmesį.

Jei pasimatymas nepasisekė, gali nusiųsti jai linksmesnę žinutę, pajuokauk apie tai, kaip blogai viskas vyko, ir pasakyk, kad tikiesi, jog kitą kartą viskas pasiseks geriau. Kas benutiktų, vis dėlto, paprastas poelgis, parodantis atkaklų siekį, yra neįkainojamas būdas pademonstruoti pozityvias savybes, kuriomis moteris bus sužavėta.

Impresionizmas

Dauguma moterų turi daugybę gerbėjų. Tai faktas, kuris smulkmeną elgtis romantiškai padaro ypatingai svarbia. Laimė, sekant šiame straipsnyje išvardintus patarimus, moteris ne tik pasakos apie kartu praleistą vakarą savo draugėms, bet ir ateities perspektyvos gali tapti Tau palankiomis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Jei pasimatymas nepaejo-nieko rasyt nereikia,nes vistiek nieko gero nebus. O tik svaistomas laikas ir financai. Geriausia tokiu atveju ja pamirsti ir pakviest kita moteri. O jei negali niekaip pamirst tos moters, tai po savaites galima parasyt trumpa sms:pvz kaip sekas? pazadu, kad antra pasimatyma irgi sugadinciau.
Naujas komentaras