Patys blogiausi įpročiai lovoje

shutterstock_248362867.jpg
 
Intymūs santykiai – subtili tema, dažnai partneriai nesiryžta pasikalbėti vienas su kitu apie savo problemas, juolab įvardyti partnerio trūkumus. Šį kartą apžvelgsime 5 kenksmingus įpročius lovoje. Jų lengva atsikratyti, tačiau... ne visada paprasta suvokti, kad tai kenkia jums abiems.

 

1. Malonumas vienam. Pirmasis žalingas įprotis lovoje – galvoti tik apie save, o ne apie partnerį. Vyrams lengviau pasiekti orgazmą nei moterims, tačiau tai nereiškia, kad iškart po sekso reikia atsukti partnerei nugarą ir užmigti. Moterys neretai taip pat yra linkusios galvoti tik apie save – pavyzdžiui, kai iniciatyvą dėl sekso perleidžia tik partneriui ir mano, kad jau vien tai, jog atsiduoda, partneriui turėtų būti malonu. Tai malonu būna tik pažinties pradžioje, vėliau vertėtų prisiminti, kad seksas – tai tango, kurį šoka dviese. Kad nepapultumėte į rutinos spąstus, dažniau paįvairinkite savo santykius naujomis pozomis ir, žinoma, sekso žaislais – tai įneš į jūsų miegamąjį naujovių, o jūsų aistrai suteiks naujų spalvų.
     
 2. Neblaivus seksas.
Būsena, kai iš meilės svaigsta galva, pažįstama visiems, kurie nors kartą gyvenime buvo įsimylėję. Tačiau mylėtis kai galva svaigsta nuo to, kad pavartojote svaigalų – su meile nieko bendro neturintis reiškinys. Ne paslaptis, kad alkoholio poveikis daugybei žmonių leidžia išsivaduoti iš įvairiausių vidinių suvaržymų, kompleksų ir tabu. Todėl tobulas meilės aktas dažnai prasideda nuo taurės brendžio ar šampano. Tačiau jei tai tampa įpročiu ir blaivia galva mylėtis jums tampa sunku – tai jau virsta žalingu įpročiu, kuris turi aibes nepageidaujamų pasekmių. Be to, girtas seksas gali būti netgi pavojingas: padidėja traumų tikimybė, pamirštama kontracepcija ir apsauga nuo lytiniu keliu plintančių ligų, galiausiai lovoje atsiduriama su partneriu, kuris pasirodo patrauklus tik apgirtus, o išsiblaivius kelia vien neigiamas emocijas. Kad pasimatymui suteiktumėte daugiau intymumo, sukurkite tinkamą atmosferą, interjerą, padėkite vienas kitam atsipalaiduoti masažu, glamonėmis, o jei vis dėlto nusprendėte šiek tiek išgerti – tebus tai viena vienintelė taurė, ir ne daugiau.

 3. Nuoga tiesa. Nuogumas seksualiniuose santykiuose – papildomas dirgiklis, išskyrus tuos atvejus, kai nuoga lieka... tiesa. Įvairiausi žurnalų ir seksologų patarimai skatina partnerius kuo daugiau atvirauti, ir tai – puiku, tačiau nepamirškite savo atvirumo pridengti bent šiokiu tokiu makiažu. Nemalonius dalykus sakykite kaip galima švelniau, nepamirškite komplimentų, o prašymus ir pamokymus, kaip partneris(-ė) turėtų jus tenkinti, išsakykite švelniai pageidaudami, bet ne griežtai liepdami (išskyrus tuos atvejus, kai paliepimai ir įsakmus tonas – jūsų erotinių žaidimų dalis). Ir kuo mažiau pastabų bei epitetų, galinčių įžeisti partnerį. Moters ištarta frazė: „Man dydis tikrai nesvarbus, taigi nesigraužk, kad tavasis – toks mažas“ gali atmušti aistrą net ir labiausiai įsimylėjusiam vyrui, o neatsargiai vyro mestas pokštas apie nepridengtą celiulitą greičiau atves prie išsiskyrimo, nei prie orgazmo.

 4. Neseksuali bausmė. Tai – daugiausia moterims būdingas auklėjimo būdas, kai atsisakoma seksualinių santykių taip baudžiant partnerį. Grubiai tariant, „nesuplovei indų – sekso nebus!“ Tai – viena neseksualiausių auklėjimo priemonių, kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų. Ne tik todėl, kad seksas tokioms poroms tampa savotišku prizu, kuris duodamas tik už gerą elgesį, o ne natūralia gyvenimo ir meilės išraiškos sudedamąja dalimi, bet ir todėl, kad „geru elgesiu“ iškovotas seksas tampa nebe toks spontaniškas ir malonus. Todėl atsisakyti sekso tada, kai esate susikivirčiję, neišsiaiškinę konflikto ir dėl to jaučiatės blogai – natūralu, bet sąmoningai ir apgalvotai atsisakyti sekso dėl to, kad partneris neatliko kokio nors buitinio darbo – primityvu.  Atkreipkite dėmesį: psichologai ir pedagogai tikina, jog net ir vaiko pastatymas į kampą kaip bausmė – visiškai neveiksminga. Patikėkite, vyro taip „išauklėti“ taip pat nepavyks, rezultatai veikiausiai bus priešingi nei tikitės.

 5. Fantazijos stoka. Nuspėjama moteris – kiekvieno vyro svajonė, bet kol tai nėra nuspėjamumas intymiame gyvenime. Jei seksas kiekvieną dieną, metų metus, bus toks pat, nereikia stebėtis, kad ilgainiui jo taps vis mažiau ir mažiau. Šio negatyvaus įpročio reikėtų atsikratyti kuo greičiau, kol santykiams dar neiškilo grėsmė. Kaip lengviausiai įpūsti jūsų intymiam gyvenimui daugiau naujovių ir aistros? Nusipirkite ir išbandykite bent keletą skirtingų suaugusiesiems skirtų žaislų. Atrasti nauji pojūčiai ir azartas eksperimentuoti toliau – garantuoti!

Galiausiai pripažinkime: kiekvienas žmogus gali lovoje daryti klaidų, svarbiausia – kad jos netaptų nuolat praktikuojamais žalingais įpročiais, žlugdančiais visų pirma aistrą, o paskui – ir meilę.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras