Penki būdai, kaip išsiskirti su vaikinu

267.jpg
 
1 komentaras
Santykiai tarp žmonių – visada nenuspėjami. Ir dažnai nežinoma, kaip jie toliau rutuliosis: jie gali baigtis vedybomis arba priešingai – išsiskyrimu.

Jei išsiskiriama abipusiu sutarimu, tai visai normalu ir nesunku su tuo susitaikyti. Tačiau neretai merginos tampa išsiskyrimo iniciatorėmis. Todėl tada ir iškyla klausimas: kaip gražiai ir neįžeidžiamai palikti vaikiną. Juk taip norisi, kad pasibaigę santykiai netaptų slogiu prisiminimu.

Skyrybos konflikto metu

Esama daugybė būdų palikti vaikiną. Tačiau pirmiausiai reikia tam ryžtis. Ir kai priimamas tvirtas sprendimas išsiskirti, belieka apsispręsti, ar norima išsaugoti su tuo žmogumi draugiškus santykius. Jei tokio noro nėra, tai pats paprasčiausias būdas išsiskirti - konflikto įkaršty pasakyti apie savo sprendimą. Žinoma, toks išsiskyrimas reikštų visišką ir galutinį santykių nutraukimą, todėl apie kokią nors draugystę ateityje negali būti ir kalbos. Tačiau visiškai sudeginti tiltus ir elgtis būtent taip galima tik tuo atveju, jei tas vaikinas niekada ir nieko nereiškė. 

Skyrybos pamažu

Galima pamėginti išsiskirti ir ne iš karto, o pamažu. T.y. iš pradžių liautis skambinti, o paskui liautis bendrauti ir kuriame nors socialiniame tinklalapyje, o dar vėliau - susitikti vis rečiau ir rečiau. Todėl, anksčiau ar vėliau, vaikinas supras, kad vyksta kažkas ne taip ir turėtų paklausti. Tada ir reikėtų jam pasakyti apie savo sprendimą, tačiau taktiškai ir atsargiai. Greičiausiai jis pats viską supras, todėl galima tikėtis, kad po to judu liksite gerais draugais. Bet tikėtina ir kita įvykių eiga: vaikinui gali nusibosti, kad jis nuolat ignoruojamas ir pats paliks merginą.

Раpasakoti apie kitą vaikiną

Kai kurios merginos, norėdamos gražiai išsiskirti su savo vaikinais, sako, kad jau turi kitą vaikiną. Šis būdas išsiskirti visai neblogas, nes paprastai vaikinams nekyla nereikalingų klausimų. Tačiau nereikėtų naudoti tokio išsiskyrimo būdo, jei vaikinas karštakošis, greitai įsiplieskiantis ir apskritai nelengvo charakterio. Kas žino, kas jam tada gali šauti į galvą, kai įsius išgirdęs ar pamatęs, kad jo mergina su kitu. O štai ramaus būdo vaikinui toks atsisveikinimo metodas -  visiškai tinkamas. Svarbiausia – pasakyti, kad pats vaikinas – neblogas žmogus ir ne jis kaltas, kad taip išėjo. 

Išprovokuoti skandalą 

Galima atrasti santykių nutraukimo priežasčių ir pačiame partneryje. Pavyzdžiui, akcentuojant vaikino trūkumus, įtikinant, kad dėl išsiskyrimo kaltas tik jis. O jei tai nepadeda, tada  reikėtų dėl menkiausios smulkmenos prie jo kabintis ir priekaištauti.  Kad jis ne taip kalba, ne taip viską daro, ne taip galvoja. Anksčiau ar vėliau, vaikinas neištvers ir pavyks išprovokuoti jį konfliktui. Tada vaikinas taip pat tiesiai šviesiai pasakys viską, ką galvoja apie savo merginą. Būtent jo išlieti žodžiai pykčio metu ir padės lengviau jį palikti. Svarbiausia akcentuoti, kad viskas vyksta dėl jo kaltės. O kai konflikto metu jis pradės rėkti, šaukti, vadinasi, pats laikas pasukti pokalbį reikiamu kampu, kad galėtumėte atsakyti tuo pačiu ir galutinai susipyktumėte. Todėl galite tikėtis tik vieno rezultato: galutinio ir negrįžtamo santykių nutraukimo. Žinoma, tokiu atveju nereikėtų  tikėtis bet kokių santykių atnaujinimo.

O jei vis dėlto kada nors ateityje vaikinas ir ieškotų būdų susitaikyti, tai situacija visiškai atsidurtų merginos rankose. Vadinasi viskas bus taip, kaip ji panorės.

Sąžiningai viską iškloti

Žinoma, geriausiai būtų išsiskirti be skandalų ir pykčių. Todėl reikėtų viską sąžiningai ir gražiai iškloti vaikinui, kad judu netinkate vienas kitam ir geriau išsiskirti dabar, kol dar nėra šeimos ir vaikų, kol dar kiekvienas iš jūsų galite susirasti sau labiau tinkamą antrą pusę. Taip pat galima pamėginti įtikinti vaikiną, kad geriau išsiskirti draugais, o ne priešais. T.y.  leisti suprasti, kad tie santykiai liktų vien gražiu prisiminimu.

 
Komentarai (1)
na jei man pasakytu kad turi kita vaikina tada kai mes dar draugaujam, tai neisivaizduoju kas butu... geriau nesuzinociau to. kaip galima ieskotis kito bunant su kazkuom? pirma issiskirk, paskui ieskok!
Naujas komentaras