Penkios logiškos priežastys kodėl turėtum pasimylėti su eks

sex-with-ex-cover-1200x900.jpg
 
Ar seksas su buvusiuoju iš tiesų yra didelė blogybė? Vieni atsakytų, kad taip ir nesileistų į jokius pasvarstymus, o kiti greičiausiai pasakytų, kad net ir patys blogiausi dalykai turi savo pliusų.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad ne visi išsiskyrimai baigiasi vienodai - kartais ir išsiskyrusios poros neskuba pasukti į skirtingas puses. Geriau pagalvojus, kam pykti dėl to, kad vienas kitam netinkate, jeigu dar galite abu kartais susitikti tik dėl sekso

Pamirškite visus prieš ir geriau patyrinėkime, kodėl seksas su buvusiuoju turi gana daug pliusų.

Tai patogu

Ypač tada, jei su buvusiuoju/buvusiąja išsiskyrei be jokių didelių pykčių ar barnių. Galbūt jūs abu supratote, kad abu esate per daug skirtingi, todėl ir priėmėte šį nelengvą sprendimą. Net jeigu jūsų ateities planai yra skirtingi (jis nori vaikų, o ji karjeros ir atvirkščiai), bet puikiai abu sutariate ir gerbiate vienas kitą, kodėl tam nepasiryžus? Ypač tuomet, kai norisi artumo ar glamonių.

Jūs nesipyksite (nebus pagrindo pykti), galbūt net ir palaikysite buvusį partnerį naujos meilės paieškose (jeigu jis ne tavo svajonių princas, kodėl turėtum jo pavydėti kitai?) ir maloniai praleisite laiką.

Gyvenat visai šalia vienas kito

Abu gyvenat tame pačiame rajone, o gal net toje pačioje gatvėje? Tai dar patogiau, ypač tada, kai nesinori grįžti į tuščius namus - verčiau užsuk pas jį/ją. Naudokis proga, kuomet visai šalia yra žmogus, kuris iš tavęs nieko daugiau, išskyrus seksą, neprašo.

Tu žinai kas jam / jai patinka

Nauja sekso patirtis su kitu partneriu gali kaip reikiant išgąsdinti. “O kas bus, jeigu aš jam/jai nepatiksiu?” Tiek moterys, tiek ir vyrai kiek prisibijo naujų sekso partnerių, nes bijo, kad gali juos nuvilti. Būtent dėl to dažna išsiskyrusi porelė sugula vien dėl to, kad žino, kaip patenkinti vienas kitą.

Naujos sekso patirtys yra gerai, bet jeigu turi galimybę mėgautis seksu su patikimu partneriu, o ne vienos nakties sugulovu, kodėl ja nepasinaudojus?

Nori turėti sekso numerį

Ne visi tuo giriasi, bet greičiausiai dažno telefone galima rasti numerį, kuriuo paskambinus žinai, kad tikrai gausi gero sekso. O kas geriausiai pamylės, jei ne tavo eks, kuris (-i) nenori nieko kito, tik gero ir neįpareigojančio sekso?

Net jei ir suklydai sugulus, atgailauk sekmadienį

Šeštadienio vakarą vėl jam/jai paskambinai ir pasiūlei pasimylėti, nors jau šimtą kartų sakei sau, kad daugiau to nebus? Ką gi, kas padaryta, jau padaryta, todėl telieka išgyventi stiprias “moralines pagirias” ir pažadėti sau, kad kitą kartą viskas bus kitaip!

Ne veltui sekmadienis yra pati liūdniausia savaitės diena, nes paskutinę savaitės dieną tenka apsvarstyti tai, ką nuveikei per savaitę. Ir, žinoma, atgailauti dėl savo padarytų klaidų. Jei vis dar nesi tikras/tikra, ar teisingai elgiesi įsileisdamas į lovą savo eks, paeksperimentuok vieną savaitę ir pasižiūrėk, kaip tu jautiesi tai darydamas. Kas žino, galbūt sekmadienis bus ta diena, kuomet suprasi, kaip reikėtų elgtis?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras