Penkios protingos moters gudrybės

 
1 komentaras
Koks būtų gyvenimas be sekso? Greičiausiai labai liūdnas ir nykus, nes aplinkiniai būtų pikti, kažko nusivylę ir pavargę. Juk seksas - tai ne tik malonumas, bet ir puikus energijos užtaisas, padedantis suartėti su mylimu žmogumi ar nusikratyti dienos rūpesčius.

Faktas yra tas, kad kai kurie žmonės visiškai to nenorėdami pasirinko gyvenimą be sekso. Kodėl? Esą, darbas neleidžia atsilaiduoti, nes tenka daug paplušėti, antroji pusė nebe taip jaudina kaip anksčiau. 

Pastebėta, kad šiomis priežastimis dažniausiai skundžiasi moterys. Dažnai moterys stengiasi būti keliais asmenimis viename kūne - karjeros moterimi, namų šeimininke, virėja, skalbėja ir pan. Jos siekia tapti pačiomis šeimyniškiausiomis, bet nė nepastebi, kokią įtaką tai daro jų seksualiniam gyvenimui. Šimtą darbų atliekanti moteris niekada nebus laiminga ir tikrai neturės gero seksualinio gyvenimo. Aišku tik viena, kad visus namų ruošos darbus ir karjeros siekianti moteris labiau bus panaši į suvargusią pelę nei į sekso ištroškusią gazelę. Ji bus amžinai pavargusi, nepatenkinta ir visiškai negalvojanti apie seksą.

Taigi, kaip į miegamąjį susigrąžinti seksą?

Nebūk pavydi

Greičiausiai tai skamba kaip misija - neįmanoma, tačiau pavydą iš jūsų santykių reikėtų išvyti, ir kuo toliau. Jeigu jūs jau senokai esate kartu, suprask, kad tu jam iš tiesų rūpi ir jis tikrai nebegalvoja apie kitas.

Aišku, tu negali jam uždrausti bendrauti su kitomis merginomis ar akies krašteliu jas nužiūrėti, bet vertėtų atminti šį tą svarbaus. Tu esi ta, su kuria jis dabar miega, todėl esi jam vienintelė. Minčių kartais gali nesuvaldyti, todėl natūralu, kad jis galvoja apie kitas. O jei tau tai nepatinka, tuomet priversk jį pamiršti tai ir suteik jam tokį malonumą, kurio jis jau seniai nėra patyręs.

Pamiršk namų ruošą 

Nesistenk palaikyti idealios švaros namuose ir neskubėk išplauti indų vos jums suvalgius vakarienę. Galbūt ir esi pedantė, sieki idealios tvarkos namuose, bet atsimink, kad tvarką turi palaikyti ne tik tu. Paprašyk (tiksliau, liepk jam) išsiplauti savo indus, kartais išdžiaustyti išskalbtus drabužius ar išnešti šiukšles. Nesistenk atlikti visko viena - dėl bendrų namų turite stengtis abu.

Gali netgi pagudrauti ir jam pasiūlyti pažaisti. Pavyzdžiui, abu pasiskirstote ir kas pirmas juos atlieka gauna masažą ar oralinį. Net ne itin mėgstama namų ruoša jį tikrai sudomins.

Pasiūlyk jam išbandyti tai, apie ką jis svajoja

Bet su ta sąlyga, jog ir pati pagalvosi, ar ir tu to nori. Įspėk jį, kad nedarysi nieko, kas tau pasirodys nepriimtina ar atgrasu. Seksas - tai dviejų žmonių susitarimas, todėl jis turi suprasti, kad abipusis malonumas yra vienas iš svarbiausių dalykų.

Jis tikrai įvertins tai, kad tu domiesi jo seksualinėmis fantazijomis. Išklausiusi jį, pasidalink ir tu savo norais ar pasiūlymais.

Nesigėdyk savo nuogo kūno

Jeigu jis su tavimi, vadinasi, tu jam patinki ir jis žavisi tavo nuogu kūnu. Moterys mano, kad papildomi kilogramai ar ataugę plaukeliai visiškai jo negundo, bet greičiausiai tik tu tai pastebi.

Vyrus žavi savimi pasitikinčios moterys, todėl neslėpk nuo jo savo nuogo kūno.

Vadovauk jam

Ir paaiškink, kaip jis turėtų tave glamonėti. Vyrams patinka moterys, kurios žino, ko nori ir drąsiai sako, kas joms patinka. Tikrai neverta laukti sukandus dantis, kada jis nustos tave glamonėti pirštais, jei tau tai nepatinka. Verčiau pasakyk, ką jis turėtų daryti kitaip ir galėsi būti tikra, jog kitas kartas su juo bus nepamirštamas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Paskutiems dviems punktams pritariu visu šimtu procentu ir visom penkiom galunemis:D
Naujas komentaras