Penkios vyrų gundymo taisyklės

 
Jei ir manote, kad universalios gundymo taisyklės neegzistuoja, dėl šių penkių viliojimo dėsnių patikimumo abejonių neturėtų kilti.

Neužmiršk savo moteriškumo

Merginos, manančios, kad šiuolaikiniame pasaulyje su vyrais reikia elgtis kaip su draugais, ir turi tenkintis tik draugiškais santykiais. O tos, kurios leidžia vyriškiui rūpintis jomis, apmokėti sąskaitas kavinėje, lydėti namo, galbūt nesureikšmina moterų emancipacijos, tačiau gali džiaugtis romantiškais santykiais.

Kvepėjimas

Kvapas - labai svarbus gundymo faktorius. Kvepalai vyro sąmonėje asocijuojasi su moters pasauliu, aistra, švelnumu ir seksualumu.

Rūpinkis išvaizda, bet nepersistenk

Nuomonė, kad vyrai kitą dieną jau neatsimena, kuo moteris buvo apsirengusi, yra mitas. Kita vertus, juos erzina, kai mergina per daug laiko skiria savo išvaizdai puoselėti. Kažin, ar vyriškis prieštaraus, jog tu lankytumeisi soliariume, naudotumei kosmetiką ir vilkėtum madingus rūbus, bet tu neturi nuolat apie tai kalbėti. Ir tuo labiau nereikėtų valandų valandas užtrukti prie veidrodžio prieš išeinant iš namų.

Dažnai juokis

Besijuokianti moteris atrodo laiminga. Vyrui malonu matyti, kad tau gera jo draugijoje, ir jis norės pratęsti bendravimą.

Žiūrėk jam į akis

Žiūrėjimas vyriškiui į akis - itin intymus, paprastas ir veiksmingas būdas sužavėti, prieš tai nublanksta daugybė kitų viliojimo meno gudrybių.
 
 
Komentarai
Naujas komentaras