Pirmąją meilę geriau pamiršti

 
4 komentarai
Kalbama, jog pirmąją meilę žmogus atsimena ryškiausiai. Tačiau nustatyta, kad visiems bus geriau, jei atsiminimų apie ją atsikratysime kuo greičiau.

Britų mokslininkai tvirtina, kad atsiminimai apie pirmąją meilę kelia rimtą pavojų būsimiems santykiams.

Tyrimas parodė, kad žmogus saugo atsiminimus apie euforiją, kurią patyrė pirmą kartą įsimylėjęs. Tokiu būdu jis susidaro klaidingą įsivaizdavimą apie santykius, ieško panašių jausmų, negali surasti ir patiria nusivylimą.

Kaip teigia Esekso universiteto mokslininkas Malcolmas Bryninas, pirmoji meilė tokia pavojinga būsimiems santykiams, kad idealiu atveju jis rekomenduoja jauniems žmonėms visai neįsimylėti.

Kadangi realiame gyvenime tai neįmanoma, mokslininkas pataria „neatsinešti“ pirmosios meilės patirties į tolimesnius ilgalaikius santykius ir realiai įvertinti savo lūkesčius.

 
Komentarai (4)
teisingai, gal net ne ta zmogu prisimeni, o ta gera jausma :) bet nesamone butu, jeigu nebeprisimintum pirmosios meiles, cia juk dalis gyvenimo patirties.
tai kvaila, as buvau labai isimylejusi... netgi draugaudama su naujuoju vaikinu, kartais patyliukais paverkdavau del senojo, o savo naujajam sugalvodavau kokiu priekaistu, kankindavau savo susierzinimais ir pns...su dabartiniu vaikinu esame kartu apie 4 metus...ir jis niekada manes nenuskriaude, tai as keleta kartu norejau ji palikti...noredama kazka irodyti, kad galiu pasielgti kaip mano pirmoji meile...viena karta sugalvojau surasti pirmosios meiles elektronini pasta, aisku radau ir parasiau...susitikome, nieko ypatingo nebejauciau ir man atrode taip kvaila, kad sugebejau del jo verkt, issigalvot visokiu nesamoniu ir pns... Nors dabartinio vaikino, pradzioje nebuvau issimylejusi ir netgi nelabai jis man patiko, bet kazkuo vis delto trauke...po visko as ji isimylejau labai labai, netgi stipriau nei pirmaja meile ir esu labai laiminga...ir apskritai jei kazkiek atsalstu po kazkiek laiko vel is naujo issimyliu, o pavasari visai baigiu is proto iseiti... atrodo nusiemi tuos rozinius akinius, o po kiek laiko vel juos uzsidedi smagu...o pirmoji meile...ech geriau jau sakyciau antroji...
kaip noretum pamirst:)tai neimanoma.
sutinku, kad reikia tiesiog pamirsti tai kas buvo ir gyventi toliau, neskaudinti kitu zmoniu o daryti viska kad butu laimingas antrasis partneris.
Naujas komentaras