Pirmasis pasimatymas: ženklai, kurie padės jį pažinti geriau

drwal-dzentelmen.jpg
 
Jūs žinote, kokį susijaudinimą sukelia pirmasis pasimatymas. Jums įdomu, kaip naujasis gerbėjas atrodys, kaip elgsis ir kur jis paskirs susitikimą. Pirmasis pasimatymas ir jo elgsena gali daug ko išmokyti, o jo tikslus galite suprasti jau pirmosios realios pažinties metu.

Yra keletas esminių dalykų, kurie padės perprasti vyro psichologiją. 

Pirmas daug sakantis dalykas, tai pasimatymo vieta. Jeigu naujoji simpatija jus pakvietė į prabangų restoraną, jį galima laikyti džentelmenu, o svarbiausia, kad jis greičiausiai siekia su jumis susitikti daugiau nei vieną kartą. Bet jeigu esate pakviesta į pigią kavinukę vienkiemyje – nieko gero. Greičiausia vyras negalvoja nieko rimto. Toks vyrų tipas primena vieną populiarų santykių modelį: "coffee and goodbye". 


Antra, atkreipkite dėmesį į jo aprangą. Jei vyras tikrai jumis domisi, jo drabužiai turėtų būti mažų mažiausiai tvarkingi ir švarūs. Jeigu jūsų naujasis džentelmenas apsirengęs atsainiai, tačiau elgiasi kultūringai, greičiausiai į pasimatymą jis atvyko ne dėl savęs ir visai ne dėl jūsų. Gali būti, jog šį sprendimą atvykti į susitikimą, jam padėjo priimti draugai ir artimieji. Greičiausiai jis per ilgai užsisėdėjo namuose bei per ilgai krimto karčias mokslų šaknis. Tad atėjo laikas susirasti nuotaką, nes taip jau yra priimta mūsų visuomenėje.

Trečia, vertėtų atkreipti dėmesį ar naujasis gerbėjas į pasimatymą atėjo tuščiomis rankomis, ar kažką atsinešė. Deramai išauklėtas vyras per pirmąjį pasimatymą įteiks jums puokštę gėlių ir dėžutę saldainių. O jei ne? To priežasčių gali būti daug. Viena jų – vyro drovumas. Gali būti, kad jam tiesiog siaubingai drovu stovėti gatvėje su gėlėmis. 


Ketvirta, klausykis, ką jis sako. Jei jis nuolat laidija vulgarius juokelius ar skundžiasi jums savo bloga motina, pinigų trūkumu, bosu ir kaimynais, verčiau bėkite nuo tokio gerbėjo kuo toliau. Moterims tokie vyrai nepatinka, tad kam gaišti laiką su pesimistais ar antidžentelmenais?


Penkta, atkreipkite dėmesį į fizinį kontaktą. Jeigu jis nieko nelaukęs bando jus apsikabinti, pabučiuoti ir netrukus jau tempia į kokį nors užkampį, sukluskite. Mažai tikėtina, kad jūsų naujasis draugas yra padorus žmogus, o baisiausia tai, kad jo pagarbos suvokimas moteriai yra labai žemas. Padorus vyras, neglumins moters tokiais veiksmais ir nesistengs jos įsiversti į lovą per pirmąjį pasimatymą. Kur kas geresnis variantas, jei vyras pirmo susitikimo metu, pasirodys drovus ir kuklus. 

Šešta, atkreipti dėmesį į jo elgesį. Geros bendravimo manieros ir intelektualus pokalbis – geras ženklas. Greičiausiai toks žmogus yra išsilavinęs  ir išprusęs bei galės užtikrinti šeimos gerovę. Tai yra labai svarbu. 


Ir pagaliau – atsisveikinimas. Jeigu atsisveikinant, jis jums pažadėjo paskambint, labai tikėtina, kad jis tą padarė tik iš mandagumo.  Vyras, kuris tikrai norės pratęsti pažintį, greičiausiai jūsų paklaus, ar norėtumėte susitikti su juo  dar kartą. 
- Sex pažintys - 

 
Komentarai
Naujas komentaras