Pirmenybė neskubantiems prisipažinti meilėje

 
1 komentaras
Naujas tyrimas byloja, jog nors vyrai dažniausiai pirmieji ištaria stebuklingus žodžius „Aš tave myliu“, jie dažnai paskuba: moterys nepasitiki stipriosios lyties atstovais, pernelyg greitai ir rimtai deklaruojančiais santykius.

Masačiusetso Technologijų Instituto mokslininkai tyrė vyrus ir moteris. Buvo manoma, jog apie jausmus, meilę pirma kalbėti pradeda moterys, tačiau paprašyti papasakoti apie praeities santykius respondentai atskleidė kitokią tiesą. 61,5 proc. atvejų pirmieji apie meilę prabildavo vyrai.

Apie jausmų išreiškimą, meilės prisipažinimą vyrai vidutiniškai galvojo 97,3 draugystės dienas, moterims mintys apie jausmus ateidavo maždaug šešiomis savaitėmis vėliau.

„Jei pasikliautume tradiciškais stereotipais, kad moterys yra iš Veneros, o vyrai – iš Marso, manytume, jog kalbos apie meilę krenta ant dailiosios lyties atstovių pečių. Kaip bebūtų, nagrinėjant visus buvusius ir esamus tyrimo dalyvių santykius paaiškėjo, jog dažniausiai romantikos trokšta ir apie jausmus pirmi prabyla vyrai“,- sakė tyrėjai.

Netiesa, jog taip yra dėl to, kad moterys laukia pirmojo žingsnio. Jos iš tiesų vėliau pagalvoja apie jausmus. Pastebėta, jog per anksti ištarti svarbūs žodžiai gali būti siejami su noru greičiau pradėti seksualinį gyvenimą. Dailiosios lyties atstovės pirmenybę teikia tiems, kurie neskuba rimtai kalbėti apie draugystę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
cia tai tiesa :)
Naujas komentaras