Pirmojo pasimatymo idėjos: kur nusivesti merginą?

man-woman-first-date-smiling.jpg
 
Kartais pirmasis pasimatymas tampa tikru galvos skausmu – norite nustebinti merginą, ir tuo pačiu nuveikti kažką įdomaus? Tapo įprasta pirmojo pasimatymo metu eiti į kiną arba pietų, tačiau kartais norėtųsi sugalvoti ką nors originalaus. Mes Jums pateiksime 10 idėjų pirmam (ir nebūtinai pirmam) pasimatymui.

1. Eikite prie vandens telkinio. Galbūt gyvenate netoli upės, ežero ar net jūros. Pasiūlykite savo simpatijai praleisti laiką prie vandens telkinio ir paruoškite užkandžių. Moterims patinka, kai vyrai būna jautrūs gyvūnų atžvilgiu, todėl būtų nebloga mintis kartu pašerti antis.

2. Aplankykite botanikos sodą – tai bus daug geriau nei padovanoti puokštę gėlių! Mergina tikrai bus sužavėta.

3. Jodinėjimas žirgais. Šiltėjant orams tikrai nesuklysite pasirinkdami jodinėjimo pamoką. Tai bus tikrai įdomi ir nauja pasimatymo idėja. 

4. Alaus degustacija. Prieš siūlant merginai paragauti alaus, įsitikinkite, ar ji mėgsta alų. Jei vis dėlto  ji teikia pirmenybę kitiems gėrimams, galite rinktis ir vyno degustaciją.

5. Atrakcionų parkas. Netiesa, kad atrakcionai patinka tik vaikams. Rasite laiko ir pasilinksminti, ir pasikalbėti. Kartu patirsite daug smagių akimirkų.

6. Šokių pamoka. Jei Jūsų simpatijai patinka šokti, tikrai nesuklysite pasirinkdami šokių pamoką. Merginai tai patiks, o Jūs turėsite progą būti kuo arčiau jos ir „teisėtai“ prisiliesti.

7. Išsinuomokite valtį. Šiltesniais orais pasiplaukiojimas valtimi – puikus pasirinkimas. Galbūt nustebinsite merginą irklavimo ištverme, ir pasimėgausite bundančios gamtos vaizdais.

8. Maisto gaminimo pamoka. Užsisakykite maisto gaminimo pamoką – įsitikinsite, ar sutartumėte kartu gamindami maistą, bei pamatysite, kokie Jūsų simpatijos maisto gaminimo įgūdžiai.

9. Karaokė vakaras. Apsilankykite kavinėje ar bare, kur vyksta karaokė vakaras. Jei puikiai dainuojate, tikrai nustebinsite dedikavęs simpatijai dainą.

10. Sportiniai žaidimai lauke. Pasiūlykite žaisti tenisą, badmintoną, tinklinį ar golfą – pagal savo bei simpatijos norus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras