Pirmųjų pasimatymų tabu

pora-64561440.jpg
 
6 komentarai
Pirmasis pasimatymas. Rodos, jog viskas klostosi tiesiog tobulai. Tačiau pakanka vieno netinkamo žodžio ar veiksmo, kad idilė dužtų į šipulius.

Ko pirmojo pasimatymo metu daryti nereikėtų?

  • Gerti per daug alkoholio. Nors tas svaigus lengvumas yra malonus ir suteikia drąsos, tačiau gerokai apsvaigusios ir savęs nebevaldančios moterys vyrams žavesio nekelia. Dar blogiau – kitą dieną galima to gailėtis ar net iš viso neprisiminti, kas vyko.
  • Apsivemti. Pripažinkime, kad tai niekada neatrodo nei gražiai, nei seksualiai. O ypatingai tokioje situacijoje, kada tiesiog privalu palikti nepriekaištingą įspūdį.
  • Vakarienei užsisakyti spagečių. Šio tipo makaronai paprastai valgosi sudėtingai. Iš burnos krentantis maistas taip pat neatrodo seksualiai. Ypatingai tokio patiekalo vengti reikėtų tada, kai vilkima baltais drabužiais.
  • Vien tik iš mandagumo siekti apmokėti sąskaitą restorane. To joks save gerbiantis vyras vis tiek niekada neleis.
  • Verkti. Kad ir kas bedraskytų širdį, reikia tai slėpti po devyniais užraktais. Ašaromis pirmojo pasimatymo metu moteris savęs tikrai nepapuoštų.
  • Stengtis atrodyti pernelyg seksualiai. Perdėtas flirtas, dviprasmiška provokacija – tai ženklas vyrui, kad galbūt su visais moteris elgiasi būtent taip. Jie kur kas labiau nori bent kiek pažinti asmenybę.
  • Visą laiką juoktis. Niekas gyvenime nėra tiek juokinga, kad reikėtų be perstojo kikenti visą vakarą. Reikia ir rimties pauzių.
  • Pasimylėti. Kartais tai gali duoti naudos, tačiau nerašytai moterų komiteto priimta, kad sekso reikėtų palaukti bent iki trečiojo pasimatymo.
  • Įsimylėti. Vieną kartą gyvenime tai patirti būtina, tačiau visiškai nereikalinga savo širdies dalinti kiekvienam praeinančiam.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
kuo cia deta - savigarba ir saskaitos apmokejimas :)santykius kuria du zmones, o ne vienas. o dabar gaunasi, kad vienas yra perkamas....
svarbiausia pirma vakara pasimyleti kad tave is rinktasis pas kitas nebegiotu :-) is patirties sakau :-)
Mano poziuriu,tai svarbiausia neprarasti blaivaus proto,tada ir nebus nusivylimu :)
Visko gyvenime atsitinka,ir kiekvienoje situacijoje taisykles skiriasi,kaip ir zmoniu poziuriai :)
Visiems vienodos taisykles tikrai nera priimtinos.
eiline nesamone....
Kodėl nesijuokti? Jei vakaras smagus ir yra iš ko, kita kalba jei juokiamasi dirbtinai...
Naujas komentaras