Pokalbis prieš seksą: apie ką reikėtų pasikalbėti prieš sugulant į lovą?

seksas-76701425.jpg
 
Tiek įsimylėjėliai, nusprendę pradėti lytinį gyvenimą, tiek ir tik dėl sekso susitinkantys nepažįstamieji turėtų būti tinkamai pasirengę. Ir visai ne prezervatyvais ar seksualia apranga. Kad būtų išvengta nemalonių akimirkų sekso metu, tereikia vieno dalyko – pokalbio.

Klausi, kam to reikia? Štai kelios priežastys:

Noras eksperimentuoti

Tau patinka oralinis, bet nežinai, ar jis tave tuo palepins, todėl nedrįsti žengti pirmo žingsnio. Tu manai, kad pasikandžiojimas sekso metu tik dar labiau užveda, nors abejoji, ar jai tai patiks... Taigi, nors partneris atrodo idealus ir, rodos, seksas su juo ar ja bus nuostabus, bet būtų logiška, jei pirmiausia išsiaiškintumėte apie tai, kas jums abiems patinka. Galbūt jį užveda seksualūs apatiniai, o jai patinka ne tokie plaukuoti vyrai. Kas žino, galbūt jai patinka dominuoti, o jo didžiausia svajonė – seksas su dominante?

Išdrįskite kalbėtis. Klauskite vienas kito jums svarbių klausimų dėl sekso ir taip išvengsite nemalonių akimirkų. Be to, bus daug paprasčiau žinant, kas jam ar jai patinka. Juk pripažink, kad pirmą kartą mylintis su nauju partneriu būna visai kaip per pirmą kartą – šiek tiek nedrąsu, nors turėtų būti visiškai priešingai. Geriau užkirsk tam kelią ir išsiaiškink, ko jis/ji nori ir apie ką svajoji. Nauji ir patys maloniausi potyriai garantuojami.

Išdavystė

Ši tema nėra maloni niekam, ypač tada, kai tik pradėjote bendrauti. Reikėtų pasikalbėti ir apie tai ir išsiaiškint, kas judviem yra neištikimybė. Galbūt flirtas neseniai draugauti pradėjusiai porai yra neištikimybės pradžia? Jeigu jūs susitikinėjate tik dėl sekso, galbūt vienos nakties nuotykiai nėra jam/jai neištikimybė, o normalus ir priimtinas dalykas? Verčiau tai išsiaiškinti dabar, nei laukti, kuomet vienas iš jūsų žengs lemtingą žingsnį ir išduos.

Kalbėkitės ir nusistatykite savo ribas, kurių abu jokiu būdu nelaužysite.

Seksualinė patirtis

Tau nereikia klausti, kiek jis/ji turėjo partnerių iki tavęs, nebent tu nori tai žinoti ir taip pat gali drąsiai papasakoti apie visus savo buvusius. Šio pokalbio tikslas yra išsiaiškinti, ar ankstesnieji lytiniai santykiai jį/ją tenkino ir ko norėtų iš dabartinių. Kas žino, galbūt jis ne kartą mylėjosi su mergina, kuri lovoje tiesiog gulėjo ir laukė, kada jis baigs? Galbūt ji buvo patyrusi prievartą, todėl nenori skubėti lytiškai santykiauti?

Suprask, kad poroje kiekvienas atsineša skirtingas patirtis, todėl kartais tikrai verta išsiaiškinti, kas buvo prieš tai. Išdrįsus pasikalbėti apie pačius intymiausius dalykus jūs abu suartėsite dar labiau ir užkirsite kelią galimiems nesusipratimams. Be to, žinosite, kas gali jus abu įskaudinti.

Apsaugos priemonės

Abu esate suaugę žmonės, todėl žinote, kad geras seksas - tai saugus seksas. Pokalbio apie apsaugos priemones abu turite neignoruoti. Išsiaiškinkite, kaip saugositės – naudositės prezervatyvais ar ji gers kontraceptines tabletes? O gal naudosite abi šias priemones iš karto?

Už saugų seksą abu esate atsakingi, todėl tik kalbėdamiesi nuspręsite, kad jums yra geriau. Tegul gandrai užsuka į jūsų kiemą tada, kai abu jų lauksite.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras